Čo popriať učiteľkám a detičkám v škôlke do Nového roka?

zuzi22
6. jan 2014

pisem malemu do dennicka,ktory mame cele prazdniny doma(deticky si ho v triede striedaju)....a po opisani skoro 3 tyzdnov mi uz dochadza fantazia a slovna zasoba 😀
chcem im popriat nieco pekne a originalne,ale stale mi tam nieco chyba 😒

ludka140281
6. jan 2014

hm...napr,,,učitelkám,vela trpezlivosti,nápadov a dobru náladu,....detičkám veľa kamaratov,usmevu,radosti 🙂nech niesu choručke,aby strávili krasny rok v škôlke.. 🙂

ivvaa
6. jan 2014

Pani učiteľky treba oceniť za ich prácu, vyjadriť vďaku za všetko, čo pre detičky robia... Budú si to vážiť a veeeľmi ich to poteší🙂

mamavera
6. jan 2014

detičkám učiteľky, u ktorých nájdu pochopenie, ochranu, lásku a zdroj vedomostí, učiteľkám, aby mali prácu s deťmi ako koníčka a rodičom, aby ich učiteľky neotravovali denníčkami 😝 😝 😝 😝 😝 a vymysleli si inú aktivitu - som učiteľka, ale ako matka by som denníček brala ako zásah do svojho súkromia. A všetkým predovšetkým veľa zdravia.

macamac
6. jan 2014

tak ja ako učiteľka ti napíšem, že mne by stačilo naozaj jedno "ďakujem" od rodiča
to je pre mňa viac ako kvety - ktoré mimochodom milujem a vážim si,ak ich dostanem 😉
ale naozaj, na to slovo "ďakujem" čaká asi každý, nech robí čokoľvek
je to akési povšimnutie si práce druhého, čo pre nás robí
nie sme všetci dokonalí, nevyhovieme každému, ale myslím, že nielen učiteľ, ale hoc kto iný, v svojej profesii spraví nejaký čin, ktorý stojí za povšimnutie 😉

ja som napr. minule poprosila smetiarov, či mi nevezmú aj tú tašku pri smetiaku, ktorá sa mi nevmestila
a zobrali a ja som im pekne poďakovala a povedala, že to bolo od nim milé 😉
tiež napr. v mäsiarstve, keď ma obslúžia, poďakujem a poprajem pekný deň 🙂 🙂
atď.

a s týmto sa učiteľ stretá málokedy
rodič vie prísť vyjadriť svoju nespokojnosť, sťažovať sa....ale prísť sám od seba len tak za niečo poďakovať....to je ťažšie

samozrejme, mám aj rodičov, ktorí vedia slušne komunikovať a aj poďakovať, napr. len za vypočutie, pochopenie

ale už moc píšem 😀 😀 😀

takže stačí ďakujem-ak je úprimné a naozaj si spokojná s ich prácou 😵 🙂 🙂 🙂