Čo najhlúpejšie vás v spojitosti s vašimi deťmi napadlo?

bibula
14. mar 2007

😀 čo vas v spojitosti z vasimi milacikmi najhlupejsie napadlo?

dnes jedna taka hlupost napadla aj mna a zdalo sa mi vhodne sa aj pobavit na nasich napadoch. 😎

takze ja by som si priala,aby sa vynaslo nieco na spomalenie rastu nechtikov. 😅

a co vase nezmyselne priania?

ervotoc
15. mar 2007

tá moznosť cestovať do minulosti 😝 😝 to chcem 😀 😀 😀

melory
15. mar 2007

paska to mi este musis vysvetlit

ladybird1l
15. mar 2007

nestiham si citat vsetky vase "hluposti" uz ked sme v tej super teme, mozno to tu uz bolo, ale mna napadlo viac krat, ze by babetka mohli vediet rozpravat od mala malinkeho, aby sme vedeli preco plackaju, ked sme niekedy uplne zufale a nevieme co im je...

ukana
15. mar 2007

ladybird, ja si zasa niekedy želám aby ten moj bol ASPOŇ 5 MINÚT TICHO! bezvýsledne, usta sa mu nezavrú až kým nezaspí...Mami a prečo...? Mami a kde...? Mamííííííííí, kakať..Mami, pod sem... Mami, povedz...Mami, podaj mi...Mami, nekrič, ocko spí... 😠

ikuska26
15. mar 2007

hm, pridavam sa k teme, ze deti by mali byt este jeden trimester v brusku, aby neboli tie koliky a plac samy... 😒

ukana, na ten cas otazok sa veru netesim, viedla som skautsky oddiel a to boli este vacsie det, a same otazky, islo mi hlavu roztrhnut... no nevadilo by mi, keby mi uz teraz povedal co sa s nim deje... 😔

ladybird1l
16. mar 2007

ja sa na prve slovicka tesim, ale ked ich budem mat uz vyse hlavu, spomeniem si na teba ukana 😉

andrea.m
16. mar 2007

ukana a v 4 rokoch to bude mami mami mami mami mami......a až potom kdesi na konci otázka

mimi109
16. mar 2007

ja by som chcela vediet citat ludom myslienky 😀

ramzesa
16. mar 2007

ukana tak to si zelam aj ja, taka polhodinka ticha to by bol hotovy raj 😀 . Co to je? Medvedik. Medvedik? Ano. Medvedik? Ano. Medv..... Az pokial ho nestopnem. Co ta tetea robi. Odpoviem co robi. A preco...? Odpoviem preco. A preco...? ..... 🙄 🙄 🙄 Jak rano vstane (dnes konkretne) pred siestou, tak pokial nezaspi okolo 20,00 az 21,00. Cez den vobec nesúpi, no ja netusim skadial ma tu energiu, keby som ho vedela cez den na polhodinku vypnut a potom vecer o 19,00 a rano o 7,00 by som ho zapla 😀 .

siduska
16. mar 2007

ja by som chcela vediet co ma caka a co ma prave nasledovat, co sa stane a tak aby som bola pripravena
ach tie ilizie 😀

certica
16. mar 2007

sidus, ale to by zivot nebol zaujimavy 😉 a hlavne, ak by sa malo stat nieco zle 😒 a ty by si vedela, ze to nemozes ovplyvnit...

magg
16. mar 2007

ja by som chcela ist na diskoteku, normalne tancovat 😀 ,
co bola pre mna niekedy samozrejmost mi pri mojej 7 mesacnej Lujze pripada naozaj ako "najvacsia hlupost" 😅 , ale sme sa s manzelom rozhodli, ze jej to vratime, ze budeme chodit s nou na disky , ked bude pupertiacka a manzel bude balit jej kamosky na slizke stare vtipy a ja budem "priatelska" k jej kamaratom 😀

ikuska26
16. mar 2007

magg tak s tou diskou sa pridavam, ja strasne rada tancujem , vzdy som sa na diske odviazala a tancom si aj zaroven dobijala energiu, ...no teraz mam pocit, ze pri bolesti chrbtice to tak skoro nebude, ...tiez sa tesim na drobcove disky, . 😝

magg
16. mar 2007

ikuska my sme s manzelom taki streleny, ze zarucene pojdeme nasej robit garde 😀

ikuska26
16. mar 2007

magg tak to sme potom podobny rodicia, blaznovstvami to aj u nas prekvita, samozrejme v ramci zdravicka maleho 🙂

magg
16. mar 2007

no ved jasne, malicka je prvorada, ale nieked nam teda priadne hrabe 😀

schnek
28. nov 2007

docela faj téma 😀 přidám se. Občas by nebylo špatný, mít dálkový ovladač na děcko a na mužskýho 😀 😀 😀

melory
29. nov 2007

mohli by vymysliet nieco co odmeria kolko dieta vysaje z prsnika.
ved vymysleli teplomer....mozu aj nieco taketo. chlapy hor sa do prace.

