Čo ma dobre rozosmialo a pobavilo

lucinkaaa
16. aug 2007

Co ma dobre rozosmialo

Caute baby, vcera som sa dost dobre pobavila. Boli sme s muzom v obchode kupovat detsku opatrovatelku a vosli sme do znackoveho obchodu, kde bol taky mlady chalan co vyzeral ako Toso Bezdeda. Moj muz ako odbornik vo veciach technickych sa s nim chcel pustit do debaty o tych vysielackach tak sa ho pyta, ze ake je to citlive... A ten predavac, no to ste este nevideli ako sa zacal krutit... ze: Nooo... ake je to citlive.. no je to citlive... A muz, ze: zachyti to aj prve mrnkanie, alebo to nie je take citlive... a predavac ze: Noo.... podla mna by to mohlo... noo... podla toho na co to potrebujete, na co to chcete pouzit.... Tak mi nedalo a hovorim mu: No na dieta predsa! Aha, na dieta...nooo... tak to asi hej, neviem.... podla mna to... neviem.. podla mna to nie je na uplne male dieta... A zacal rukami roztahovat z 56 cm na asi 1 meter a hovori, ze to bude asi na vacsie dieta... 😀 😀 😀 Tak som sa zacala uz zo zufalstva smiat a hovorim mu, ze nech si to teda nastuduje, lebo ze detske vysielacky su pre mimina. Poviem vam, pripadala som si ako v tom zabavnom programe co bezal v telke, Kufor, kde mali hadat, ze na co dana vec sluzi 😀 . Akurat, ze sme mali z toho srandu cely den, ako nam chlapcek zacal prezentovat, na co vsetko by ten predmet v skatuli pred nim mohol sluzit. Hlavne, ze na skatuli je velky obrazok miminka.

Tesim sa na vase prispevky, co rozosmialo vas. 😀 😀

katmi
16. aug 2007

tak toto je ina haluz 😀 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

tak to ti teda poviem... 😀

katmi
16. aug 2007

a to si kde bola prosim ta?? napis do IP pripadne..

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

katmi, poslala som ti IP.

lennie7
16. aug 2007

lucinkaaa my sme boli tak obzerat v elektre novu pracku a tiez tam bol taky mlady chalan co poriadne ani nevedel naco pracka sluzi 😀 😀 😀
ale tie detske vysielacky no fakt sila, to ste sa tam museli dobre smiat 😀 😀 😉

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

ja mam taketo zazitky rada, aspon sa na tom mozeme este dlho bavit 😀

katmi
16. aug 2007

luci - 😉
yo a teraz ma napadlo.. esteze vam neponukol klasicke vysielacky co maju napr. robotnici 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

no on by bol toho schopny... ale neviem ci by ich vedel rozoznat od ineho tovaru 😀

katmi
16. aug 2007

😀 😀

katika1
16. aug 2007

mňa pobavila tá moderátorka, čo práve teraz moderuje tú trápnu reláciu na jojke a ako ohromne "zanietene" sa pri tom tvári 😀 však kuknite 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

joj skoda ze nemam jojku...

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

ale na nete si to pozeram.. to je ta blondie co moderuje Letnu vyhru? Ta ta je dobra... ta musi riadne mliet tou papulkou 🙂 celkom sa bavim na tych jej hlodoch.. 🙂

katika1
16. aug 2007

luci ano, tá 😀 ale keď už moderátorka povie, že no poďme, robte dačo, ja nemám čas.. tak to už je dosť blbé 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

hehe ale trepe dve na tri, vsak co by nie ked ma za to dobre zaplatene, tak moze zo seba aj blbu blondinku urobit... najlepsie je na tom to, ze sa tam zahadne nikdy nikto nemoze dovolat 🙂

katika1
16. aug 2007

hej, to veľkááá záhada 😀 ale strašne je trápne to dievča..
A ešte asi pred rokom som videla túto súťaž v telke - myslím Nautik to bola televízia a tam to moderoval taký chalan - gay a bol to štýl Paviela - kaderníka, tak toho by som Ti tiež odporúčala vidieť 😀 😀 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

