Čo nám starý rok dal a čo nám vzal. Bilancia

elise
1. jan 2009

ked prehodnocujeme čo bolo v predošlom roku tak u nás to bolo rôzne dal nám súdržnosť rodiny ešte viac sme spolu. a vzal nám manželovú prácu - vdaka finančnej kríze končí manželovi vo februári práca a tak vlani v novembri dostali spolu s kolegami výpovede 😒
dúfam že nám nový rok dá aspon nádej na novú prácu. už od roku 2006 máme naše slniečko a to nám rozdáva šťastie a úsmev po celý rok, povzbudzuje nás a dáva nám nádej že všetko sa dá len treba chcieť.

čo vám teda starý rok al a čo vzal?

elise
autor
2. jan 2009

cukrikk pekne si to napísala že je osud vážne nevyspytateľný z minúty na minútu sa otočí celý život a začne si vážiť hodnoty iné ako predtým - je v tom veľký kus pravdy 😉

dzany
2. jan 2009

pro naší rodinku rok 2008 proplul tak nějak bez nějakých větších změn, vytěšovali jsme se z naší Nelušky, z pokroků které dělala, prožili jsme nádhernou společnou dovolenou,... vše bylo naštěstí fajn a moc si toho vážim 😵
o sebe dal vědět až prosinec - 😢 12. nám zemřel náš 30letý bratránek a 17. se mi narodila neteřinka 😵

cipsinka
2. jan 2009

rok 2008,bol krasny,kupili sme si auticko,boli sme 4krat na dovolenke na SLovensku,sme zdravi aj nasi blizky{aj ked moja babicka bola pred dvoma mesiacmi hospitalizovana,ale uz je vsetko OK},takze v celku mozem rok 2008 zhodnoti ako vynikajuci a dufam,ze rok 2009 bude aspon minimalne takyto fajn. 😉 😉 😉

bubadlo27
2. jan 2009

mne dal krasneho syna 🙂 , nevzal nic 😉

ooo
2. jan 2009

my sme mali taky pestrejsi rok 2008
zaciatok roka - zasnuby 😵
stred roka - moja operacia srdca 😒
koniec roka - narodil sa sestre nadherny syn 🙂
a nedostavali sme opat dom 😀 😅

domulienka
2. jan 2009

nam sa narodila vytuzena dcerka,manzel zmenil zamestnanie myslim ze k lepsiemu.No mne sa dako nedarilo,na den matiek som si zlomila nohu a teraz na stedry den som si roztrhla vaziva v kolene,v nedelu ma caka operacia,tak dufam ze to bude ok a uz nic podobne sa mi nestane.Ale hlavne ze inac sme boli vsetci zdravi . 🙂

amatula
2. jan 2009

mne dal krasneho ,zdraveho syna....druheho v poradí...a vzal iluzie a sny na dceru 😀 😀 😀 😀

matidami
2. jan 2009

amatula nesmúť, som na tom rovnako 😉 hlavne nech sme zdraví a šťastní s detičkami 🙂

ria80
2. jan 2009

Po dvou pro mě opravdu hnusných letch 2007 a2008 doufám,že tento už se to konečně zlomí a moje a Michalčiny problémy se vyřeší.Nezačal zrovna dobře - dalším vyhrožováním jistého člověka a vytopením domu.Ale já nepřestávám věřit,že tento rok už začne krásné období pro nás dvě s malou.

deina
2. jan 2009

Aj mne dal rok 2008 krasneho syna a nemyslim si, zeby by bol nieco vzal. Ak aj ano, tak len drobnosti a ten dalsi rok by nam mohol doniest aj dievcatko do bruska.

avanka
3. jan 2009

Aj nam dal prekrasneho synceka a nevzal absolutne nic.....

olinka6226
3. jan 2009

mne dal rok 2008 vela krasnych dni so syncekom a vzal mi ocka... Tak dufam, ze ten 2009 da vela krasnych dni bez toho aby nieco vzal.

