Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

hubka
9. aug 2008

Neboj, pride dalsia hlodava 😀 dobru krasavica

maca793
9. aug 2008

peta1510
u našich to samé hlavne neskor večer a skoro ráno akoby ani nespali.
a u nás doma máme jedného primitíva, ktorý chodí vyberať smetiaky hlavne železo a vláči to po bytovke. hnus

hubka
9. aug 2008

Maca prave ti pisem v datume a ty tu....my si tu tak nadavame na nasich polointeligentov v bytovkach, sorry, asi skor osminka z inteligencie, takze sa mozes pridat hi

maca793
9. aug 2008

aj sa pridám ale niektorí susedia u nás sú takí zvláštny, že ani neviem, kro to je, ani sa nepozdravia ani nič. a býva nás tam 14 rodín.

maca793
9. aug 2008

hlavne takí mladí čo bývajú nado mnou, byt majú po mafiánovi, bývajú tam 5 rokov, každý večer počujem ako si to dávajú..... on je stráááášna vyžľa a ona strááášna buchta. takže on sa v nej stratí alebo ona ho pritlačí, ale musia byť nejakí divní, lebo za ten čas, nemajú dieťa.

peta1510
autor
10. aug 2008

Krasnu nedelu zelam 😉
U mna uz nie je taka krasna,rano som bola s malym na pohotovosti.Vcera akosi pokasliaval,no a v noci to uz slo jedna radost.A rano mal uz aj teplotku 37,4.A zapalene hrdielko.Taka som na seba nastvana,som ho asi slabo obliekla alebo co ☹ Inak-je ok,ze uz mu dal antibiotika?
Macka,takych susedov nad nami mame tiez,vyzorovo a tiez som pocuvala kazde vrzganie postele.Sice to trvalo 5min. aj s predohrou 😀 ,ale bolo mi z toho na vracanie este pol tyzdna 🙂 Raz ma tak nastvali,ked cvachali,ze som jej splechla aj to vrzganie a odvtedy,nastastie,klud,asi zmenili polohu,hihih.

womenne
10. aug 2008

caves tak aje tu nedela ja už od 8vyvaram bo musim dat spat deti zase do obyvačky lebo tam chudatka ležia už pol hodinky a nemožu zaspat čo sa tam vedla nahanaju a ziapu,na dalši vikend ak nebudu krstiny sa to zaizoluje ale davame len obyč.sklenu vatu a sadroš čo mame ešte z prerabania u svokrovcou.tent mesiac mame kupovat pozemok takže peniažky idu tam 😖 ale zase čim skor ho budeme mat tak tym skor vypadnem 😎

horallka
10. aug 2008

baby, dík za radu. Veď ja to tak praktizujem, že nedvíham telefóny, ale keď ma stretnú na ulici, hneď sa pýtajú, prečo som nezdvíhala telefón amne je to trápne.

peta1510
autor
10. aug 2008

Horallka,ved povedz,ze si nestihala,mala si kopecroboty alebo ze si sa hrala s malou alebo nieco,co je naozaj pravda,tak snad nebudu teba terorizovat?!
Womenne,uz kupujete pozemok?Aj ja chceeeem 😅

womenne
11. aug 2008

Petka 12.ma stretnutie smajitelkou takže dufam 😉 maly mi zase spia v obyvačke takže ja si tu sedkam a čumim do bedne 🙄 namiesto upratovania,sa citim ako v garzonke a pritom mame dvojizbak lenže v druhej izbe sa neda spat.Normalne som mala včera nervy lebo sa malynevyspali takže pol dna preplakali a ja večer som sa nezdržala arozrevala sa takže drahy zobral malych do izby zavreldvere a hral sa s nimi ja mala chvilu ticho,lenže zase je preč a mna čaka užasnytyžden s našimi susedami 😠

peta1510
autor
11. aug 2008

Womenne,manzel chodi na tyzdnovky?
Mne tiez maly akurat buva,dnes sme boli este u nasej doktorky a uzasna suseda nad nami je samadoma,ale robi hluk za celu chalupu,neviem,ci tam stahuje nabytok,ci co,ale trieskaaaa,ak mi zobudi maleho,budem mat penu na hube!
Inak drzimpalce s tym pozemkom.

hubka
11. aug 2008

Ahojte baby, peta maly je uz ok??a co nachladol???ci zmena pocasia??,ved tu leto na SK vyzera ako v aprili...my celkom pohoda cez vikend akurat, ze vcera ma zase zobudili "dupacky" ako vzdy.....a aj talianka bola nejaka hlucna, ale celkom sa to dalo...a vcera sme skoro vypadli z bytu na prechadzku a potom do kina na Bathory, inak sa mi to pacilo 🙂

peta1510
autor
11. aug 2008

Jeeej,Hubka,aj ty si tu,som chcela napisat,ze ty isto brazgas kdesi po vonku s malym 😎
No maly kasle riadne a ja uz mam pred kaslom respekt,lebo sa ho od 5mes.nemozme zbavit,uz sme pochodili vsetky mozne vysetrenia a vsetko ok,ale teraz asi nachladok,isto z toho pocasia.Nastvana som,som mala davat vacsi pozor.Boze,jak ta krava trieska 😠
Tak Bathory dobra?A ukazovali skutocne veci,ci vymyslene,sa chystam aj ja

mata79
11. aug 2008

Baby chcem sa spytat na radu.
My sme na 2.poschodi, nad nami je uz len povala. Viem, ze je pod nami urcite pocut nasu chodzu aj to, ked sa maly hra. Ale ma este len 15 mesiacikov a neviem mu vysvetlit, ze pod nami byvaju a nema buchat. Nerobi to zase stale. Nas je velmi pokojny a tichy. Ale niekedy ma chut varit a vyhadzuje hrnce z linky a hra sa. ALe zatial to neviem ovplyvnit.
ALe....
My pocujeme vsetko zo spodu. Oni sa tak hlasno rozpravaju. Ale na to sme si zvykli, uz som im naznacila, ze pocujeme aj ked si "sepkaju". Viem, ze ani neovplyvnim to, ze ked ich tata pride domov, lebo je prec na kamione, robi vychovne opatrenia a trieska dvermi a krici na deti, ze nas maly nakukuje do kuchyne, kto tam robi krik a boji sa. Nevie, ze je to pod nami.

Ale co ma trapi je, ze oni fajcia v okne. V zime ok, ale v lete nestiham zatvarat okno a vsetko to mame v byte, ako keby si niekto zapalil v kuchyni. Pre nas nefajciarov je to dost silny zapach. Vadi mi to koli malemu. No a oni prerabaju kupelku a vymenili si okno do sachty, ktore mali predtym vzdy zavrete. Vraj jej smrdelo zo sachty. Nam nesmrdelo a vetrame stale, lebo aj casto periem, nech nam to neplesnivie. Tak ked maju nove okno, tak vetraju aj oni. A nam ten fajciarsky smrad ide este aj z kupelne. Tak ja som zavrela. Aj som jej naznacovala, ze citit cudny pach ako cigaretovy cez to okno, ale ze ona nic neciti. Bodaj by citila, ked stiahne za den min 10 cigariet v okne a to podotykam, ze ma skoro 2 rocneho chlapca a fajcila aj pocas celeho tehotenstva a fajci stale.

Ako to vyriesit a nepohnevat si ich....

Dik za typy.

peta1510
autor
11. aug 2008

Tak Matka,toto fajcenie mame aj my,v lete je to vazne parada!
Neviem,ako by si to vyriesila,bud jej to otvorene povedz,alebo ked budu vetrat dym k vam,zober riadne silnu vonavku a nastriekaj ju do tej sachty,to by mohli citit,nie?A este aj taku riadne smradlavu,hihi

hubka
11. aug 2008

Mata, vyhovor sa nato, ze maly je nachylnejsi na respiracny system...a ked ona nic neciti, pozvi ju k vam, nech to tam citi....aj ten pod nami je hulic ale travy a tiez to citime...ja som pred tehu fajcila ale teraz mi to veeelmi vadi...ale toto ja uz riesit nebudem, lebo by som sa si zblaznila.....ja uz som mala so suesdmi ine incidenty....a az tak moc to necitime 😉

peta1510
autor
11. aug 2008

Hubka,uz mas ten album???

hubka
11. aug 2008

este nie...to musim povedat MM, ja ti na tieto veci ohladom PC nie som zrucna...haha, dnes vecer mu to dam za ulohu ok?? 😀

peta1510
autor
11. aug 2008

Ok,Hubka,ale ak je taky "rychly" ako moj,tak to by sme sa trosku nacakali 😀 😀

womenne
11. aug 2008

Petka ano chodi na tyždnovky a ja som s malymi stale sama dnes su opet nervozny a uplakany teraz sa utišili bo som im pustila auta moja zachrana 😅 čakam na telefonat od draheho tak šmirujem na internete neviete mi poradit aky dar ku 25vyročiu sobaša?

womenne
11. aug 2008

Kolko dostanem za napadnutie susedov???? 😠 😠 😠 ja ich nemožem ani citit teraz tam škriekaju ak mi zobudia malych pojdem im zvonit o polnoci 😠 😠 😠 😠

vinka
11. aug 2008

Womenne nadýchni sa z hlboka napočítaj do 10 a povedz si,že zato nestoja 🙂 Aj ja som myslela,že budem vraždit ale napočítala som do 10 a rozmyslela som si to. 😀

melory
11. aug 2008

womenne zavolaj policiu a mas vyriesene....ak to bude opakovane nahlasene budu sa musit vystahovat

womenne
11. aug 2008

no tak to mne nepomože ano do 100 😀 som staršna nervačka a hlavne ked nieje po mojom 😀

hilii
11. aug 2008

Tak to aj ja si stále idem za tým čo si zmyslím verím ti. 🙂

peta1510
autor
11. aug 2008

Womenne,ja som tak dnes pocitala na obed,ked ta slonica umyvala okna,kym to rozsrobovala a umyla,trieskala asi pol hodinu....
Melory,ale policiu moze volat az po 22hodine,nie?
A Womenne,ja som tiez nervacka a aj alergicka na nich,si pripadam hrozne,ale to zo mna spravili oni sami.Inak ta obdivujem,byt s malymi cely tyzden sama,to je na palicu.

melory
11. aug 2008

oplatilo by sa zistit ako to vlastne je.

peta1510
autor
11. aug 2008

Ale kde to zistis?A zalezi aj na policajtoch.Moja teta volala raz policajtov na suseda pod sebou,lebo robil ozran party a hudba mu hulakala do noci.Tak okolo polnoci prisli,ze sa niekto stazoval a on ze kto?🙂 A oni nic,odisli a on pokracoval 😖

melory
11. aug 2008

to je dost blbe...ten ich postoj.

hubka
11. aug 2008

baby policia nic nevyriesi, pokial sa nevrazdi....oni nemaju dovod chodit,to mi povedali na policii ked som vypovedala proti dementovi pod nami, nadaval a siel po mne....a oni, ze mu nic nemozu.....takze policia nic nevyriesi...uz len najat mafiu a .....haha
peta, fotky povyberane, len ich musi MM zmensit, vari este dnes... 🙂