Čo pomôže na zafarbené prádlo?

penelope2066
28. máj 2008

Ahojte zienky verim ze mi pomozete.Dala som dnes vecer prat veci a bolo tam aj zlte tricko a teraz mam ostatne biele veci oranzove.Ako to odstranit???Idem skusit dat prat tie svetle veci samostane a pridam aj tekuty vanish.Myslite ze to pomoze?Alebo mate aj ine tipy?Prosim poradte. ☹ ☹

macka25
24. máj 2014

Baby potrebujem poradit dnes som si nechtiac od domestosu zaspinila nohavice hnede mate skusenoss zafarbenim a piradte mi kde to kupit ,to je asi jedina moznost zafarbit ich 🙂

221girl
25. máj 2014

Oblečenie zafarbiť asi jedine batikovaciou farbou.Kamarátka si pravidelne prefarbuje veci,ale neviem ,či by to pomohlo aj na flak.Dajú sa kúpiť v každej drogérii

daasa
14. jún 2014

Pomoooc.dala som prat biele veci a dalasom tam zltu tasku v domienke ze nepusti farbu.omyl.vsetko je zlte.skusila som odfarbovac,savo na biele pradlo,obycajne savo a nic.vsetko mam zlte a flakate.pomoze soda alebo prasok do pecenia?alebo rovno kupit farbu na textil a zafarbit to.boli to vsetko oblubene nohavice a tricka.pomooooc.

ushuaia
14. jún 2014

@daasa co tak mydlo ,,LANZA,, alebo este to ,,stare mydlo, ak sa este vyraba, si neviem spomenut na nazov... 🙂 , alebo vanish...

daasa
15. jún 2014

Vanisu velmi nedoverujem a lanzu pouzivam ale neviem ci by tovybielilo,ked to nevybielilo savo?ale dakujem za radu.skusit to mozem

any8558
3. júl 2014

Dnes som použila opakovane prípravok kupený v DM La nave na omylom zafarbené prádlo a je naozaj učinný a čo už nezvladol on, dokoncilo Savo perex:🙂)))ďakujem za rady

emilibra
3. aug 2014

Poliala som si nechtiac modrú sukňu savom a nevšimla som si to, až po chvíli som zbadala, že sa mi urobili fľaky. Čo mám robiť?

lili1721
18. sep 2014

Ahojte ,chcela by som sa spytat, zafarbila som bielu bluzku a potrebujem ju vybielit,citala som tu o tej sode bicarbone a tak ale ta bluzka ma taky cerveny lem aca chcela by som aby ten zostal cerveny,mozem to aj tak v tom vyprat ? Nemate s tym niekto skuenost ? Dakujem

zuzana914
19. sep 2014

ja použivam na zafarbene oblecenie bud savo, ked je biele, alebo na farebne farbu na textil Iberia, daju sa kupit rôzne odtiene a daju sa pouzit na farbenie v pracke alebo rucne farbenie.Daju sa zohnat na stranke http://www.animas.eu/c/farby-a-kontury/farby-na...

lolinko
21. okt 2014

Ahojte
Ja som dnes prala čierno biele tričká s čiernymi nohavicami a zafarbili sa mi tričká 😭
Gate nepúšťali no dnes svine pustili a tak mám tričká zosednute a sem tam čierny fľak 😢
Poraďte mi prosím ako to oprat a zbaviť sa tej šedej farby a flakov 😒
Ďakujem moooc za každú odpoveď

veepee
22. nov 2014

Ahojte, potrebovala by som poradit. Mam cervenu mikinu s bielym napisom. Cervena farba mi vsak pustila do bieleho napisu a neviem to odstranit. ☹ dakujem

slavka1307
12. jan 2015

Prosím o radu. Oprala som mužovu bežovú vetrovku zimnú s dcérinou ružovo-bielou. Netušila som, že vetrovka môže pustiť farby, keď sa nosia aj v daždi. Jeho vetrovka je bledoružová. Muž ma zabije. Dala som ju ešte raz s kapsulou Ariel na biele prádlo, lebo iné nemám. Ak to nepomôže, v čom by som to ešte mala vyprať ? Ďakujem za rady.

