Čo nám starý rok dal a čo nám vzal. Bilancia

elise
1. jan 2009

ked prehodnocujeme čo bolo v predošlom roku tak u nás to bolo rôzne dal nám súdržnosť rodiny ešte viac sme spolu. a vzal nám manželovú prácu - vdaka finančnej kríze končí manželovi vo februári práca a tak vlani v novembri dostali spolu s kolegami výpovede 😒
dúfam že nám nový rok dá aspon nádej na novú prácu. už od roku 2006 máme naše slniečko a to nám rozdáva šťastie a úsmev po celý rok, povzbudzuje nás a dáva nám nádej že všetko sa dá len treba chcieť.

čo vám teda starý rok al a čo vzal?

horallka
1. jan 2009

Mne rok 2008 dal dlhoočakávaného a vytúženého syna, kompletnú rodinu, nové bývanie- rozhodne sa nesťažujem.

anavila
1. jan 2009

no mne dal stary rok moj najvacsi poklad - LAURU.... a okrem toho sme po dlhych tahaniciach konecne vysporiadali pozemky a ideme tento rok stavat...takze to su take najhlavnejsie body pre nas... len nech sme zdravi a vsetko bude fajn....
prajem vsetkym, nech nam zivot len dava a nic neberie!!!!!!
Elise, nebud smutna, vsetko dobre dopadne....

sassi
1. jan 2009

po pre nas velmi ťažkom roku 2007 ( ked jedine pozitivum bolo narodenie synčeka) a zlom začiatku roku 2008 (manželova vážna choroba) sa to celkom dobre prehuplo do 2009
nas sa kriza zatial nedotkla, kedže ja som MD a manžel živnostník ... ale dufam že bude mať prácu, lebo to je u neho stale premenlive a neisté, stale sa musí obracať

no ale, akos a hovorí - nechválme den pred večerom ...

elise
autor
1. jan 2009

aniva ďakujem za povzbudenie dúfam že tento rok bude perfektný 😉

slunicko552
1. jan 2009

Tak mi dal štěstí se synem,který vyrostl a je naprosto skvělý 😵 Na oplátku mi vzal chlapa,s kterým jsme se rozešli ☹ .No něco vzal něco dal 😉
Snad tento budeme všichni zdraví a kousek toho štěstí si na nás sedne 🙂

horallka
1. jan 2009

mne rok 2008 rozhodne viac dal ako ubral- napr. okrem syna ešte 20 kg nadváhy... 😀

etuska
1. jan 2009

my hodnotime rok 2008 celkom pozitivne-manzel dokoncil VS,v lete sme sa prestahovali do zahranicia a zatial sa drzime,zdravie tiez sluzi...Nebolo to jednoduche,ale zvladli sme to.

mirka414
1. jan 2009

nas rok bol nadherny 😵 nasa dcerka je pokladik,vsetci sme zdravy,manzel ma pracu a dokonca aj ja na MD som zacala pracovat nieco ako operka,ale legalne s agenturou vo svajciarsku sa staram o deticky,ktore mi maminky privedu ku mne domou a vecer vezmu nazad.mam uz svoju klientelu a cast darcekou som prvy x mohla kupit za svoje peniazky co som strasne rada.vela stastia vsetkym do noveho roku prajeme.

schwarzovka
1. jan 2009

pro mě to byl nejkrásnější rok...díky malému. Manžel změnil zaměstnání ještě pře fin.krizí a dobře udělal, firma ve které dělal jde do konkurzu. Tak doufám, že nám štěstí vydrží 🙂

jaja0110
1. jan 2009

Pre nas bol rok 08 uzastny, dal nam dve zdrave krasne deti, a nevzal nam nic 😅 😅

trixi
1. jan 2009

u nas bol rok 2008 zaujimavy-drahy zacal pracovat v nasej firme, zacali sme konecne spolu zit ako rodina, ja som sa tesila a tesim z nasho Mateja, zacala som pracovat (pre moju financnu krizu 😉 , ktora nastupila pred tou svetovou), stravili sme krasne rodinne dovolenky, no a potom mojho draheho vyhodil moj vlastny brat z prace (pretoze bol chytrejsi ako moj brat a cele vedenie 😠 ), a vlastne vyhodil z prace aj nasu mamu a otca-spolumajitela chcel vyhodit, ale na to nemal este sil, vlastne chcel vyhodit aj mna, ale to sa mu nepodarilo (som potvora a nedala som sa). Rok sme ukoncili poriadnou chripkou, ktoru sme dostali postupne vsetci, vratane starych rodicov.
Novy rok zaciname pozitivne - drahy ma novu pracu, konecne sme sa dostali z chripky a tesime sa co nam tento rok prinesie. Planujeme totiz druhe mimi 😉 .

kalerat
1. jan 2009

nám dal rok 2008 naše vytoužené miminko 😵 a vzal nám bohužel manželovu babičku.

kotenko
1. jan 2009

rok 2008 mi vzal to najcennejsie, co som doteraz mala - mojho anjelika, vzl nam este aj stryka mojho, dost tragicky a necakane 😢 😢 😢
a co mi dal? najma vela vela porozumenia a trpezlivosti, lasky a tolerancie... drahy zmenil zamestanie, zo zivnosti presiel robit pre mesto, mne dal okrem ineho super brigadu (kop, klop, klop, dufam, ze tento rok v nej ostanem, lebo ma to nesmierne bavi), spoznala som, kto je skutocnym kamaratom v dobrom i v zlom....
co odcakavam do noveho roka? dufam, ze tentorok nam vyjde dlhoocakavana svadba, ktoru sme uz asi 3 krat prekladali, ocakavam dobre zamestnanie, aj ked to teraz bude velmi tazke, kedze u nas prepustaju ludi (asi ako vsade), ocakavam, ze sesternicke sa narodi zdrave dietatko - asi dievcatko, a ze budeme vsetci zdravi....

liana
2. jan 2009

mne vzal nečakane po dlhej dobe dobrú prácu, potom patrične narušil chod môjho zdravia, vzal mi dlhoročného psíka
priniesol mi dosť rýchlo druhú prácu kde si opäť trpím svoje, mesačné kontroly u lekára a finančnú krízu. Od nového roku nečakám nič mimoriadne dobré, lebo vyhliadky k tomu nie sú.

llucisek
2. jan 2009

Nám dal rok 2008 našeho dlouho očekávaného broučka Ondráška 😵 , bohužel nám vzal mojeho dědečka 😔

mikalove
2. jan 2009

mam dal rok 2008 dcérku a tiež zobral dedka ☹ .ale v podstate hodnotím rok 2008 ako plny novy zážitkov,začiatok roka som si užila ako tehu,potom porod,prvé dieťa...nové skúsenosti,už sme taká ozajstná rodina a ešte nam zobral veľa penazí ,pred porodom sme tesne doprerabali dom 😉 ....kotenko obdivujem tvoju silu

denduska
2. jan 2009

nam dal rok 2008 nasu malinku, prestahovali sme sa, manzel ma novu pracu....a vzal nam bohuzial jeho dedka, aj jeho staruckeho psika, ktoreho mal 14 rokov..... a tiez nam zobral vela penazi, ktore posli na dom....no co uz.. kotenko mas aj moj obdiv...

martimarti
2. jan 2009

Rok 2008 nám dal Zuzanku, partner si našel lepší práci, koupili jsme a zrenovovali nový byt, prodala jsem svůj starý, ve kterém jsem 10 let bydlela a bylo mi tam dobře. A vzal nám partnerovu babičku, která bohužel odešla den před Silvestrem a malou vůbec neviděla ☹ . Všichni jsme díkybohu zdraví, nic jiného si nepřeji do nového roku.

elise
autor
2. jan 2009

kotenko máš aj môj obdiv, veľa síl ti prajem v novom roku 😵 😵 😵

andel25
2. jan 2009

ahojky mě dal novou práci, partnera se kterým už nejsem a začala jsem dělat autoškolu

len
2. jan 2009

Dal mi spoustu příležitostí, hromadu cestování a po letech konečně poznat, co je to těhotenství. Což bylo to jediné, co mi pak zase vzal... Takže celková bilance více než pozitivní, jenom kdyby se ty blbý věci neděly až na konci, takhle zůstává hořká pachuť, že ten rok nestál za nic 😒

lasenka
2. jan 2009

v roku 2008 sa mi podarilo uspesne ukoncit studium a otehotniet 😉 a v roku 2009 planujeme dokoncit rekonstrukciu domceka a samozrejme tesime sa na fazulku 😉
prajem nam/vam hlavne vela zdravia a aby sa nam tie plany v roku 2009 splnili 🙂

makak21
2. jan 2009

Nám dal rok 2008 syna, což bylo to nejlepší a vzal nám trochu jistoty ohledně bydlení, ale jako optimisté to nebereme tak tragicky 😉 moje mamča dostala lepší práci v době, kdy se u nich propouští, což je super 😵 čili rok 2008 byl více než pozitivním rokem... nebral skoro nic 😵

m311293
2. jan 2009

u mně stál rok 2008 za h...
hroutí se mi manželství, nejspíš definitivně a umřela mi mamka. A co dal? pořád jsem zdravá a mám dvě zdravé a úžasné děti.
A voce 2009 mi bude stačit, když nám to zdraví zůstane a vyřeším ten rozpadající se vztah. Ať už je řešení jakékoliv.

miresta
2. jan 2009

No u mňa bol rok 2008 krásny.....
dal mi krásnu dcérku, taktiež som si stihla trochu upraviť postavu do normálu, aj keď to ešte nie je ono. Bývame v novom podnájme, ktorý si upravujeme podľa svojho, a je omnoho krajší ako predtým. Manželstvo je krásne, takže sa nemám na čo sťažovať.
A čo mi vzal- tak akurát trochu slobody, tým že sa mi narodila dcérka, ale to oželiem, lebo nemôže byť nič krajšie ako mať dieťa. 🙂

elise
autor
2. jan 2009

miresta súhlasím s tebou mať dieťatko je najúžasnejšia údalosť ktorá sa mi vživote stala 😉 😵

slunicko552
2. jan 2009

A ještě musím dodat,že mi vzal mého milovaného pejska ☹ 😔

cukrikk
2. jan 2009

este rano som si citala vase prispevky a chcela som napisat ze stary rok bol pre nas v celku uspesny deti, rodina a priatelia su zdravi a stale medzi nami..... no vsetko to narusil obednajsi neprijemny telefonat z USA v ktorom nam oznamili ze sa nam tragicky zabil priatel ☹ je to velmi bolestive a osud je vazne nevyspitatelny z minutky na minutky sa vam otoci cely zivot a clovek si zacne vazit ine hodnoty ako pred tym..... Ja vam zelam vela zdravicka uzivajte si kazdy den s usmevom na tvari ja viem nie vzdy sa to da,,,,

sassi
2. jan 2009

mne pred 2 rokmi zomrela 2.1. starká
min. rok sme začali manželovou vážnou chorobou, ktroá na konci januára vyustila do dvoijtýždennnej hospitalizácie
a dnes sa moj syn obaril na nožičke horucou polievkou

mne musi asi každy rok začať takto pos... o 😖

cikyta
2. jan 2009

Starý rok mi dal.................Dlho očakávané dieťatko pod srdiečko. 🙂
A vzal..............................Vynikajúceho kamaráta,ktorý na nás hladí už len z nebíčka. 😢