Čo máte radi na svojich polovičkách?

wiwienne
27. aug 2009

Tak mi napadlo, ze vsade vsetci pisu, co vsetko im na ich polovickach vadi a co by mohli robit inak, alebo nerobit atd...ja sama si niekedy hovorim, v com by mi ten moj manzel mohol pomoct, co urobit, aby sme mohli fungovat ako normalna rodina a den mal zmysel..a niekedy si poviem, co by som si bez neho pocala?Takze, co mate radi na svojich polovickach a co by ste na nich urcite nechceli menit? Moj manzel je jemny muz a zaroven chlap ako sa patri, no o akom som vzdy snivala a Bohu zan dakujem kazdy jeden den. Donedavna, pokial bol este "soknuty" z reality, ze je otcom, mi velmi nepomahal a vsetko bolo na mne, mala som hrozne depresie a nervy, bola som plna zlosti, lebo sa nenaplnili moje ocakavania, ale este horsie, moja mienka o nom klesla na bod mrazu. No odkedy sme sa poriadne porozpravali a oznamila som mu, ze okrem dietata doma potrebujem chlapa, muza, nie druhe dieta, lebo inak odidem a zvladnem toho daleko viac, je moj muz fantasticky. Niekedy ma dokonca vie prijemne prekvapit, pomoze v domacnosti, venuje sa malemu a neuveritelne ma miluje. Je sarmantny, okrem toho ze je to fesak 😉 jemny, nezny, ma skvely zmysel pre humor, zaujima sa o mna, o to , ci som stastna..kazdy vecer si mozeme sadnut a vidiet spolu ten isty, oblubeny, film aj po 50ty raz, lebo hlavne je, ze sme spolu...ma podobne tripy(chodi v bielych pozkach a bez papuc, v skrini ma vzdy bordel..)ako ini muzi, ale som rada, ze je taky aky je, jednoducho ho zboznujem🙂

olivova
29. aug 2009

- ze vari 😀
- ze to so mnou vydrzi a nekomentuje moje vystrelky
- ze ked mam daky problem alebo maler usmeje sa a vzdy vsetko vyriesi
- ze sa so mnou nikdy nehada a vsetko prevrati na zart, potom aj zo mna ta zlost opadne
- ze vzdy dodrzi svoje sluby (este sa nestalo, ze by to porusil)
- ked uz nemam nervy, zoberie mi deti na cely vikend a ja ich vidim len na obed (mensiu musim dat spat) a potom az vecer
- a v podstate mam najuzasnejsieho manzela na svete (tym je asi povedane vsetko - ale plati to az od urcitej chvile 😅 )

carys
30. aug 2009

olivova a kde se dá takový manžel naklonovat???Já bych si šla stoupnout do fronty.Ten můj je totiž v každém tom bodu pravý opak. 😒 😒 😒

tinika
30. aug 2009

olivova tak daj recept na tu zmenu hihi
ja mam rada na svojom mm ze občas je ako dieťa hihi
ze pomaha so vsetkym, cez víkend nastupi a pýta sa čo treba pomoct?? 😉
miluje deti ako ja a velmi sa tesi na naseho drobca
a este kopec inych veci

tinika
30. aug 2009

a teraz este kazdy den po praci maka na byte, aby sme sa stihli prestahovat, kym sa maly narodi a to aj ked nema skusenosti s takými vecami, snazi sa a vzdy sa pyta či sa mi paci to a to čo urobil

olivova
30. aug 2009

😀 nedam nikomu.
Neviem, ale ma uzasny nadhlad nad zivotom a jeho priorita je rodina, co aj citim.

wiwienne
autor
30. aug 2009

Olivova, no komplimenty! 😅

amadora
30. aug 2009

otázka: koľké ste to čo ste napísali dali prečítať polovičke aby ste mu pošteklili ego? 😉 😀

miroslava89
31. aug 2009

amadora ja som nemusela on si to precital sam 😅 😀

marya
31. aug 2009

Co na polovicke zboznujem ?...no skoro vsetko 😅 😀

chelsee
31. aug 2009

trosku zvlastna tema 😅 kazdy ma nejake chyby a nikto neni dokonaly 😉

pepibubu
31. aug 2009

Chelsee jo, zvláštní, ale furt lepší než kdyby tu bylo "co na polovičce nesnášíte" 😉

renda71
31. aug 2009

je toho spousta,za co ho miluju a také obdivuju 🙂 v první řadě je absolutně spolehlivý,nesnáší nedochvilnost,stejně jako já,žije jen pro rodinu,miluje nejen naší společnou dcerku,ale i mé děti z prvního manželství,masíruje mi unavené nožky 😀 ,co slíbí, to také splní,říká mi miláčku a to i na veřejnosti,nestydí se mě obejmout a políbit,zná moje přání a snaží se je vyplnit,můžu s ním mluvit o čemkoliv,je to nejen můj muž,ale také super kamarád který mě vždycky dokáže povzbudit,neznám chlapa,který dokáže sám udělat tolik věcí kolem baráku,mohla bych napsat i jeho chyby samozřejmě není dokonalý,ale pro mě ideální 😀

berenika39
31. aug 2009

ne, já jsem mu to nedala přečíst. nepsala jsem to pro to, abych si šplhla 😀 😀 ale proto, že mě to v tu chvíli napadlo. kdybych mu to dala přečíst, zavánělo by to tím, že jsem to psala účelově. tak to nééééé 😉 😉 .

Jednou tu byla diskuse s názvem MILUJU. Psalo se tam, co kdo miluje. Tak jsem napsala: Miluju MILUJU. Prostě občas to říct, občas slyšet. Ne moc často. Ale hlavně upřímně, ne kvůli něčemu....

jééééé, mám nějakou přemejšlecí náladu...tak to nemusíte číst 😉 😉 😉

wiwienne
autor
1. sep 2009

Chelsee, vsak prave preto, keby ze sme vsetci dokonali, nemohli by sme si polozit tuto otazku..je prijemne niekedy si pripomenut, ze polovicka stale disponuje vlastnostami, ktore na nom mame rady, nie?🙂

bamblbi
23. sep 2022

Že ma úprimne miluje❤️