Čo nás najviac trápi

malaskoricka
10. júl 2008

ahojte...
pri mojom beznom lozeni po internete som natrafila na aktualitach na clanok s nazvom co trapi slovakov najviac..tak sa vo mne rozhorela iskricka zvedavosti ze co trapi najviac nas tu na koniku🙂

Zacnem asi sebou🙂 mna trapi to vsakovake terajsie pocasie co je vonku 😠

Pre adminky: ak tu taka tema je a nevsimla som si vopred pardon🙂

titkovamiriam
26. sep 2009

mna trapi ze cim som starsia tym okolo mna odchazdaju ludia s ktorymi som vyrastla,pracovala,poznala a co je najhorsie aj kamarati mojich deti v ich veku-ci uz na choroby alebo nerozvaznosti ci urazy,autonehody a nestastne nahody ☹ 😢

trapi ma ze choroby mojich blizkych sa sice liecit daju ale stoji to kopec penazi 😠

ze skolstvo od skolok az po stredne skoly je skoro nefunkcne 😠

ze ked si zapnem spravy malokedy je tam nieco pozitivne a tak isto v novinach ☹

momentalne chore 2/3 z deti 😠

mirka414
26. sep 2009

ani som si nevsimla,ze ma trapi presne to iste ako mywiel sme obe v rovnakom state a rovnake myslienky 😅 .

hasleerka
26. sep 2009

no mňa trápi niečo podobné ako miriam, že moji rovesníci a mladší ludia odchádzajú na onen svet ... že v správach človek nevidí nič pozitívne, len samé vraždy, nehody atd

miroslava89
26. sep 2009

momentalne sa nedokazem zamyslat nad nicim inym ako zlym zdravotnym stavom mojich najblizsich 😔 ..

mamutka
26. sep 2009

mna trapi ked trpia deti, ci uz pri nehodach, v chudobnych krajinach, u mizernych taktiez rodicov, v decakoch, alebo pre choroby ☹ je mi z toho mizerne,
trapi ma, ze clovek sa stara, snazi a aj tak sa stale po cestach motaju ozrani za volantom, ktori komukolvek z nas len tak pre nic za nic a pre par deci znicia zivot, zmarnia dieta..............ci zmarnia rodicov a dieta ostane same na svete.
a potom aj take somariny, ako ze som uz strasne davno poriadne nespala.........apon 4 hodky v kuse 😝

leva
26. sep 2009

Mna momentalne trapi,ze mamicky po materskej dovolenke maju velky problem sa niekam zamestnam,v pripade ked sa nemozu obratit na pomoc babky alebo niekoho kto by im dieta vybral zo skolky,vsade,brigadnici a dochodkyne maju prednost,je to hrozne 😔