Čo robiť, keď mám nervy

miriam17
21. mar 2009

ahojte neviete my baby prosim Vas poradit co mam robit ked mam hhroozne velke nervy..???velmik casto sa to stave aj ked zacne vystrat wiki,alebo proste mam v tedy skoncovat so vsetkym...poradte my niieco o by mohlo alebo daaky odbornik...dakujem

mia.k
8. jan 2012

@dera21 ako by si o mne písala. Ja sa cítim tiež ako vyhoretá, strašne prázdna, bez energie a napriek tomu,že mám dve deti, cítim sa strašne osamelá,keďže manžel sa o mňa nezaujíma čo ma ešte viac ničí a vyčerpáva. Už som z toho pomaly na psychiatriu a preto si momentálne hladám niečo,čo by ma bavilo a čo by ma napĺňalo. Len sa mi zatial nedarí,lebo tiež som obmedzená tým,že som stále doma a starám sa o deti a domácnosť,takže toho volného času a možností nie je zrovna veľa.

dera21
8. jan 2012

@mia.k uplne to chapem....aj ja velakrat premyslam, co zacat robit, aby som mala myslienky aj inde ako s detmi a domacnostou, ale niekedy nevladzem ani rozmyslat a velakrat ani na to nemam cas. :( uz mi zostava asi len cakat na jar, ked bude vsetko vonku krasne, bude slniecko a s detmi mozme byt dlho vonku. budeme chodit na chalupu a snad to bude lepsie....zostava len verit. inak mne hrozne dobre robi, ked strikujem, totalny relax a len moja chvilka. 😎

urgus
21. dec 2014

Ahoj, odporúčam prečítať si knihu "Deti a hranice" od Dr. Henry Cloud a Dr.John Towsend, dá sa to nájsť na internete, neviem, či to majú ešte v kníhkupectvách, prípadne pohľadať nejakú takúto knihu s podobným námetom, alebo si prečítať od týchto autorov knihu "Hranice". Tieto knihy perfektne opisujú ako správne hovoriť deťom, prípadne druhým ľuďom "nie". A tiež ako sa brániť bez hnevu, keď niekto naše nie odmieta prijať.

lili35763
11. jan 2016

ahojte volam sa sarach a mam nervy lebo len co pridem z skoly musim si ist pisat du a ja to neznasam ale skolu mam rada ale du nie a jak si ich dokoncim musim ist vysipat smeti a musim si popratat izbu a ja to nemam rada lebo kazdy den mam niekto otravuje a ja to neznasam skusam si davat sluchatka a pocuvat hudbu lebo to sa neda aj tak mi vypni a poviu chot sa najest a nemozem odist z stola az kim neziem a mna to uz nebavi a proste to nemam rada ale uz to nezvladam a viem 2 nove sposobi ako na to mne to pomaha neviem ako vi ale mne ano 1 pravidlo je ze sa robim za spim a pritom pozera aj moja sestra telku a ja snou ked odidu rodicia tak mozeem otvorit oci ked vas budu volat tak iknorujte ich ako ze spite 2 pravidlo je ze sarobite ze vas boli brucho a van nechaju odpocivat mne to pomaha neviem ako vam ale mne ano tak ahoj este sa uvidime tak caute dufam ze to zabera lebo mne ano neviem ako vam tak caute ahojte este sa uvidime
🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lili35763
11. jan 2016

este ma nieco napadlo viem pravidla 123po1 ignorovat rodicov 😎 a uzivat po2 hrat sa na sasa ze nepocujem po3 som na pocitaci a mam stuple do usoch tak caute este vam nieco poradim ked sa mi niieco stane cau cau cau 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😕 😅 🙄 🤐 😵 😨 😵 🤐 🙄 😨 😅 😕 😝 😔 😀 😢 😖 😠 😎 😒 ☹ 🙂 😉