• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo nová vláda sľubuje (a samozrejme nedodrží)

30. augusta 2007 
veronika, myslim, ze to nikto nemame lahke, ani ti, co sme doma, ani ti, co su vonku. vsetko ma svoje klady a zapory a asi s tym treba len bojovat a hladat v sebe odvahu a silu pokusit sa to zmenit
11. okt 2006 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko81, pravda je, howgh :grinning:
11. okt 2006 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzzuli ten pozemok sme kupovali neďaleko Galanty - dedinka Velke Ulany, ale to asi nebudeš poznať :frowning2:
11. okt 2006 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veronika, ani ja som na to nemala povahu. Ale ani na zivot, kedy by som stale len fnukala ze mi je zle a stat sa nepostara.. :wink: Nie je to totiz otazka povahy, ale charakteru a to uz je o inom..
Tiez by som svojmu babu rada dopriala, ale nemam na to, takze bude mat lacnejsiu postielku, kocik zo sekaca, oblecko tiez, a tiez bude mat neskutocne vela lasky od svojej mamy a tatina, pretoze prave tie 2 kufre a 20sk na den na jedlo ma naucilo co su to priority.
12. okt 2006 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, dakujem za obhajobu, niektore nazory mi tu vyrazaju dych, ale ja si nedovolim sudit ludi, je to ich nazor. Ja som nemala vobec v umysle sa tu stazovat, ani nepotrebujem aby ma niekto lutoval. Preto beriem s rezervou ludi, ktori sudia situaciu inych. Ja mam pokojne svedomie, lebo viem ze pre nase drobatko spravim maximum, Kedze som vzdy bola aj som skromny clovek, vystacila som si aj si vystacim s tym malom co mam....jediny dar v tomto zivote bude pre nas nase mimi...
12. okt 2006 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady, neboj urcite to zvladnes, velmi drzim palce... A hlavne nech porodis az po 1.1. aby sa ti ten prispevok dostal. a urcite vsetko pojde k lepsiemu...
Mne osobne sa reakcie nezdali ako utok na teba, skor to bol globalny pohlad na problemy a kroky tejto vlady. Je to cisty populizmus, ktory glob. hladiska urobi viac skody ako uzitku. tot moj nazor
Alex a ty nepochybne doprajes svojmu babatku vsetko co bude potrebovat- a vsetky vieme, ze kocik, postielka a pod "drobnosti" su krpcom uuuplne na haku..A Michael bude urcite jedno z najstastnejsich deti :wink:
12. okt 2006 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka a co vy nebude 4 - ty drobec? :wink:
12. okt 2006 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobikovci, rozhodnutie nie je na mne :grinning: Ja uz otravujem vyse roka, ze este teraz, kym som na skole a kym sa mi podari pozhanat vsetky baby veci d znamych spat...Cim neskor, tym viac musime kupovat :wink: Presviedcam ho...Ale deadline je 2010 :grinning: :grinning:
12. okt 2006 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink: nasi mali brata ked mala mamina 39 :sunglasses:
12. okt 2006 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka budem sa snazit zo vsetkych sil :slight_smile: Len ten prispevok stale nie je schvaleny pokial viem...
12. okt 2006 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne ja som myslela ze sa mal schvalovat v septembri
12. okt 2006 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem verulka...
12. okt 2006 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...
zda sa, ze vam to odklepli :wink:
http://www.sme.sk/c/3039608/Zmena-DPH-na-lieky-a-rodicovskeho-prispevku.html
(teda...tym, ktorych sa to tyka)
6. dec 2006 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke len aby to vydrzalo aj ked sa dostaneme my predsnazilky k plodeniu deti :grinning:
6. dec 2006 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, predsnazilky ikke sa to tak ci tak tykat nebude...snad :wink:
6. dec 2006 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to som zvedava, ako to bude pri dvojickach....prvorodene sa berie to, ktore o par minut vyjde skor nez to druhe? ved je to ta ista tehotnost!!!
6. dec 2006 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, napis mail na ministerstvo prace. aj ked asi vies, co ti odpovedia... a zas mate o bod viac do dvojickovskej peticie... :pensive:
6. dec 2006 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi uplne jasne...ved tam sedia len na velkych...a rozmyslaju, co by tak mohlo byt "dobre"
juj...dnes sa mi asi zburili hormony a som zla
6. dec 2006 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A osobam s prijmami nad 47 tisic brutto zoberu viac na daniach. Dakujem pekne. :angry:
6. dec 2006 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj čo k tejto téme dodat? Kolko ludí tolko názorov xixi. Ja len tolko super že dostanem tých 11 000 skved lepšie ako nič ale dokedy im to vydrží to fakt neviem. Je pekné splnat sluby ale tiež si treba uvedomit že už nežijeme v komunizme a nečakat že všetko nám dá štát. A tá milionárska dan....taktiež pekná volovina....hlavne nech sa ludia ktorí fakt nerobia nič maju dobre..... :angry:
6. dec 2006 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nečítala som tu všetky príspevky, takže keď budem niekoho opakovať, tak ma ospravedlňte...

