Čo najhlúpejšie vás v spojitosti s vašimi deťmi napadlo?

bibula
14. mar 2007

😀 čo vas v spojitosti z vasimi milacikmi najhlupejsie napadlo?

dnes jedna taka hlupost napadla aj mna a zdalo sa mi vhodne sa aj pobavit na nasich napadoch. 😎

takze ja by som si priala,aby sa vynaslo nieco na spomalenie rastu nechtikov. 😅

a co vase nezmyselne priania?

susik77
2. dec 2007

mna napadlo, ze by mala mohla spinkat tak 20 hodin denne a tie 4 hodiny by sme sa s nou len maznali a uzivali si ju 😎

trixi
2. dec 2007

Keby naozaj prisiel Jezisko (dedo Mraz, Santa Claus) a kazdemu z rodiny doniesol darcek, taky aky si kto zela. A pripadne by mohol vyluxovat, uvarit, napiect, ozdobit stromcek a ja by som sa v klude cely ten cas hrala s nasim Matkom a este by mi zostal cas aj na tatina 😀

bielanevesta
2. dec 2007

No aby Natálka ostala stále taká malinká a zlatučká ako je teraz 😀

zuzu13
2. dec 2007

najväčšia hlúposť???
...aby ľudia boli ľudia...

mirko06
2. dec 2007

ja by som chcela, ze to, co my maly vyhadze a porozhadzuje za minutu a ja potom upratujem pol hodinu sa upratalo samo 😀 😀 😀

padix
2. dec 2007

zuzu, tak to by si vela chcela.
Nam sa dnes stala otrasna vec. Boli sme s muzom v Tescu nakupit na dalsi tyzden, nas maly bol uz zlostny (bolo mu tam teplo, ale ked uz bol spoteny, bala som sa ho vyzliect, aby este neprechladol). Tak sme sli do pokladne prednostne urcenej pre rodicov s detmi (maju u nas v hypermarkete, niekedy vyuzivam, ked maly uz straca trpezlivost). Jedna rodina tam mala nakup vylozeny na pase a za nimi stal este jeden manzelsky par. Tak som ich poprosila (len tych manzelov, kedze tych prvych uz blokovali), ci nas mozu pustit. Chlap ze nie!!!, tak vravim, ze je to pokladna pre rodicov s detmi a on ze jeho to nezaujima, ze on tam uz dlho stoji. Tak som oslovila pokladnika a on ze samozrejme mame prejst dopredu. Chlap sa tak nasral, zacal nadavat, potom dokonca rukou "zduchol" mojho muza, ze vsak sa mozme pockat vonku a tam si to vysvetlime!!!! Pripominam, ze sme tam boli s 4 mesacnym dietatom!
Takze ja si niekedy zelam, aby boli ludia trochu ohladuplnejsi k mamickam s detmi. ☹ ☹ ☹

ludik
2. dec 2007

padix - juuuuuuuuuuj tak ja by som mu dala,teda,takto sa spravat???mna to sice velmi neprekvapuje,pretoze ja som v zahranici a ked dojdeme na dovolenku na \sk tak je takato ochota normalna a kopec inych veci...co je na skodu rozoberat.Je to smutne!!! ☹ ☹ ☹

bielanevesta
2. dec 2007

Baby keby len to, ale si pamätám ako "ochotne" sa ku mne správali ako ku tehulke 😠

ludik
2. dec 2007

bielanevesta - to vazne? ☹ ☹ ☹ ja zijem v UK a tu su vsetci strasne mily a laskavi.A ty si sa Sk?

susika
2. apr 2008

babule, čo som tu našla🙂)
ja by som si želala, aby som sa s malou v tomto veku rozprávala. velakrát mi je smiešne, čo si tak deti myslia, ked robíme grimasy a ksichtíky🙂))a oni sa na tom tak suprovo bavia🙂)

parfemové prdy 😀 😀 😀 nemajú chybu

kili
2. apr 2008

ja mám v pláne si založiť výrobňu zvieracích kazajok pre bábätká. Sa priznajte, koľké by ste ich využili 😀
objednávky do IP 😎

elinka27
3. apr 2008

ja by som si zasa priala vediet zastavit cas, napriklad ked nestiham,tak by som ho jednoducho zastavila porobila co treba a potom ho zasa pustila.Platilo by to hlavne pri malom,ktory ma zamestnava cely den, a ja by som dala spat no a potom by som zstavila cas.Lebo on doma spi maximalne tak 30min.

Dalsia vec co by som chcela,je keby vymysleli nejaky motorcek do kocika trebars na dialkove ovladanie,ktory by vozil hore-dole kocik a tak by mi maleho uspal a ja by som mala voĺne ruky. 😉

veva1
3. apr 2008

eli tak kocikuj nohou 😀
ja by som rada stretla toho co vymyslel nazov Materska dovolenka urcite to bol chlap 😀

kisska
3. apr 2008

ja som kedysi rozmyslala, ze to naucim svojho psa. Uz ked mam 35kilove hoviadko, tak nech je z neho nejaky osoh 😉 Ale zatial nic, ak mate niekto navod, cakam IP 😀

kili
3. apr 2008

kiss, keď sa chce prinútiť ťahať voz oslík, zavesí sa na prút mrkvička, u tvojho by to chcelo asi špekáčku 😉 😎

alami
3. apr 2008

kili - prosím dve kazajky - jedna na veľ. 110 - tú potrebujem súrne a jednu 80tku 😀 😀 😀 😀 😀

maca66
3. apr 2008

ahojte....no ja by som si zelala keby niekto vymyslel nejaky sirup na spanie,ale ucinny a bez vedlajsich ucinkov.taky neskodny ako cista pramenita voda.aby i maly konecne prespal celu noc,alebo by mi stacilo keby sa len raz zobudil.a ja by som sa konecne vyspala🙂

alebo taku kolisku ako bola v nevere po slovensky. 😀 jaj ta bola dobra.

susika
6. apr 2008

ozo, mna napadlo, asi to robí tá nočná hodina. nejaký prístroj, čo by automaticky prekladal to detské blabotanie.malá s mi rozkvákala a tolko rozpráva a ja jej nerozumiem a ona sa pri tom tak múdro tvári 🙂 🙂

killi, tie kazajky vyrábaš aj v dospeláckej veľkosti? tak poprosím jednu 80-tku a jednutakú dospelú na chlapa 😀 😀

gabika11
9. apr 2008

Ja som ako mala snivala o tom, ze najdem pristroj, ktory mi umozni premiestnovat sa casom, ze sa budem moct zo skoly pocas prestavky len tak preniest domov. Aha, a ze ake by to bolo super vediet prechadzat stenami 🙂

gabika11
9. apr 2008

A este, co sa asi premiela nasim babatkam hlavickou, ci na nieco myslia, ked si nieco zvedavo obzeraju, ci nepochadzaju z anjelov, lebo su to taki maly anjelici pre nas. 😉

debra
9. apr 2008

gabi...to som chcela aj ja...prechadzat tymi stenami 😀 ako biela pani 😉 aj som to v detstve skusala a nic...len co som si hlavu nabila 😀 a este by som xcela kazde rano dlho spat....milujem spanok...