schnek
29. nov 2007

něco jako vodoměr ale na mlíko 😀

lucia123
29. nov 2007

Tato tema je skor o tom, ze co by sme si priali, nuz ja by som chcela, aby moja mala Kristinka bola navzdy zdrave a spokojne dietatko 🙂

A blbost? Aby sme si vybrali pohlavie babatka, este pred narodenim 😀

monatko
29. nov 2007

ja by som chcela, aby sa nam narodilo zdrave dieta a aby mi konecne prestalo byt zle a chutilo tak ako predtym 😀

kyri
29. nov 2007

kytky, co se zalejvaj samy, hezky rostou, jsou krásný a nejdou na ně škůdci!!!

a babičky, co jsou každý den nastoupený v 10,00 hod u kočárku a do 12,00 vozí dítě po venku, aby si maminka mohla uvařit, zakoňovat, dospat divokou noc, dát si sprchu, po 100 letech si ostříhat nehty na nohách, uklidit hračky, vyprat plíny a vytřít podlahu v kuchyni zaflákanou od hárající feny! 😎 😎 😎

jejke
29. nov 2007

Ja by som chcela mat ešte dieťa 🙄 Viem že je to najväčšia hlúposť a predsa nezmúdriem 😨

nikka.vo
29. nov 2007

kyri 😀 😀 😀 ty nehty mě pobavily 😝 😀

Takže chodíš i v zimě v sandálech, aby měli nehty kudy vylézat, nebo to řešíš botama o číslo(dvě) větší??? 😅 😕 😀

Já bych si přála nějakou budku, do který bych vlezla a nějaký ONÝ by mi namalovalo obličej na ksicht a upravilo by mi to vlasy podle toho, co bych si navolila 😵 😵 😵 Mě to denní upravování nebaví, ale neupravená zase nedokážu být, už pro svůj dobrej pocit! 😔 🙄

nikka.vo
29. nov 2007

jo a až teď jsem si všimla, že to měl být hloupý nápad ve spojitosti s dítětem 😅
No nic....

listicka20
29. nov 2007

Mně největší blbost napadla už v porodnici - když jsem se snažila rozdejchat kontrakce jakýmsi dýchátkem a manžel se mi smál, že to držím jako cigaretu. Napadlo mě jít si dát ven cígo, že by mi to ulevilo od bolesti - představila jsem si, jak se ptám sestřičky: Mohla byste mě prosím na chvíli sundat ty kapačky, já bych si jen odskočila ven na cigaretu? Fakt nevim, jak by se na to tvářila 😀

tatko_bubko
29. nov 2007

no mne by sa najviac pacilo, keby babo vedelo hned rozpravat 🙂 a mohli by sme si pokecat. a este by sa mi pacilo, keby maminam ostali nafurt take pekne prsia, ako sa vyformuju pocas tehotenstva 😀

adar
29. nov 2007

Ahojte,

mne by sa páčilo keby vymysleli nejaký prekladač na tlmočenie detského plaču 😅 Naša Kristínka je nejaká choručká a dnes by mi fakt pomohlo keby mi niekto preložil čo jej presne je a vadí.

A ešte keby vymyslel niekto nejaký prístroj na stlmenie detského plaču - teda aby sa dalo stíšiť "volume" - lebo včera som išla s kočíkom cez trhovisko plné ľudí a malá mi začala vrieskať jak o život, ale som sa pratala rýchlo domov 😀

trixi
29. nov 2007

Pre mna je najvacsia hlupost predstava, ze by som uz nemusela do prace, bola by som doma, starala sa o maleho a tatino by nas uzivil a mohli by sme si dopriat to co by sme potrebovali. Nejako si neviem predstavit, ze budem musiet nastupit do prace a nechat maleho doma s babkou i ked len na par hodin.

lottie
30. nov 2007

já bych chtela celou zimu hybernovat, probudit se až v březnu (marci)a žádný měsíc by nám nepřibyl 😉 klidně ještě později, až se bude dát chodit ven v tručku s krátkým rukávem a být tam celý den...