• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo ma dobre rozosmialo a pobavilo

20. augusta 2009 
:grinning: :grinning: :grinning:

My sme boli minule na zmrzlinový pohár u nás v jednom podniku, majú stoličky na terase, tak sme sa usadili, prišla taká mladá 15ka, nahodila úškrn, oprela sa rukou o náš stôl, preložila nohy a hovorí: "Do...Dobrýýýý...deň. Čo...Váááám prinesieeem?" Tak sme si objednali dva detské poháre a jednu ľadovú kávu.
Dievčina nejako nechodila, už sme začínali byť so sestrou nervózne, aj do smiechu nám bolo, že čo toľko robí, či tú zmrzlinu varí... :grinning:
Juj už som mala takú chuť na tú ľadovú kávu, že som myslela že stadiaľ pojdeme preč, do iného podniku....
V tom prišla dievčina s dvomi pohármi, položila ich na stôl a dôležito hovorí:
"Nooo...Zistila som, že nemám vanilkovú zmrzlinu. Takže ľadová káva NEBUDE!"

Neviem či to je smiešne ale my sme sa na tom náramne bavili so sestrou ešte týždeň :grinning: :grinning: :grinning: lebo veď trúbka mohla prísť a povedať že nemá zmrzlinu že či chcem niečo iné alebo či chcem do toho trebárs karamelovú.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka :grinning:

Baby a pozrite si to video, čo tam má Mário čiernu košeľu - ohromne sexi a spieva Mariah Carrey :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie katika nekupil
16. aug 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika,kde je to video?
16. aug 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toho chcem domov! :grinning:
16. aug 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika tak to je sila :grinning:
16. aug 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kamajka :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ten Mario Mariah Carey fakt nema chybu. Nerobte lebo tu porodim :grinning:
16. aug 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ze vraj: Stastneee a vesele... prijemne sviatky a vela kupačččov, ja sa z neho pos.. :grinning:
16. aug 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, takto máme prírodnú vyvolávačku :grinning:
16. aug 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika uz rodiiiis??? ja ja mam fakt na maaale, este si asi 15x pustim Maria :grinning:
16. aug 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, Mario fakt nema chybu, je fakt super a je s nim kopa srandy aj mimo TV :wink:
16. aug 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj ja si ho ešte párkrát pozriem a idem na to :grinning: :grinning:
16. aug 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak nech Vam to vyjde a idete na to :wink:
16. aug 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terqa ty ho poznáš? Tak sa ho opýtaj či by si nechcel privyrábať v pôrodniciach ako prirodzená vyvolávačka :grinning:
Toho by som chcela poznať aj ja :sunglasses:
16. aug 2007 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som ho pustala na porodniciach POVINNE !
16. aug 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa s nim dlho nestretla, ale kedysi robil u nas na jednej diskoteke a teraz tu obcas zajde... ked ho stretnem, tak ho pozdravim a odovzdam mu odkaz
16. aug 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa asi presťahujem do Martina :grinning:
16. aug 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala takého spolužiaka na strednej, sedela som s ním tri roky v lavici, ale spolužiaci ho nemali moc radi, on bol skôr ku babám, ale dodnes so žiadnou nechodil
16. aug 2007 o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,no poviem vam ze tu mam vsetko oprskane od smiechu,moja 6 rocna dcera bola normalne v krcich od smiechu.Ten Mario je vazne super :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terqa myslis vrutky???
17. aug 2007 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja som sa dobre zasmiala na manželovej "príhode". Bol s malou vonku s kočíkom, čakali ma pred bytovkou, a jeden "tmavší" chlapec, stále otravuje, či nemáme niečo pre neho. Takto trávi dni, otravuje ľudí.
Prišiel k manželovi: ujooo, nemáte drobné, bicykel,....On na všetko, že nie nemám. A teraz nasledovala otázka: ujoo a nejaké topánky po nej nemáte? To po nej znamenalo, že po našej Ivke v kočíku :astonished: :grinning: . Toto bolo tak pred 3 týždňami, vtedy mala Ivka 4 týždne :grinning: :grinning: .
18. aug 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sstefi, tak ten chlapec ocividne vedel co potrebuje :sweat_smile:
18. aug 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ! tak aj ja mam jednu zabavnu prihodu na ktorej sme sa smiali dnes v robote.Poznate ak niekto pije az sa opije tak ze spadne ma cestnu lisaj.
Kolega dnes rano dosiel s ,,domacou lišajou,,-bol vecer v krcme a chcel prist potichu domov.No manzelka upratovala a prestavila nabytok tak ako tapal v tme na isto ,tresol si hlavu o niaky stolik ked sa potkol..-no proste hlava rozbita .... :grinning: sme sa isli ušulat ako to opisoval ked nevedel kde je co je....uz si myslel ze je v inom byte...
20. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala na návšteve malú neter a pozná rozprávku o červenej karkulke. a nakoniec si hovorí: dieťa je karkulka,ocinko karkulák a sestra karkulačka. :slight_smile:
20. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mňa najviac rozosmeju hlášky mojích synov.
20. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atrami,tak daj do placu.
20. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne prostredný má dvojzmyselné brepty. Som zvedavá na čo myslí.
To to stihol dnes:
Oslovila som ho menom staršieho brata- Namiesto mama Ty si sa pomýlila- povedal: Mama Ty si sa pomilovala.
Povedala som mu, že je odtrhnutý ako z vagóna. On sa spýtal, že čo je odtrnutý z vagíny?

Posledné nedám, lebo by to zmazali.
20. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok