Čo ma dobre rozosmialo a pobavilo

lucinkaaa
16. aug 2007

Co ma dobre rozosmialo

Caute baby, vcera som sa dost dobre pobavila. Boli sme s muzom v obchode kupovat detsku opatrovatelku a vosli sme do znackoveho obchodu, kde bol taky mlady chalan co vyzeral ako Toso Bezdeda. Moj muz ako odbornik vo veciach technickych sa s nim chcel pustit do debaty o tych vysielackach tak sa ho pyta, ze ake je to citlive... A ten predavac, no to ste este nevideli ako sa zacal krutit... ze: Nooo... ake je to citlive.. no je to citlive... A muz, ze: zachyti to aj prve mrnkanie, alebo to nie je take citlive... a predavac ze: Noo.... podla mna by to mohlo... noo... podla toho na co to potrebujete, na co to chcete pouzit.... Tak mi nedalo a hovorim mu: No na dieta predsa! Aha, na dieta...nooo... tak to asi hej, neviem.... podla mna to... neviem.. podla mna to nie je na uplne male dieta... A zacal rukami roztahovat z 56 cm na asi 1 meter a hovori, ze to bude asi na vacsie dieta... 😀 😀 😀 Tak som sa zacala uz zo zufalstva smiat a hovorim mu, ze nech si to teda nastuduje, lebo ze detske vysielacky su pre mimina. Poviem vam, pripadala som si ako v tom zabavnom programe co bezal v telke, Kufor, kde mali hadat, ze na co dana vec sluzi 😀 . Akurat, ze sme mali z toho srandu cely den, ako nam chlapcek zacal prezentovat, na co vsetko by ten predmet v skatuli pred nim mohol sluzit. Hlavne, ze na skatuli je velky obrazok miminka.

Tesim sa na vase prispevky, co rozosmialo vas. 😀 😀

kamajka
16. aug 2007

😀 😀 😀

My sme boli minule na zmrzlinový pohár u nás v jednom podniku, majú stoličky na terase, tak sme sa usadili, prišla taká mladá 15ka, nahodila úškrn, oprela sa rukou o náš stôl, preložila nohy a hovorí: "Do...Dobrýýýý...deň. Čo...Váááám prinesieeem?" Tak sme si objednali dva detské poháre a jednu ľadovú kávu.
Dievčina nejako nechodila, už sme začínali byť so sestrou nervózne, aj do smiechu nám bolo, že čo toľko robí, či tú zmrzlinu varí... 😀
Juj už som mala takú chuť na tú ľadovú kávu, že som myslela že stadiaľ pojdeme preč, do iného podniku....
V tom prišla dievčina s dvomi pohármi, položila ich na stôl a dôležito hovorí:
"Nooo...Zistila som, že nemám vanilkovú zmrzlinu. Takže ľadová káva NEBUDE!"

Neviem či to je smiešne ale my sme sa na tom náramne bavili so sestrou ešte týždeň 😀 😀 😀 lebo veď trúbka mohla prísť a povedať že nemá zmrzlinu že či chcem niečo iné alebo či chcem do toho trebárs karamelovú.... 😀 😀 😀

katika1
16. aug 2007

kamajka 😀

Baby a pozrite si to video, čo tam má Mário čiernu košeľu - ohromne sexi a spieva Mariah Carrey 😀 😀 😀

penelope2066
16. aug 2007

nie katika nekupil

penelope2066
16. aug 2007

katika,kde je to video?

katika1
16. aug 2007

Toho chcem domov! 😀

penelope2066
16. aug 2007

katika tak to je sila 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

Kamajka 😀 😀 😀

Tak ten Mario Mariah Carey fakt nema chybu. Nerobte lebo tu porodim 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

