Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

tutifruti
19. júl 2008

Telefonovala som s manželom, referovala som mu čo sa udialo... Dnes ma totiž susedovci stretli pred domom a obišli ma... /tak ma to aj potešilo..., že som taká chudá, že ma už ani nevidno... 😉 /, a on mi na to, že mi zabudol povedať, ale že ho tento náš skvelý sused zastavil asi pred mesiacom, že nech potichšie zatvárame skriňu, že ich to v noci budí...
Ja mu normálne závidím ten skvelý sluch... Ale viete, keď pánboh niekde pridá, niekde musí ubrať... Čuch to nebude, lebo minule kričal na chlapov, ktorí vonku fajčili, že mu to ide do bytu /býva na 5.poschodí/...

asitka
19. júl 2008

to viete dievčatá....čo raz v hlave nemajú...v lekárni nekúpia....a ani na mileičke nezoženú 😀 čož je zdravý rozum....

peta1510
autor
19. júl 2008

Tak ti,co byvaju pod tvojim susedom musia byt stastni,takeho uvedomeleho suseda mat,dava pozor na vrzgajucu skrinu,nefajci,nehojda sa...prototyp skveleho suseda 🙂

tutifruti
20. júl 2008

My bývame pod ním....

peta1510
autor
20. júl 2008

vy byvate pod nim???A on pocuje vase otvaranie skrine a hojdanie???Fiha!A on je taky ukazkovy?
To mi zas pripomenulo prihodu tych nad nami,ako nam vytopili kuplnu,tak sme ho,pana inziniera,zavolali,nech sa ide na to pozriet a on namieto prepacte sa spytal (cumiac na ten plafon) "A nevypustali ste vanu?" 😀 😠 Doteraz nechapem,ako to myslel!!! Vy hej? 😀 😀

nanyka
20. júl 2008

peta 😀 😀 😀

ja som si tiez uzila este ked som byvala v byte..nad nami byt bol stale v prenajme a neviem ci zamerne, ale majitel bytu si vyberal samych takych "podivinov".
ako prvy tam byval mlady parik - "biznisman" a blondata cica,kt. ked on chodil na sluzobky robila party a teda fakt hlucne,ci bol tyzden ci vikend, vsetko jedno..a ked chalan bol doma,tak sa hadali, mlatili (vykriky typu - ty k...a to bolo moje hifi (ked ho cica hodila o zem) boli pestrou sucastou ich bitiek 😕 )..napriek upozorneniam nic nepomohlo..
dalsi bol mlady parik s deckom - oni sa hadali, decko revalo..non stop..
a do tretice tam bol dalsi parik s deckom - on vyzeral akoby ho prave pustili z basy a jej by ste dali sto korun, nech si kupi aspon deodorant..- tak ti sa tiez hadali, on ju stale mlatil, viackrat nas vytopili..pri nich mi uz praskli nervy a ked ma uz po neviem kolky raz zobudili o 3 hod.rano, zavolala som policajtov, ktori im pohrozili aj socialkou (kvoli dietatu)..majitel ich potom vyhodil..

byt sme predali, staviame dom 😀 😎

ine riesenie ako toto nevidim ..

ma_se
20. júl 2008

....peta1510,no pan inzinier to vie najlepsie ako to myslel... 😀 a nam do toho nic.... 😀

peta1510
autor
20. júl 2008

Inak,na temu "susedia" by bola celkom dobra knuha,este by som aj zarobila 😀 a kupila si potom dom 😀
Veru,pan inzinier ma svoje myslienkove pochody,na to treba ocividne zvlastnu vysoku skolu,klasicka na to nestaci... 😀 Byt by som aj ja najradsej predala,ale na ten dom by som musela doplatit fakt asi jedine z tej knihy 😀 😀

hubka
21. júl 2008

Ahoj Peta...u nas celkom klud, to asi preto, ze sme sa cez vikend flakali radesej von, ale dnes u nas prsi, tak neviem co robit, nechcem tu skysnut....haha

