Čo kúpiť svokre na okrúhle narodeniny?

pacna
10. jan 2008

Prosim o radu. Svokra bude mat 60tku a my si lameme hlavu čo jej kupit.
Neni moderna, kozmetiku nepouživa.
Vobec ma nic nenapada.Poradte prosim. 😒

magg
10. jan 2008

po nicom netuzi? mozno nejaky masazny, alebo relaxacny pristroj, alebo nejaky spotrebic, ma mobil?mixer, kuchynsky robot, mozno novy vysavac, vymenit nieco co dosluhuje

brundik
10. jan 2008

S tou relaxaci me napadl treba pokaz na nejakou relaxacni masaz nebo permanentku do solne jeskyne 😉

pacna
autor
10. jan 2008

vies ona je taka zložita. bolo mi povedane že nejaku velku oslavu nechysta.
mobil ma a nepouživa.mixer ma a kuch.robot nepouživa.
pod stromček dostala dve svetielka ozdobne ku soške Panny Marie.

magg
10. jan 2008

tak zajazd do Lurd 😅 , alebo Bibliu, alebo take nieco

jabber
10. jan 2008

já jsem našim koupila týdenní relaxační pobyt v lázních 🙂

pacna
autor
10. jan 2008

No zajazd to asi ťažko ona sama by nešla a svokor ten sa takych veci neučastni. A nejaky pobyt? ma bercove vredy. ona sa z domu nepohne, lebo sa boji čo bude svokor vyvadzať /dosť pije/.
skor asi niečo hmotneho.
našim by som ten pobyt zajednala ale oni su staromodni. 😖

magg
10. jan 2008

tak hojdacie kreslo, alebo teraz to ponukaju dileri vacsinou v hypermarketoch, taky masazny pristroj na chrbat, polozis to do kresla sadnes si a relaxujes 😉

briluxina
10. jan 2008

Ahoj, my sme na 60-te narodky kúpili mojej tete, rádio s cd prehrávačom, lebo sme vedeli, že také nemá. K tomu sme dokúpili cd s jej obľúbenou speváčkou.
Potom moja kámoška kúpila otcovi na 60-tku dvd prehrávač.
Popozeraj sa čo ešte doma nemajú alebo jej kúp nejakú dobrú knihu. 🙂

pacna
autor
10. jan 2008

my nebyvame s nimi amoc sa nenavštevujeme ale radio dostala ma tri a na každom ma jednu stanicu naladenu, lebo ona to nevie. a cd prehravač je pre nu španielska dedina.
knihy nečita ak neake tak potom bibliu alebo take naboženske knihy.
som z toho na nervy. 😅

jabber
10. jan 2008

Ahoj pacna, to je teda problematická osůbka 😉
No pobyt by se musel samozřejmě dát oběma dohromady, já to měla taky pro oba, máma by se tam sama nudila 🙂
Když nikam nechodí, tak např. lístky do divadla taky nepřipadají v úvahu, hm, tak pak vážně snad jen nějaký ten masážní stroj, třeba taková ta vanička na nohy...
Neexistuje třeba nějaká speciální léčba těch bércových vředů, laser? Že by se jí zařídilo tohle.
A co třeba zahrádka, nezajímá se o kytky? Nebo o zvířata?
Pak už mě napadá jen velikánský dárkový koš s dobrotami 🙂

zuzanocka
11. jan 2008

predplatne nejakeho casopisu? (ja viem, na 60-ku trochu malo, ale ked je taka "komplikovana" 😅 )
a ten darcekovy kos, co napisala jabber, je velmi dobry napad..

zany
11. jan 2008

Dárkový koš je v tomhle případě asi na místě 🙂 Koupila bych dobrůtky co si sama nekoupí a hotovo 🙂
S přibývajícím věkem je těžké někomu kupovat dárky... 😒

Pacna: a co nějaký šperk? Nosí něco??? Naušnice, prstýnek, řetízek??? 😕

pacna
autor
12. jan 2008

Ma retiazku s križikom a prsten ale ona na take veci neni.
Darčekovy koš nas napadol tiež,ale zda sa nam to malo.
Co takto potahy/deky/ na sedačku nebolo by to blbe? jej sa raz u nas pačili naše deky. 😖

zd57
12. jan 2008

A co třeba ložní povlečení, nebo ručníky, osuška, vše praktické věci.

andy.a
12. jan 2008

naša sv.si na 60-ku zažiadala veľkú jedálenskú súpravu.. 😉

elise
12. jan 2008

jed na potkany 😀 prepáč čierny humor ja mojej svokre by som kúpila toto 😀
ale teraz vážne my sme svokre ked mala 60 a ešte s nami komunikovala kúpili bicykel (dúfam že som to správne napísala 😀 ) a to sa zložili 3 súrodenci.
mojej krsnej sme na 60 dali spraviť tortu a pekné je aj neaký váš rodinný obrázok zväčšiť a dať pekný rám 😉

apropo môj muž bude mať v júni 45 čo mu mám dať ja?