Ze vraj: Stastneee a vesele... prijemne sviatky a vela kupačččov, ja sa z neho pos.. 😀

katika1
16. aug 2007

Luci, takto máme prírodnú vyvolávačku 😀

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

katika uz rodiiiis??? ja ja mam fakt na maaale, este si asi 15x pustim Maria 😀

katika1
16. aug 2007
terqa
16. aug 2007

baby, Mario fakt nema chybu, je fakt super a je s nim kopa srandy aj mimo TV 😉

katika1
16. aug 2007

luci aj ja si ho ešte párkrát pozriem a idem na to 😀 😀

terqa
16. aug 2007

baby, tak nech Vam to vyjde a idete na to 😉

katika1
16. aug 2007

terqa ty ho poznáš? Tak sa ho opýtaj či by si nechcel privyrábať v pôrodniciach ako prirodzená vyvolávačka 😀
Toho by som chcela poznať aj ja 😎

lucinkaaa
autor
16. aug 2007

ja by som ho pustala na porodniciach POVINNE !

terqa
16. aug 2007

uz som sa s nim dlho nestretla, ale kedysi robil u nas na jednej diskoteke a teraz tu obcas zajde... ked ho stretnem, tak ho pozdravim a odovzdam mu odkaz

katika1
16. aug 2007

ja sa asi presťahujem do Martina 😀

veronika13
16. aug 2007

ja som mala takého spolužiaka na strednej, sedela som s ním tri roky v lavici, ale spolužiaci ho nemali moc radi, on bol skôr ku babám, ale dodnes so žiadnou nechodil

leva
16. aug 2007

ahojte kocky,no poviem vam ze tu mam vsetko oprskane od smiechu,moja 6 rocna dcera bola normalne v krcich od smiechu.Ten Mario je vazne super 😀 😀 😀

domeenika
17. aug 2007

terqa myslis vrutky???

sstefi
18. aug 2007

caute, ja som sa dobre zasmiala na manželovej "príhode". Bol s malou vonku s kočíkom, čakali ma pred bytovkou, a jeden "tmavší" chlapec, stále otravuje, či nemáme niečo pre neho. Takto trávi dni, otravuje ľudí.
Prišiel k manželovi: ujooo, nemáte drobné, bicykel,....On na všetko, že nie nemám. A teraz nasledovala otázka: ujoo a nejaké topánky po nej nemáte? To po nej znamenalo, že po našej Ivke v kočíku 😲 😀 . Toto bolo tak pred 3 týždňami, vtedy mala Ivka 4 týždne 😀 😀 .

lucinkaaa
autor
18. aug 2007

sstefi, tak ten chlapec ocividne vedel co potrebuje 😅

leniciatko
20. aug 2009

😀

titkovamiriam
20. aug 2009

ahojte ! tak aj ja mam jednu zabavnu prihodu na ktorej sme sa smiali dnes v robote.Poznate ak niekto pije az sa opije tak ze spadne ma cestnu lisaj.
Kolega dnes rano dosiel s ,,domacou lišajou,,-bol vecer v krcme a chcel prist potichu domov.No manzelka upratovala a prestavila nabytok tak ako tapal v tme na isto ,tresol si hlavu o niaky stolik ked sa potkol..-no proste hlava rozbita .... 😀 sme sa isli ušulat ako to opisoval ked nevedel kde je co je....uz si myslel ze je v inom byte...

leniciatko
20. aug 2009

ja som mala na návšteve malú neter a pozná rozprávku o červenej karkulke. a nakoniec si hovorí: dieťa je karkulka,ocinko karkulák a sestra karkulačka. 🙂

atrami
20. aug 2009

No mňa najviac rozosmeju hlášky mojích synov.

leniciatko
20. aug 2009

atrami,tak daj do placu.

atrami
20. aug 2009

Hlavne prostredný má dvojzmyselné brepty. Som zvedavá na čo myslí.
To to stihol dnes:
Oslovila som ho menom staršieho brata- Namiesto mama Ty si sa pomýlila- povedal: Mama Ty si sa pomilovala.
Povedala som mu, že je odtrhnutý ako z vagóna. On sa spýtal, že čo je odtrnutý z vagíny?

Posledné nedám, lebo by to zmazali.