mne to pripadá, že podporujú darmožráčov a šikovných, snaživých ľudí zdierajú, pôsobí to na mňa demotivujúco... prečo by som mala snahu zarábať viac, keď oni mi to potom aj tak strhnú a hodia to do papule cigánom, ktorí ma potom ešte okradnú...

ten príspevok na dieťa sa mi páči, podporovať mladé rodiny by mali, lebo mladé rodiny vlastne vychovávajú budúcu produktívnu generáciu...
ale tiež sa to dá zneužiť, keď si narobím 10 detí, poberiem všetky príspevky a potom decká vyšupnem, veď nech sa štát stará... hmmm
6. dec 2006 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najsmiesnejsie na tej "milionarskej dani" je, ze ju maju platit ludia, ktori by pri prestahovani sa trebars 5 km na juhozapad s tymto platom nedosahovali ani tamojsiu minimalnu mzdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od 1. septembra sa zvýši príspevok pri narodení dieťaťa

29.08.2007 11:28 - BRATISLAVA
Príspevok pri narodení dieťaťa sa zvýši od 1. septembra o 100 Sk zo súčasných 4 460 Sk na 4 560 Sk. Príspevky rodičom, ktorým sa súčasne narodili tri alebo viac detí, sa budú zvyšovať pre jednotlivé vekové kategórie detí v priemere o 63 Sk.

...predpokladam..ze odteraz sa viacnasobne mamicky "konecne" nebudu stazovat...tolkeeeeeeee praxy....hmmmmmmmmmm.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
29. aug 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka urcite nie, kedze dvojickovske maminky opat visia kdesi vo vzduchoprazdne :sweat_smile: u nas sa totiz rodi vzdy jedno alebo az tri deti
29. aug 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koksoooooooooooo o 100SK :astonished: páni... kúpim o tri páry ponožiek viac ... alebo dva podbradníky? :rolling_eyes:
29. aug 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, aby si náhodou nezávidela tie ťažké prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin a neviem ci by si nemala zacat uvazovat nad dalsimi dvojkami, lebo ak by si to stihla do 2 rokov od narodenia tvojich chalanov, pozri ako krasne by si si prilepsila :grinning:

"Príspevok rodičom, ktorým sa súčasne narodili tri alebo viac detí alebo ktorým sa v priebehu dvoch rokov opakovane narodili dvojčatá alebo viac detí súčasne, sa pre deti do 6 rokov zvýši z 2 420 Sk na 2 470 Sk, pre deti od 6 rokov do 15 rokov pôjde o nárast o 70 Sk na 3 050 Sk a v prípade detí nad 15 rokov ide o zvýšenie zo súčasných 3 170 Sk na 3 240 Sk. "
30. aug 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruska,take palky,asi by sme sa vsetky mali zamysliet a posnazit aspon 2x o dvojicky :angry:
30. aug 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue: no, neviem, ci ti na 3 pary vyjdu, ja som dnes kupila 2je a stali 114 sk a aj to som mala zlavu na kartu :slight_smile:
30. aug 2007 o 19:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok