• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo kúpiť dieťaťu na krstiny?

23. septembra 2016 
danii, niečo také... ale skúsim sa na to opýtať.. :wink:
27. sep 2006 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby co sa oblieka detom na urad?
27. sep 2006 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to najkrajsie co mas doma. ako do kostola len bez prirucnej krstnej kosielky.
27. sep 2006 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenze on ma vsetko sportove, teplaky, gate na traky, vsetko v sportovych farbach
nic elegantne
27. sep 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved za nic ta nevyhodia, nech su to pekne jemne farby a moze byt obleceny ako frajer! a k tym darcekom - u nas sa davaju peniaze do perinky. host pride a pichne peniaz ale vas uz v perinke zrejme nieje tak mu daj gate s vackom :slight_smile:
podla mna s bledo-modrou nic nepokazis,
27. sep 2006 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jessi...nerob si z toho traumu :sweat_smile: ..aj my sme "uvítanie" absolvovali a lá v športovej elegancii :grinning: ..a poniektoré deťúrence tam boli teda riadne "dohabčené"...
27. sep 2006 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..melory..čítaš mi myšlienky..my sme Dajka hodili do takej istej kombinácie :wink:
27. sep 2006 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme boli v kostole cize klasika ciro biela v perinke + kosielka na prsach s vysitym menom {ktore sme mi nemali} :wink:
radsej by som mala tiez frajerske veci nez takuto kombinaciu.
27. sep 2006 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..my sme mali aj krstiny...aj uvítanie mesta :wink:
27. sep 2006 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my planujeme nasho Drobca krstit az v aprili v maji, takze urcite s nim budem chodit von aj predtym :grinning: a bude ho krstit nas kamarat co nas aj sobasil, len problem je ze nie je z BA inak on by pokrstil kazdeho :grinning: spolu s Nasim Drobcom bude krstit aj nasho kamarata :sweat_smile:
inak staci ak su krsny rodicia pokrsteny alebo musia mat nieco viac? :zipper_mouth:
27. sep 2006 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..myslím,že stačí krst :wink:
27. sep 2006 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem ako inde ale ked si z maleho rima- trnavy, musi mat aj birmovku
27. sep 2006 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame zapis v Petrzalke podla bydliska matky a dostaneme iba medailu mesta, a ruzinov dava az 5ooo Sk. spravodlive?
Melory, hovoris ze velke vrecko? :wink:
27. sep 2006 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to najvacsie... :slight_smile: ak to u vas nieje zvyk tak ti to daju v postovej gratulacii len to treba dako posunut po rodine a znamych. :wink:
27. sep 2006 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krstny rodic musi mat vsetko - krst, prijimanie aj birmovku (ak je zenaty/vydata, tak sobas musi byt "kostolny", aby nezili akoze "nadivoko")
27. sep 2006 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak už som tixo :sweat_smile:
27. sep 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nije ani z maleho rima a este k tomu su 3 poucenia krstnych rodicov a rodicov... :rolling_eyes: kde ta poucia ze do kostola musis proste chodit. ja som nechodila a este na krste mi farar suskal do uska ze nech si tie poucenia dokoncim aby bol krst platny. cize sme polopokrsteny ale na kamere to vypada celkom ako uplne. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2006 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neblaznite, takych co maju vsetko na tejto planete asi uz ani nenajdem :zipper_mouth:
27. sep 2006 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam ja teraz taky problem - ze v kostole {svokrovci} ale koho dalsieho s tym vsetkym zohnat!
27. sep 2006 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam vsetko ale uz okrem seba asi nepoznam nikoho :zipper_mouth: neratam rodicov a starych rodicov :grinning:
27. sep 2006 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vela casu nema ale este by si to stihol niekdo urobit. :grinning:
27. sep 2006 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to tazke, ked akoze chces nejaku ceremoniu v kostole, tak musis splnat urcite ich podmienky, inak to vlastne ani nema vyznam, naco by chcel niekto krst/sobas alebo podobne, keby k tomu nemal mat ziadny vztah :confounded: a krstni rodicia su z pohladu cirkvi veeeelmi doleziti, tak preto vselijake podmienky...

akoze poznam ludi (taki, ktori sa chcu v kostole iba pretrcat bez akehokolvek vztahu k tomu), ktori sa rozculuju nad podmienkami, ktore musia splnat pre krst alebo sobas, ze ved v kostole musia byt radi, ze ONI tam chcu mat sobas alebo pokrstit dieta, a nie aby ich farar buzeroval s nejakymi podmienkami - no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, btw, jessica, ktora zacala tuto temu sa pyta na "krstiny" na urade, nie v kostole, tak vlastne zbytocne sa tu rozohnujeme nad podmienkami, ktore treba splnat pre kostol (ja len tak ze pohoda :sunglasses: )
27. sep 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prave dnes my hovorila mamka ze s malou mozem chodit vonku aj ked neni pokrstena ale musi mat daaku maslicku na ruke...neviete nahodou aku ...moze byt aj obycajna??
2. okt 2006 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ax jaj..a zase sme pri tyx poverax :unamused: :frowning2:
2. okt 2006 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna ta maslicka je skor aby jej nespadlo z oci :grinning:
2. okt 2006 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatko my si tu budeme podmienky v kostole rozoberat ako sa nam chce. dakujem za pochopenie. ak sa ta daco dotyka tak zavri forum a nemusis sa vyjadrovat k tejto teme.
von nesmie chodit von lebo dieta sa narodi ako POHAN a az v kostole pri krste ho zmenia na krestana ...no coments :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a maslicku aby ju nik neuriekol {zocina} a ma byt cervena alebo daco cervene v kociku.
2. okt 2006 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory..a ked budem mat daco cervene tak potom mozemm s nou ist vonku ??
2. okt 2006 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka má pravdu aj my tak urobíme
2. okt 2006 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z krestanskeho hladiska nie lebo to je pohan[mna to rozculuje}normalne chod s babom na vzduch ci ste krstiny mali a ci nie.
2. okt 2006 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok