Čo navrhujete, ako aktivitu, keď máte čas len pre seba?

betka14
16. jan 2009

Cauvte baby, som na materskej už 5 mesaicov a už mi z toho niekedy hrabe.
Stále s malou a tak. Je to radosť ale potrebujem aj ja na chvílu robiť proste niečo iné.
Takže po určitých sťažnostiach s rodinou mi navrhli, že nech si niečo vymyslím - kde budem chodiť a oni mi malú postrážia.
Ja som Vám ani nevedela, že čo by som robila bez malej.
Viete poradiť ? nejaký kurz. Segra navrhla brušné tance- že aj zábava aj oddych .
čo by ste navrhovali? s čím máte dobré skúsenosti?
čo robíte ked máte "veget"
díky za typ

mikalove
18. jan 2009

betka,myslím tak,že sa budu hrať na dvore celý den a bude pokoj 😀 a my budeme v klude piť kavu a konečne vychutnavať tu dovolenku-materskú 😀

zuzka1.
18. jan 2009

mikalove tak na to sa tesim!!!!! 😀 😀

mikalove
18. jan 2009

ale aj tak to mas dobre,nam ešte nikdo nestražil ☹

betka14
autor
18. jan 2009

presne tak by som si to predstavovala cha , no to som zvedavá
len ked za tebou prídu a mamíííííííííííííííííí a totooooooooooooo a prečoooooooooooooo
to budeš mať naozaj veget
a ešte k tomu ekd budeš mať bandero / bruško/ a dalšie na ceste
ale to by bol ideálny stav
to mi už asi nebudú brušné tance chýbať cha 😲

mikalove
18. jan 2009

hej a každu chvílu s plačom a sviečkou pod nosom a dierami na teplakoch,potom si tu budeme písať"pamatáte ako ležali v kočiari?" 😀 😀

betka14
autor
18. jan 2009

ako ležali v kočiary a my sme si vymýšlali čo by sme robili s hodinkou pre seba?

zveron
20. jan 2009

mikalove
ale ked nam podrastú bude lepšie....

myslis?

mam 3,5 syna; ked ku nam niekto pride, zacne sa predvadzat, strhava a seba pozornost, velmi s kamoskou nepokecam, dufam, ze tvoje babet bude zhovievavejsie ☹

maurizia
20. jan 2009

zveron neber nadej 😀 😀 😝

zveron
20. jan 2009

😅 😅 😅

binki
21. jan 2009

tak teď přesně na to myslím, jak ležel v kočárku a já si dělala náušnice a květinové dekorace 😀

iris
21. jan 2009

my se s manželem dohodli, že budu chodit 2 x týdně na aerobik...jenže...manža na mne občas zapomene a domluví si na ty dny nějakou svou kativitu a já mám smůlu 😠

zveron
21. jan 2009

ahojte mamicky,

veru, treba si vydobit ten cas, aj ked niekedy
........................
jenže...manža na mne občas zapomene a domluví si na ty dny nějakou svou kativitu a já mám smůlu
/mna to tiez dojima/

Ked sme boli v lete v porodnici s druhym, tatinko bol s prvorodenym sam a vtedy trosku pochopil 🙄

iris
21. jan 2009

zveron, hned jse se ozvala 😀 tak koukal...

petrahy
21. jan 2009

to su ale starosti 😀 vzdy sa nieco najde co vam dieta bude chciet povedat, ukazat popripade ako ste pisali pride s placom, roztrhanymi vecami a tak podobne. Je velmi dobre vydobit si hodinku za tyzden len pre seba. Ja chodim na aerobic je to sice vecer, ale aj tak deti maju rezim ze sa musia s tatkom ucit anglictinu. maleho predtym este okupem pripadne dam papat a idem z domu. vsak oni sa uz do postele ulozia 😀 A aj napriklad dnes idem na rodicko do skoly ja a nech manzel sa pekne stara. Treba ich to ucit od sameho zaciatku.
Nie kazdy chlap vsetko vie aj oni sa musia ucit a my ich to mame naucit. Moj sa nastastie do takychto veci hrnul a strasne rad aj kupe deti, ale aj ja viem robit chlapske veci a je dobre sa navzajom doplnat. On mal radost ked som mu pomohla na stavbe a ja mam radost ked on pomaha s detmi.

zveron
21. jan 2009

iris,
ze pozdravujem vasho tatika
ale ved na tom nie sme az tak zle, ked piseme na konika;
Nas je uz v praci, ale decka sa celkom zabavili, tak relaxujem 😉

iris
21. jan 2009

zveron 🙂 dneska mám jít cvičit, uvidíme, ale Tom je nemocnej ☹

zveron
21. jan 2009

idis iris, chlapi nikdy nesklamu, nech sa vam Tom vyzdravi 🙂
pocvic doma. 😲
my sme po ockovani, moj maly chce byt dnes len na rukach, tak ja ani doma nepocvicim,
alebo poskaceme na fit lopte; kym nezaspi ☹

iris
21. jan 2009

asi jo, u telky, momentálně jsou tu stejně silnice špatně sjézdné...tak na bruslích možná...a díky 😉

betka14
autor
22. jan 2009

tak to ste ma potešiliňale je pravda že na kona ma aspon čas a manžel to berie, aj to je predsa čas per seba
sme na to asi všetky rovnako 🙂

zveron
22. jan 2009

Ahoj betka14
teraz som si vsimla, ze si z okresu Kosice a tiez mas rovnako stare babetko, drzim palce,
Uz ti ockovali dcerku? Bez teploty? 😉

betka14
autor
22. jan 2009

ahoj ano 2x a mali sme to bez teploty
vy ste amli teplotu?
z kadial z ke si?, ja som z myslavy-kvp

zveron
22. jan 2009

ja som z hornieho severnieho konca - podhradova,

teplota nebola, ale zamrncany bol maly ☹

A mala si dnes betka hodinku pre seba 😉

betka14
autor
23. jan 2009

šak tu na nete
ale inak nište a trochu relaxu pri varení cha a pečenía upratovaní a žehleníň
tolko hodín, možn sa stretneme na tej akcii o porode info,videla som ťa tam

titkovamiriam
23. jan 2009

tak takyto problem neriesim,priatel zostane s malym hocikedy a ak nahodou nieco ma na hodinku zavaruju aj deti aby som vybehla na kozmetiku alebo kadernicke 🙂 alebo na rodicovske zdr.

betka14
autor
23. jan 2009

aj u nás manžel postráži, ale kojím tak je to trochu obtiažne
ale ja som chcela niečo echt pe seba
ale trochu ma už prešla ta depka ako ked som zakladala túto tému
treba si zvyknúť na tú samotu na materskej 😎

zveron
27. jan 2009

betka, nad plavanim s dcerkou si nerozmyslala?

V KE su celkom dobre moznosti - tu na fore je dost info a ochotnych mamiciek; co poradia
. Vdaka za ne

betka14
autor
27. jan 2009

rozmýšľala na terase je plávanie
pýtajú 350,- za 1 hodinu trošku vela nie?