Čo nás najviac trápi

malaskoricka
10. júl 2008

ahojte...
pri mojom beznom lozeni po internete som natrafila na aktualitach na clanok s nazvom co trapi slovakov najviac..tak sa vo mne rozhorela iskricka zvedavosti ze co trapi najviac nas tu na koniku🙂

Zacnem asi sebou🙂 mna trapi to vsakovake terajsie pocasie co je vonku 😠

Pre adminky: ak tu taka tema je a nevsimla som si vopred pardon🙂

maca793
11. júl 2008

počasie, správanie sa niektorých ľudí a hlavne výška rodičovského príspevku a prídavku na dieťa ☹ ☹ ☹
aj ceny v potravinách a hlavne mesačné výdavky, tie zaberú strašne veľa ☹ ☹ ☹ ☹

nobody
11. júl 2008

asi hodně věcí

milhaus
11. júl 2008

asi to že by som sa chcela poriadne vyspat bez prerušenia a niekam vypadnut a robit to čo ma bavi a nie to čo musim 😠

bambusko
11. júl 2008

mna trapi, ze moj divoska dcera si predvcerom skaredo zlomila ruku, teraz je sama v nemocnici a mame pred sebou paradne prazdniny ☹ 4 tyzdne sadra, potom vybrat droty a rehabilitacia. takze okrem drobca, na ktoreho treba davat coraz vecsi pozor, budem este obsluhovat svoju najstarsiu jednorucnu a na tu prostrednu budem mat znovu najmenej casu a bude sa musiet znovu prisposobovat ako cez skolsky rok

vanusak
12. júl 2008

Nevím jestli trápí... ale spíš mě přímo nadzvedává!
Že lidi jsou neskuteční pokrytci a křiváci (i dobrovolně) jenom kvůli tomu, aby snad je někdo nepomluvil, aby náhodou nevyčnívali z řady, aby neměli zbytečné problémy... vždyť tohle se přece nedělá, co by tomu řekli ostatní... atd. Takže si nalhávají denodenně do kapsy a mně se zvedá žaludek... Pak když přijdu já, řeknu na rovinu bez okolků, co si myslím, jak to vidím a jak to je, a odpovědí mi je téměř pohrdání, že TAKHLE se to přece říkat nemůže, takhle se to nedělá... Přitom jsem pouze pojmenovala holou pravdu, kolem které oni balí tuny růžových obláčků, aby to náhodou nevypadalo špatně hned na první pohled. Ale že uvnitř to smrdí hnilobou, kterou jenom voňavě na chvíli obalili... to nepřiznají. A nenávidí toho, kdo jim nařízl tu slupku, takže ten smrad se vyvalil ven! A oni pak najednou nevědí co s tím, takže kolem sebe kopou "morálníma" řečma........

marselina
12. júl 2008

mě trápí trošku manžel,je to děsný bordelář a místo toho aby mi ted v těhotenství trošku víc pomohl,tak to ne,je spíš pořád v práci což mi vadí,jsem se synem pořád sama doma.když syn odpoledne spinká,vesměs se snažíme doma něco podělat protože s ním to moc nejde,jenže poslední dobou místo toho aby jsme pracovali,tak pracuju já a manžel si pěkně chrní,připadám si n celý dům a těhotenství uplně sama.

digysa
13. júl 2008

Prave v tejto chvili ma trapi, ze mi tu dcera place uz dobru hodinu a pol, co sa ju snazim uspat. A nie a nie ist spat...kedy ju ten plac vycerpa? 😨

Marselina: nerob, spi. Ja som tiez ako blazon pred porodom vsetko chcela stihat a teraz banujem, ze som viac nemala nohy vylozene, lebo teraz je to ohubu ☹

mywiel
13. júl 2008

Mna trapi ze nemozem byt viac s mojou blizskou rodinou, zijem v zahranici, su vyse 1000km odo mna a tak sa vidime max. 2x do roka a zivot leti tak rychlo a navyse este aj zrusili priame lety... ☹

binki
13. júl 2008

úřední šiml

ina.b
13. júl 2008

Momentálně nás trápí malý byt (43 m2) ☹ Ale už se snad něco rýsuje lepšího, tak se necháme překvapit 😕

abetka
13. júl 2008

mna trapi, ze sa rodia chore deticky ☹ a, ze akosi aj napriek snahe je tych penai stale malo 😉 , ale to je cisto materialna zalezitost. A este ma trapi nespravodlivost, konana na detoch a slabsich ludoch a choroby na ktore niesu lieky a deti sa stavaju sirotami

nobody
13. júl 2008

už vím, co mě trápí ..
semtam si nechvám důležitý věci a živtní =ukony probíhat mezi prstama

lyongirl
14. júl 2008

trápi ma veľa vecí, to by bolo písania určite na pár riadkov, ale keď sa zameriam len na seba, tak momentálne ma trápi moja pleť.... ☹

mirka
14. júl 2008

že nie sme s manželom kôli tomu, že robí v zahraničí spolu a to, že nevidí malú každý deň, ale to trápi aj jeho ☹

hovnenka_prujmova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libka1
30. aug 2008

Týranie veškerého druhu - deti, zvieratá... ináč z môjho pohľadu si želám aby toto obdobie bolo nekonečné... 😉

aponchie
30. aug 2008

hodne me trapi kdyz nekdo ublizuje detem a zviratum,taky me trapi,ze kvuli malichernostem a jesitnosti je nekdo schopen byt urazeny treba cely zivot,trapi me kdyz lide zarli a zavidi a nici sobe i druhym zivot,trapi me kdyz vidim bouracku pri,ktere nekdo zemrel,trapi me kdyz ma nekdo hlad ,protoze bych vsecky nakrmila nejradeji,nejvic me trapi,ze se lide nenavidi,ignoruji,zesmesnuji a pritom by ta radi spolu vychazeli.. 😝

nobody
31. aug 2008

všem se ubližuje, to je blbý ... UNICEF je třeba v pomoci dobrá organizace, ale zas tyhle státy mají fakt k*revskou politiku a je to všechno o těch nahoře ..šmejdi

ma_se
1. sep 2008

mna trapi,ze som stratila zdravie a koli tomu si nemozem najst pracu...a aj ma uz choroba obmedzuje... 😢 nemozem robit vsetko,co by som chcela/napr.pracovala som niekedy aj tazko,ale teraz nemozem,lebo som stratila silu/

minonka24
1. sep 2008

Mně trápí, že si lidstvo podřezává větev pod svou vlastní prdelí a většina lidí se tváří, že se nic neděje...(tím mám na mysli spíš politiky, kteří nesou větší zodpovědnost a můžou s tím něco dělat ve větším měřítku)...
Taky mě trápí neskutečná lidská blbost.
V osobním životě mě trápí práce, která mě nebaví, bydlení, který momentálně řešíme s tím již zmíněným úředním šimlem a těhotenství, které bohužel nedopadlo...

alisek
1. sep 2008

Tak se přidám taky..poslední dny mě trápí a je mi hlavně smutno z úmrtí pětitýdeního miminka v naší rodině, nemůžu se téměř na nic soustředit. Plánovali jsme s manželem, že začnem už pracovat na vlastním potomkovi a mě se ted vůbec nechce...říkám mu, že dokud nebudou mít další, tak nemám zájem..manželovi se to nelíbí ☹

Jinak z těch přízemní věcí mě trápí snad jen hroznej stav našich silnic, že jsem nedůsledná ve svých rozhodutí a že občas ječim na manžela a své nejbližší..

kristi
1. sep 2008

mne trapi, ze mamka neni v pohode a ze nam stale a porad nepredali novej byt

etuska
1. sep 2008

mna trapi to,ked ludia takto trpia.

arimzv
2. sep 2008

mna trapi, ze moj otec zomrel ked mala natka 6 tyzdnov, nikdy ju nemal na rukach a videl ju asi 2 krat na par minut, lebo lezal v nemocnici. a teraz ke d sa s nou hrava svokor tak si na to spomeniem a je mi dost smutno, ze sa s nou nemohol hravat. my sme nemali uplne najlepsi vztah a tak velmi som bola zvedava, aky byho mal s mojou dcerou.

andrealiskova
26. sep 2009

Když pominu ty světové záležitosti, nebo aspoň národní, tak mě osobně trápí smrt mého táty, starosti o nejstarší dceru, problémy s učením mladší dcerky, problémy se spaním ve školce u Amber a problémy s jídlem u Allison a hlavně neustálý pláč Chrise a taky hádky s manželem..... Je toho hodně.

macka01
26. sep 2009

ak môžem prispieť,tak ma trápi tyranie detí,hlad vo svete,nespravodlivosť kde sa človek pozrie ☹

funfactory
26. sep 2009

Ahojte všetci,
ja si niekedy myslím,že ma trápi celý môj život,hádky,choroby,bývanie,peniaze,to všetko mi niekedy prerastá cez hlavu a neviem si s tým poradiť,no na druhej strane si potom spomeniem na všetkých ktorí sa majú horšie ako ja a vtedy sa upokojujem.HLAVNE,že sme zdraví,no nie?

jakoubka
26. sep 2009

nemocné děti,smrt mýho táty,vztekací období Kubíčka,pneumatika okolo břicha

mirka414
26. sep 2009

ze sa neda byt na dvoch miestach naraz ☹ doma na Slovensku pri mamine a zaroven byvat vo Svajciarsku pri manzelovi.babinka je 1000km daleko a chyba nam,to jedine ma trapi.