Čo robíte so svojím oblečením, ktoré vyšlo z módy?

lucinkaaa
8. jún 2008

Celkom by ma to zaujimalo. Stoji to kopec penazi a rychlo to vyjde z mody. Niektore kusy jednoducho milujem. Ale ked uz to vyjde z mody, co s tym? Vyhadzujete? Darujete? Snazite sa dalej predat? Pouzijete "na handry"? Alebo vam to stoji v skrini a kopia sa vam tam dalsie a dalsie moderne veci? Alebo kupujete klasiku, co nikdy nevyjde z mody?

miriamkac
8. jún 2008

?????....ja nie som modny znalec, ale v dnesnej dobe existuje oblecenie, ktore "vyjde z mody"????....Ja neviem, ale ja sa priznam, ze nemam peniaze na to, aby som si kupovala veci, ktore po sezone "vyjdu z mody".....inac mozes s tym spravit vsetko, co si popisala.... 😝 ....zalezi na tebe...

vanusak
8. jún 2008

Já jsem sysel, takže kupím a kupím - to se přece někdy může hodit... 😉 Ale stejně po čase není kam dát další a nové, takže využívám své slabé chvíle a přerovnávám - a buď opravdu vyhodím anebo odnesu do práce a rozdám za "kafe" anebo třeba po zhubnutí jsem prodala ty slušné, ale velikostí nevyhovující kousky.

nika000
8. jún 2008

ja sa snažím kupovať neutrál aby sa to dalo dlhšie nosiť.som skôr športový tip

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

vsak to ze tych penazi nikdy nie je nazvys. ale napriklad take mile tricko, ktore som fakt rada nosila je v bordovej farbe a to teda uz nie je "in". zena na materskej iste nema penazi na rozhadzovanie, ale ked vidim, ze teraz su vsetci "pasikavi" tak si vzdy pomyslim, co s tym asi potom ti ludia robia?

miriamkac
8. jún 2008

No nic...pasikave sa nosilo pred 10-timi rokmi...tak vytiahni 10rocne tricko a si "in"....vidis, ja jedno take mam.... 😝

ilci
8. jún 2008

😀 😀 tak já nosím trika i 10 let 😀 😀 samozřejmě kvalitní materiál, ty levné dlouho nevydrží

ilci
8. jún 2008

bordo není in? já si teď jedno pořídila 😀

berynka
8. jún 2008

Ahoj, říká se, že co neoblečete tři roky, tak nemá cenu ve skříni schovávat 🙂 . Já některé neutrální a kvalitní věci mám i osm let a ostatního oblečení i věcí se zbavuji tak, že jde buď na charitu nebo to podědí sousedovic děti (dříve sestřenice) na dotahání. Nic bych neprodávala, takovou hodnotu to nemá a jen se zařízovaním, kdo to koupí, odveze nebo jít na poštu stojí podle mne zbytečně peníze.

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

ilci.. znackove?

lenerka
8. jún 2008

no já se moc v modě nevyznám 😒
nekupuju si hned co letí
kupuji si co se mi líbí a bude se to dát nosit nějaký čas
mám ráda sportovní oblečení a hlavně pohodlné
co už je fakt šílené nevyhazuju odvezu na chatu na hadry nebo to tam prostě donosím

halienka
8. jún 2008

Ja ani neviem že je "pásikavá" móda 😕 😀 Ja som sa minule švagrinej (módna odborníčka 😉 ) spýtala, kde kúpila tie úzke nohavice, čo sa teraz začínajú nosiť. A ona že: Začínajú?! šak tie sa nosia už dva roky, ba práve tá móda už končí a už idú do módy zas široké. 😝 Tak ja reku: Tak to som riadne opozdená...dva roky pozadu 😀 ale zas som ušetrila 😀 ja som tiež skôr športový typ a tie veci o ktorých zistím, že už som ich dva roky nevytiahla zo skrine, tak buď ponúknem známym, ak by chceli a ak nie, tak vyložím ku kontajnerom, chodia tam také cigánočky a poberú si čo potrebujú 😉

miriamkac
8. jún 2008

ilci tak to ja tiez....kym sa na mne nerozpadne 😝 😀
zevraj idu do mody tricka s obrazkami.....co je na tom pravdy??? 😝 😝 .....taka moda tu tiez uz raz bola.. 😀

ikke
8. jún 2008

😲 to nenosis tricko len preto, ze je bordove? 😕
ja teda nie som nijaky znalec, ale odkedy som mimo slovenska, suhlasim s nazorom, ze cim vychodnejsie, tym viac ludia "dbaju" na modu, hoci na to casto nemaju... vo svete sa nosi naozaj vsetko, hlavne je, aby ti to pasovalo a ty si sa v tom citila dobre, nie to, co hovori okolie a vrtkava pani moda... 😉
(hehe, a ze teraz leti pasikava moda, som si fakt tu u nas nevsimla 😉 akurat co som si kupila dve kvalitne pasikave tricka z minulosezonneho vypredaju so zlavou 70% 😀 )