kacenqa
3. jan 2009

podobne - dal mi nadhernu dceru, kopu novych skusenosti, pocit, ze som MATKA, dal mi dalsich krasnych 12 mesiacov, ktore som mohla prezit so svojim manzelom, aj ked nie kazdy den bol slnecny....a vzal....2 dni pred vianocami sme prisli o manzelovho otca.....necakane, o to bolestnejsie....

ako kamaratka povedala, verim, ze tie najlepsie okamihy minuleho roka budu tymi najhorsimi tohtorocnymi....

mima1
3. jan 2009

mne nedal nic. ☹ zato vzal dost ☹ ☹ ale verim ze tento rok bude o to lepsi a nadeli mi o hodne viac. dvojnasobne viac. aj ked nahradit sa to neda ale som vecny optimista a verim ze bude uz len dobre. a ked nie tak aspon lepsie 🙂

mikalove
3. jan 2009

mima,možno teraz ti to vynahradí 😉

mima1
3. jan 2009

dufam a verim. no a zabudla som dal mi o rok viac. 😀 😀

adoracion
3. jan 2009

Mne minuly rok dal moju dcerku no co si mozem viac zelat 🙂

cipsinka
4. jan 2009

a este som zabudla,ze ma priatel po piatych rokoch poziadal o ruku v den mojich narodeniiin 😵 😵 😵

karot
4. jan 2009

Tak starý rok mi vzal hlavně zdraví,ale můžu být ráda,že ho nevzal někomu blízkému. 😝
A co mi dal?...............To,že se mi manžel změnil o 200% k lepšímu a jsem ráda,že se z něho stal konečně dospělý a spolehlivý mužský. 😎

misicka455
4. jan 2009

Minulý rok mi vzal naději, zdraví a co mi dal? Nic 😒

duskaf
4. jan 2009

misicka- veľmi Ti želám, aby tento rok bol výnimočný a Ty si sa len usmievala, bola šťastná a vrátila sa nádej a všetko, čo by Ťa urobilo šťastnou, lebo ešte nie je koniec všetkým dňom. Bude dobre, uvidíš.

xsuzzi
4. jan 2009

tak Nám minulý rok dal zdravé překrásné miminko a vzal Nám chvíli na to jeho praděděčka

iviska
4. jan 2009

Starý rok mi vzal hodně nervů, ale naději pro tento rok - že konečně budeme bydlet ve svém a budeme svými pány!!! No a snad přinese i // na testu 😉

claudinka
4. jan 2009

co nam vzal a dal? vydala som sa a narodil sa mi moj pokladik.. a naopak, s mamou sa mi tak nastrbil vztah, ze nemam chut dvihnut, ked mi raz za mesiac zavola.. 😒 😒 ale to je na dlho..

elise
autor
31. dec 2009

mne vzal pokoj a istotu manželovi prácu,
čo mi dal? neviem si spomenúť ale ano jedno midal silu priatelstva v ťažkých chvílach 😉

titkovamiriam
31. dec 2009

viac mi vzal ako dal ☹ 😔 😢

dada1212
31. dec 2009

Bohužial mne toho vzal veľa, dal mi len to, že sa ešte viac prehlbili problémy v rodine, mám veľké finančné problémy, stala sa kopa nepríjemných udalostí. ☹
Do roku 2010 vstupujem s obavami ako to všetko zvládnem, ale zároveň aj s nádejou, že sa to už konečne prelomí a zo záväzkom, že urobím všetko pre to, aby sa karta obrátila a takto o rok vnímala odchádzajúci rok 2010 oveľa pozitívnejšie.

mima1
1. jan 2011

rok stara tema... co vam dal a co vzal 2010? 🙂

crca
2. jan 2011

Co mě dal?...............Dal mě asi to,že jsme byli docela zdraví,hlavně děti. A co mě vzal?......Asi 10 let života-hlavně děti 😀 😀