Čo robíte s fľaškami od výživy?

mishusha
7. jún 2009

ahoj...aj vam ostava tolko nevyuzitych flias od kupovanej detskej vyzivy...? take tie, co sa nedaju znovu pouzit... tie jednorazovky???
na co to vyuzivate, ci ich rovno hadzete do kosa???
prosim o nejaky napad, co s nimi dalej...
dakujem 🙂

bubaczik
7. jún 2009

no ja som prvych 10 odložila svokre,lebo ona do nich "bali" svokrovi do roboty pomazanky,ostatne vyhadzujem,lebo ja neznašam skladovať,vznika s toho bordel.... 😉

mishusha
autor
7. jún 2009

no vsak prave... 😀
u nas by sa to tiez len skladovalo... ale toto som hned zatrhla.... vsak treba nieco aj recyklovat 😀
este som tak rozmyslala, ze by sa hodili celkom aj na korenicky ... hm

bubaczik
7. jún 2009

no mna teraz napadlo,mam nejake aj ja "zrecyklovane" mam v nich uložene gombiky a koralky....

lucia375
7. jún 2009

Ja jednorazovky vyhadzujem a tie co maju pevné viecka tak do tych zavaram domacu jablkovu vyzivu.
Mna by vsak zaujimalo ci sa daju nejako vyuzit plechovky z mlieka. Tie tiez vyhadzujem lebo neviem co s nimi. Par som si odlozila a v nich mam napr. musli, piskoty. Ak niekto viete tak poradte.

digysa
7. jún 2009

my mame od mesta recyklacne debnicky a tam davame vsetko sklo, umelinu, plechovky, papier.... Takze jasna odpoved...recyklacne sa ich zbavujem....nie su mi k nicomu. 🙂

erikasadek
7. jún 2009

ja som ako digysa to iste do recyklacneho odpadu..

janka_pn
8. jún 2009

ja malej davam striedavo vyzivu a varim. ked varim, tak robim viac porcii a zvysok mrazim prave do tych poharikov od vyziv. aj npr ovocko jej este mixujem a aj to do tych poharikov.

mishusha
autor
8. jún 2009

janka toto ma nenapadlo 😀 ale je pravda, ze ja mam do bludu takych malinkych plastovych nabiek presne na jednu porciu pre malu... tiez jej striedavo varim a kupujem...
ale zaberie to dost miesta nie? co si ja nemozem dovolit....

mishusha
autor
8. jún 2009

nadobiek 😀

titkovamiriam
8. jún 2009

kupujem vyzivu len obcas aj to len sklenenu z vieckom a do nich zavaram,mam,korenicky,gombiky a pod.

katka76
8. jún 2009

teda ja som sa pokusila do nich zavarit, no iste si viete predstavit, ako dopadla nasa kuchyna. podla vzoru mojej maminy som pohariky otocila hore dnom a vyziva mi z nich pekne krasne vytiekla....
tiez teda putuju do skleneho odpadu

lilu18
8. jún 2009

u nas putuju bud do odpad.kosa al.ked nie som leniva triedim do skla

felicia1
8. jún 2009

ja som do toho robila lekvar,do takych malych mini som si davala koreniny a ked sme isli niekam na rybacku tak sa to dobre vyuzilo

blovitc120
8. jún 2009

fľaška do odpadu skla a vrchnák do odpadu kovy, nie?

monikat75
8. jún 2009

ja tie fľaše tiež dávam do recyklácie - skla - samozrejme a vrchnáčiky do koša 😉