Čo najhlúpejšie vás v spojitosti s vašimi deťmi napadlo?

bibula
14. mar 2007

😀 čo vas v spojitosti z vasimi milacikmi najhlupejsie napadlo?

dnes jedna taka hlupost napadla aj mna a zdalo sa mi vhodne sa aj pobavit na nasich napadoch. 😎

takze ja by som si priala,aby sa vynaslo nieco na spomalenie rastu nechtikov. 😅

a co vase nezmyselne priania?

ijetka
14. mar 2007

Jéééé no to je téma 😉
Mě napadají pořád blbosti 🙂 třeba aby Kuba zůstal takhle malej, nebo když si řeknu ať je sníh a lyžuju tak ať....když se mu nechce spát ať spí....pořád něco 😀

jess
14. mar 2007

Fajn téma 😀

Já si říkám,že by děti mohli být od mimi do 2let ,po dobu 18ti roků a pak být rovnou dospělé 😀 .Užiju si mrňouska a pak ho rovnou předám partnerovy 😀 😀

expertka8
14. mar 2007

...čo by som dala za možnosť..keby sa dala "zavariť" na staršie-dospelácke časy ..detská-bábätkovská vôňa 😅 ..nepoznám na svete krajšiu vôňu ako je vôňa vášho dieťatka 🙂 🙂 🙂

ijetka
14. mar 2007

Hehe to je taky dobrý 🙂

lucinkaaa
14. mar 2007

hehe expertka, videla si film Parfum - pribeh vraha? ten tiez chcel zakonzervovat vonu zeny na vecne veky a tak vlastne vrazdil.

expertka8
14. mar 2007

...alebo..možnosť "cestovať do minulosti"...pripomenúť si reálne obdobie..keď som prvýkrát na pôrodnej sále objala vlastné detičky...pritisla ix malé labky na moje líca...ix prvá pusinka...prvé kroky..slová.....to sú nezabudnuteľné momenty..ktoré sa už "nikdy" nezopakujú ☹

kafulienka
14. mar 2007

lucinkaaa

brrr 😨

expertka8
14. mar 2007

..lucinkaaa... 😅 ...aj ja sa niekedy hrám doma na obdobného "sadistu" 😅 ..najmä..keď ix obidvox tak stííííííískam..že až mám miestami dojem..že vypustia dušu 😅 😀 😀 😀

magg
14. mar 2007

expertka ani nehovor, mne uz je teraz smutno ake bola moje kuriatko, ona je sice zo dna na den uzasnejsia, ale ten moment, ked som ju porodila a prvykrat mi ju ukazali, by som chcela zazit este milionkrat

lucinkaaa
14. mar 2007

film takto vyzera hrozny, ale nastastie sa tam neslo do detailov, len sa tie vrazdy naznacovali, takze som to zvladla pozerat aj ja. pointa bola, ze chcel vyrobit z vone zeny jedinecny parfum, ktory ked si na seba da, vsetci ho budu milovat.

magg
14. mar 2007

expertka, ake to je ked mas dve deti? Ja mam teraz pocit, ze viac ako lubim Lujzinku uz lubit nedokazem, co potom bude s druhym babom? nechcem robit rodiely

elliana
14. mar 2007

ja by som si priala, aby sme sa vedeli telepaticky presuvat v priestore. Hned by som zaskocila ku mame na kavu 😀

expertka8
14. mar 2007

..magg...keď som mala "len" Kristi...nevedela som poxopiť konštatovanie mnohýx mám..že "všetky svoje deti ľúúúúbia rovnako"...pre mňa to bolo nepoxopiteľné...a mala som predstavu..že..jedno z detičiek budem predsa len ľúbiť aspoň o niečo viac....OMYL....ak by som bola postavená pred voľbu..ktoré z detí???..ako v knihe "Sofiina voľba"...nedokázala by som ukázať prstom a vyrieknúť "ortieľ"...obe svoje deti ľúúúúúúúbim skutočne rovnakou materinskou láskou 😔 😵

jjitulina
14. mar 2007

jé holky,já bych si přála sebe naklonovat!Abych si mohla hrát s Vojtou a zároven nerušeně uklidit barák,navařit,napéct a vyšívat 🙂

melory
14. mar 2007

.....ze aby sme prdeli parfemy - chanel, hugo boss..... 😉

erika153
14. mar 2007

tak to by u nas vonalo ako v kvetinovom sade, pri nasom malom 😨

magg
14. mar 2007

melory tak moja Lujza take parfemy pusta ze sa ani manzel nechyta, ale aspon ich ozvucuje, tak mozme utekat 😀

melory
14. mar 2007

ale super hlupost, ze?

bibula
autor
14. mar 2007

jjitulina- 😀 😀 😀 no to ale vobec nie je blbost 😅

magg
14. mar 2007

uzasna 😀

dadus
14. mar 2007

no mna minule napadlo,ked som varila v kuchyni, ze co ak moje dvojmesacne babo zrazu za mnou dostvornozkuje? 😀

magg
14. mar 2007

dadus to je ten lepsi pripad, ja mam 7 mesacne a mi to nenapadlo... a ono dostvornozkovalo...

mimi109
14. mar 2007

prevychovat mojho muza,je strasny bordelar ale to je fakt blbost to sa totiz neda ho prevychovat 😀 😝

elliana
14. mar 2007

ja by som este chcela byt aspon na jeden den chlapom. Hadajte, co by som robila 😀 😀

mimi109
14. mar 2007

netusim elli 😅 co?? 😕

melory
14. mar 2007

elli nic... 😉 prdela chanel

mimi109
14. mar 2007

som akurat docitala o tych parfemovych prdoch som sa fajne zasmiala ale nebolo by to spatne tak krasne by mi doma vonalo ked muzik spusti hmmmmmmm 😀 😀 😀

elliana
14. mar 2007

😀 😀 😀 , to by som robila druhy den, ale prvy

bibula
autor
14. mar 2007

elliana-no nenapinaj nas 😉 😀

certica
14. mar 2007

elli, to sme dve 😉 , ja nad tym casto rozmyslam, ake to asi je, mat a pouzivat... 😀 😀