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

halienka u nas v shopping centre su vsetci pasikavi, cely svet je pasikavy 😀 😀

johanda
8. jún 2008

já si furt kupuju stejné nebo podobné věci- Tričko/ gatě/sukně se už nedá nosit, tak si koupím něco podobného a staré vyhodím nebo odvezu na chalupu.

ikke
8. jún 2008

lucinkaaa, tak bud originalna a vykasli sa na pasiky 😀 😉 ci chces splynut s davom? 😕

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

ikke 😀
a ty co robis s vecami, ktore uz nenosis - z akehokolvek dovodu-?

lenkabu
8. jún 2008

Když se mi to líbí,nosím to ať je to v módě nebo ne.Když to už nenosím,donesu do charity.

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

u nas na Slovensku to s tou charitou asi nefunguje, mam taky pocit. ale ja osobne dost dlho "syslim" v skrini a to co sa neda nosit tak dam ku kosom pre socialne slabsich na donosenie. a kupujem skor take klasicke co sa da nosit dlhsie, ziadne modne vystrelky.

majada
8. jún 2008

ja mám plnú skriňu zbytočných šiat... 😒 vždy sa v nej prehrabávam a vyhadzujem a potom si poviem ale toto si ešte nehám 😒 ...no potom potrebujem na niečo handru pridem do skrine a vezmem... 😀 aspoň sa mi vyprázdni

halienka
8. jún 2008

Lucinka, veru s tou charitou máš pravdu, ja som kedysi chcela dať veci do charity, normálne ma odmietli, že chcú len pánske topánky väčšie čísla, noa tie som ja nemala. Tak od vtedy to dávam tiež k tým košom. Ono si to vždy ten kto potrebuje nájde 😉

margaretka11
8. jún 2008

ja mám rada takú športovejšiu módu. Módne trendy veľmi nesledujem, sem-tam zaregistrujem, že nejaká farba je v móde, ale to je asi tak všetko. Veci, ktoré už nemožem nosiť von vynosím ešte doma alebo to dám do vreca a položím ku smetným nádobám, možno sa niekomu zapáčia a ešte ich využije 😉 . Ale pokiaľ mám nejakú fakt dobrú vec, v ktorej sa cítim naozaj veľmi dobre tak to nosím až kým to zo mňa nespadne 😀

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

halienka - presne tak. normalne si vyberaju co potrebuju.

majada vidis, celkom dobre to mas vyriesene 🙂 .

lenerka
8. jún 2008

tak holky co se tedy bude letos v létě nosit??????????? 😀 😀 😀
že bych si zašla něco koupit

ikke
8. jún 2008

ja? co je male, ale pekne, posuvam neteriam, co je stare a vynosene striham na handry;
zvysok - veci, ku ktorym nemam nijaky zvlastny vztah, ale uz ich nenosim, hadzem do speci kontajnerov (skvely vynalez), z ktorych cast veci putuje na charitu a do chudobnych krajin a cast do sekacov po celom svete 🙂
tiez sa riadim heslom - co som dva roky neobliekla, ide prec. netrpim zbytocnym sentimentom (s vynimkou mojich svadobnych siat 😵 )

margaretka11
8. jún 2008

Ja síce nemám osobnú skúsenosť s charitou, ale odradilo ma to, keď jedna kamarátka chcela zaniesť oblečenie do charity a tam to odmietli, že veci nie sú moderné 😕 .

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

margaretka ale to si zaregistrovala, ze su v ESC vsetci pasikavi, nie??? 🙂 🙂

ale tie veci od kosa to je celkom vdacne, minule sa nam taki bezdomovci prihovarali, lebo vyberali oblecenie a nasli pri tom kompoty, tak chlap cely rad, ze bude mat co jest.

majada
8. jún 2008

...jedna moja známa bola raz vyťukaná keď išla odniesť nejaké oblečenie a hračky po svojich deťoch do detského domova a oni ich nezobrali a povedali jej že prímajú len nové šatctvo a hračky... 😒 ☹

margaretka11
8. jún 2008

Luci, to som zaregistrovala, ale ide to nejak mimo mňa 😀 . Aj keď práve teraz mám na sebe pásikavé tričko, ale to som si kúpila ešte počas tehotenstva lebo bolo také krásne veľké a moje megabruško sa nedalo napasovať len tak do hocičoho 😀

lucinkaaa
autor
8. jún 2008

ikke tak od vas to putuje ku nam do sekacov 😕 a tu sa to predava najnovsie uz nie ako second hand ale ako outlet. to mate normalne kontajnery ako my tu na papier, na sklo, na plasty a na oblecenie? akoze normalne niekde von pri dome, ci to musis niekam zaniest?