joooj tak to muselo byt doost dobre... 🙂 Prave ma napadlo ako si raz v SOS robili stranu, ze Celevriti kamp a tam bola sutaz a mali davat mena a tusim Ibi povedal ze Paviel a bohovsky sa na tom bavili, ze Paviel, ze take meno neexistuje 😀 😀

katika1
16. aug 2007

Inak, podobnú skúsenosť ako ty mám aj ja z jedného obchodu - podotýkam je to značkový obchod - veľmi známa značka detských vecí, najmä hračiek..
Prišla som tam prvý krát, že chcem nejaké papučky a ponožky pre krpca - tak vraj nemajú, lebo všetko vypredali..
Druhýkrát som chcela kolotoč nad postieľku - tak mali len jeden a to ružový - a na moju otázku, či nemajú taký s premietaním obrázkov na stenu mi odpovedali, že a také aj existuje??? 😲 🙄 😀
Tretíkrát som tam zas nabehla optimisticky, či nemajú vedierko na kúpanie bábätka - tak ich odpoveď bola - a na to vám nestačí normálne vedro??? To musí byť nejaké špeciálne? 😲 😀
No a štrvtýkrát som chcela vankúš na kojenie - a hádaj čo mi povedali.. No jasné.. Čo to je??? 😲 😀 😀 😀

takže takto vyzerá značková predajňa pre deti.. 😀

katika1
16. aug 2007

😀
Aha niekto sa dovolal.. a už to aj skončilo 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

😀 tak to je dobree...fakt dobree.. ja sa normalne bavim...

skoda, ze teraz musim frcat prec, ale hned ako sa vratim tak sem nakuknem, lebo taketo zazitky mi normalne zdvihaju naladu o 100% 🙂

p.s. a co by si chcela specialne vedro! v zahradkarskych potrebach predavaju take kovove 😀

katika1
16. aug 2007

luci, ano.. ale aspoň nejaké nehrdzavejúce skúsim zohnať 😀

penelope2066
16. aug 2007

lucinkaaa,aky to bol obchod?A kde v BB byvas?

geegee
16. aug 2007

katika...s tym chalanom koloval na nete aj link na video...videla som to a Paviel je oproti tomu chalanovi tvrdas 😀

penelope2066
16. aug 2007

Neviem ci to bude smiesne aj vam baby,ale mna to pobavilo.Pracujem v hypermarkete na oddeleni sportu a minule ma zastavil taky dedko,ze vraj si chce kupit rotoped,ze on chce na tom cvicit.celeho ho triaslo,ledva stal na nohach a on si vraj chce na nom zacvicit aby vedel ci je to dobry vyrobok.no smiala som sa,samozrejme nie pred nim.jeho som pekne a slusne obsluzila ale potom ked odisiel tak som musela ist do skladu a tam som sa schuti zasmiala.

geegee
16. aug 2007

tu je jeden z tych chalanov na Nautiku

https://www.youtube.com/watch?v=VEyZAriGSkk
penelope2066
16. aug 2007

geegee,tak ten chalan nema chybu 😀 riadne som sa zasmiala

katika1
16. aug 2007

Gee gee.. presne to je on!!! 😀 😀 😀 😀 😀 akože jeho pozerať to je zážitok na celý život 😀
Penelope chudák ujo 😀

katika1
16. aug 2007

Práve to pozerám.. ja sa z neho pos.. 😀

katika1
16. aug 2007

fakt je Paviel rambo oproti nemu 😀

penelope2066
16. aug 2007

katika,ani nie chudak,keby si ho pocula s tymi jeho technickymi znalostami.pytal sa ci sa da nastavit odpor a kolko stupnov odporu tam je.lebo on sa na ten rotoped dokonca vytrepal,uz som len cakala kedy spadne.ked som mu to nastavila na najvyssi bod odporu ako ma poziadal a samozrejme,ze uz nevladal ani slapnut tak mi povedal,ze je to urcite pokazene lebo to nejde 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
16. aug 2007

penelope a kúpil?