makelka
12. jan 2008

Ten dárkový koš není špatný nápad a když se ti to zdá málo, tak jí k tomu dejte ty deky a je to ne? 😉

Nebo co třeba deky z ovčí vlny??? na spaní i s polštářem???? To by neocenila? A nebo jak tu někdo navrhoval zajistit ji nějakou léčbu těch bércových vředů, když na ně trpí a sama by do toho nešla 😉

určitě dej vědět, co jste vymysleli, držím palečky 😉

maca793
13. jan 2008

ja budem mať okrúhle teraz v marci 😀

pacna
autor
14. jan 2008

aj ja budem mat tento rok okruhle. a na nestastie ešte aj svokor bude mat 60tku a to pridem znova.
tie deky z ovčej vlny sa mi pozdavaju ona o tych vredoch moc nechce rozpravat je jej to neprijemne.
ma to 28,1 tak určite dam vediet čo sme vymysleli. 🙂

pacna
autor
21. jan 2008

tak včera tu bola švagrina a povedala že by sme mohli spoločne kupiť hojdacie kreslo čo sa mi zdal celkom dobry napad tak ak ho zoženieme.
švagor sa s mužom smiali že jej kupime "devinu". 😀

emjee
21. jan 2008

pacna hojdacie kreslo je super, my sme tiez kupovali svokre na 60 😀 a pravdepodobne ho dostane aj moja mama na 60 😀

pacna
autor
21. jan 2008

a objednavali ste ho? neviem či ho u nas niekde kupime lebo je to väčšinou na objednavku ale pojdeme kuknut asi do žiliny.

emjee
21. jan 2008

pacna nie neobjednavali

inak prave som na nete obzerala kryokomoru, to by sa mi tiez pacilo ako darcek - vstupy do nejakeho relaxcentra
a objavila som aj kurz licenia (v Blave), co tiez vyzera zaujimavo, aj ked asi pre mladsie rocniky (uz viem, co si zazelam na 30 😀 )

bubel
22. jan 2008

Ahojte my sme mojej svokre tiez kupili na 60ku kreslo, bola rada, lebo ona ho chcela uz davno 🙂 , a jedno sme si kupili aj my 😝 kedze aj ja som chcela...nebudem predsa cakat do 60ky, nie? 😀

pacna
autor
26. jan 2008

Včera volala švagrina, že dala piecť tortu a kupili akysi obraz. Takže zajtra sa ide k svokre a kupila som jej naramkove hodinky kvety a dar.koš. 😀
Na to kreslo sa možno zhodneme svokrovi. 🙂

emjee
4. dec 2008

marorlinko • 1d • Dnes o 15:49
moj ocko bude mat 60rokov a neviem jaky darcek mu mam kupit,rozmyslam ale nic mam nenapada ani manzela, viete mi poradit,alebo mate dak enapady,co by sa hodilo k takym narodeninam? budem vam vdacna.

jarula25 • 1d • Dnes o 15:50
noo my sme nasemu ocinovy kupily hojdacie kreslo...co ty nato??

leva • 2d • Dnes o 15:55
ahoj,tento problem sme riesili nedavno,pre svokra,nakoniec klasika darcekovy kos.

jabber • 1d • Dnes o 16:00
ahoj, mrkni sem, už se to tady řešilo :
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - 22k -
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - 37k -

marorlinko • 1d • Dnes o 16:03
ale ja mam iny problem, ja zijem v zahranici a ja mu to chcem poslat balikom preto neviem co kupit nieco co bude aj pouzivat a bude sa mu to pacit,takze kreslo asi nie ani ten darc.kos.

jarula25 • 1d • Dnes o 16:06
ahaaa tak to je nieco ineee...skus kuknut nieco na nete napr.. bess ...a oni mu to poslu rovno domou...su tam rozne veci

emjee
4. dec 2008

marorlinko darcekovy kos mozes objednat aj cez internet a nechat ho dorucit v den narodenin kurierom 😉

parybka
4. dec 2008

já mamce k 50.tým narozeninám objednala striptéra... no, byl to dobrý zážitek sledovat mamku, tatku, babičku a všechny tety 😀 😀 😀

jabber
4. dec 2008

parybka 😀 😀 a vyskočil z dortu? 😀

tajo
4. dec 2008

parybka - klobúk dolu. Len som si predstavila moju mamu, keby som to spravila.......... 😀 😀 😀 😀 😀