iva2905
27. jan 2015

Super a kto poradí mne?Požičala som nové plesové šaty bordovej farby s bielou kombinované-saténové,no pani ktorej som ich požičala mi ich vrátila na zaplakanie hodné,proste pod pazuchami celá biela látka je zafarbená tou bordovou a tak som ich skúsila vyprať na 20 stup. a pridala som len ocot a celú bielu látku zafarbilo na ružovú,potrebujem radu ako to odfarbiť,ale aby som nepokazila tú bordovú.

helusikk
11. feb 2015
stanley0007
14. feb 2015

Ahojte prosim vas poradi mi niekdo?
Včera som pral a nevsimol som si ze mam v pracke červenu osusku!
Mokinu mam cervenu bola biela a ryfle mam namesto modrej fialove ako to mam odfarbit?
Bol som aj v obchodoch a aj v drogerii a nemaju tu nic aby som to mohol zachranit!
Za pomoc vam dekuji

denisasimonka
10. apr 2015

Ahojte vsetci:DPotrebujem pomoc od vas prosim!Dala som prat ruzovy sveter s tmavymi riflami a pustili asi farbu lebo su tam flaky!Bud to je od rifiel,alebo z tekuteho prasku!Ako to odstranim neviete mi poradit?dakujeeeem:D

playgirl5987
24. jún 2015

@iva2905 dobry den ja mam taky isty problem len bielo cierne saty satenove a ta biela sa sfarbila do svetllomodra uz sa vam to podarilo odfarbit?

iva2905
25. jún 2015

@playgirl5987 -Dobrý deň! nie nepodarilo ale zmiernila som to žlčovým mydlom. 😉

anka1979
31. júl 2015

Idem vyskúšať, podarilo sa mi všetko zafarbiť na bledomodro... dám vedieť, či pomohlo 🙂

paflita
8. okt 2015

Ja som dala prat čierne šaty s bielimi pruhmi A tá čierna mi totálne pustila.. Neviem čo mám robiť.. Keby som savo perex alebo niečo tak by mi zase nevitiahlo tu čiernu?

misica79
9. jan 2016

Prosiim pomooc kupila som si koselu a mala som ju oblecenu jeden krat a takto sa mi zafarbila pod pazuchami ☹ ako to odstranim? Prosimm. Dakujem za rady 🙂

janie9481
21. feb 2016

Dobrý deň, potrebovala by som radu, predvčerom som prala bielizeň a niečo mi zafarbilo iba niektoré biele veci na bledo modrú farbu :( Kúpila som Savo Perex a čítam na fľaši, že ho treba pridať do práčky (tam kde je miesto na predpranie) a nastaviť práci program s predpranim. Mala by som to urobiť tak? Lebo tu som sa nedocitala také, iba že ste to niektoré dali namacat a až potom do práčky? Ďakujem za každú radu :/

janie9481
22. feb 2016

@misica79 Ahoj, sa ti to podarilo vyprat? Ja som mala zafarbene biele podprsenky a bielu pyzamu na bledo modro... Pouzila som na to Savo Perex bielydlo a vyslo to, vsetko je pekne biele 🙂 (pyzama mala aj ruzovu fotku, ta zostala neposkodena).

margaretka_9
22. feb 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

@janie9481 hej to som pouzila aj ja raz a uplne pekne to zislo.. som sa najprv bala ale bola som v soku ze to zmyzlo uplne

slavonka
16. mar 2016

@katka118
Prave sa mi stalo to iste so suborovou suknou. Da sa to nejako napravit?

slavonka
16. mar 2016

Kolko toho prasku alebo sody na jednu omylom zafarbenu bielu suknu s cervenymi kvetmi? Uz vopred dakujem za rady.

miandre
1. apr 2016

Ahojte, prosim poradte mi niekto ako dam toto prec?
Dakujem vopred za rady

kacerik00000
9. apr 2016

@misica79 mne pomaha ked si urobim kasicku z pracieho prasku a vriacej vody a kasickou potriem flak ktory este predtym namocim do horucej vody. Nechaj cez noc posobit a ked ju potom hodis do pracky tak uz by tam nemali byt flaky 🙂

siveckem
8. máj 2016

Ahojte , dcera dnes hodila prať asi troje parov tenisiek čo sa však stalo? Úplne najlacnejšie zafarbili tue najdrahšie skoro 70 eciek drahé tenisky -vzor je celý do modra . ..hodila som ich ešte raz prat s praskom a praskom do peciva a nic ...dcéra nešťastná , myslíte že ten pripravok na omylom zafarbené to zachráni. ..???

siveckem
8. máj 2016