bashka
21. júl 2008

Babule, my mame hluchych susedov, takze ani telku nemusime mat zapnutu...a kolkokrat sa stalo, ze sme od nich poculi nieco, co sme chceli pozerat a zabudli sme...takze super, ze ich mame. Skoda, ze v tej izbe, kde mame spolocnu stenu sme povodne chceli mat spalnu...esteze sme najprv vyskusali na matracoch ako sa tam bude spat...uz o 4tej budicek a telka na plne gule 😠

peta1510
autor
21. júl 2008

Caute "susedky"🙂
Tak my sme dnes behali po doktoroch,po kontrolach mimo mesto a domov sme prisli az teraz🙂 Takze parada🙂

hubka
21. júl 2008

Aspon si mala klud, ja uz teraz pocujem tu dupacku nad nami, to je jej nove meno haha 😀

peta1510
autor
21. júl 2008

no veru,bol klud.-) Zato teraz nie.Ja nechapem napr.,co ona robi v kuchyni.Cely den,ale skutocne,cely den tam kazdy den bucha,ako keby rubala drevo.a to aj ked je sama doma,fakt neviem,dam to do fun radia,ako zvuk tyzdna a mozno to niekto rozlusti 😀

womenne
21. júl 2008

Petka možno ma na špagatiku priviazane kladivko a robi ti napriek 😉 Sorry že som sa vam tu vtrela ale dnes sa vratili naši drahy susedia takže hluk je na nevydržanie ma ide porazit

peta1510
autor
21. júl 2008

Womenne,v pohode sa mozes pridat 🙂 Neviem,nemyslim,ze to robi naschval,ona je fakt slahnuta na hlavu-ked to tak ludovo poviem 😅 A tiez ma ide porazit,lebo uz od 8 buchocu vkuse nonstop,vrrr.A ty ako "bojujes" so susedmi?

womenne
21. júl 2008

tak ja som jej povedala na rovinu nech sa laskavo stišia lebo s našej strany maju klid kedže maly dobre spia,celkom to pomohlo i kedlen na večer chuda deti mi naobed spia v obyvačke ale dnes sa zase bili susedia z druhej strany takže ani tam sa neda.toje na šlahnutie s oboch stran mam susedov a nie su normalny 😠 tu je hrozne všetko počut aj sexxxx

peta1510
autor
21. júl 2008

A ta,co si jej dohovarala byva nad vami,ci pod vami?
U nas tiez vsetko strasne pocut,tiez aj sexxx a najhorsie ja,ze to bolo pocut od tych nad nami,a to sa mi brutalne dvihal zaludok,zarucena antikoncepcia.Ale ked ma raz nastvali dupanim,splechla som aj taku narazku a odvtedy,tuk tuk,klopem

monkula
21. júl 2008

počuť sex, je asi najhoršie... 😅 😅 😅 😝 😝

peta1510
autor
21. júl 2008

Presne,zvlast,ked ti je parik brutalne nesympaticky 😠 A ja sa napr. sama cudujem,ze tu vrzgajucu postel nepocuju sami,mna osobne by to teda riadne rusilo.... 😒

monkula
21. júl 2008

aj mňa.... 😅 😅

peta1510
autor
21. júl 2008

Mozno mali zatmenie sluchu,hihi ☹

monkula
21. júl 2008

alebo ju popri zvukoch nepočujú... 😅 🤐 🤐 🤐

peta1510
autor
21. júl 2008

Aj to ma napadlo 😀 bbrrr,az ma striasa pri predstave 🤐

hubka
22. júl 2008

Caute baby tak ja som sa dnes rano zobudila na dupacku s velkou ritou, tiez nechapem, co stale beha v tej obyvacke aj s tymi svojimi dcerami, ved ked kukam TV tak sedim na zadku, nie???ma ide porazit...a teraz mi zobudila ta kofa pod nami maleho, lebo jej uz skoro 2rocny syn zacina"hrat"na klaviri....ale ked ja som klepala rezne, ten debil pod nami vybuchoval...cize oni mozu vsetko a my h...o...ani klud zhora ani zdola,baby je to na psychooooo...ma ide drbnut.....pomoc

majka35
22. júl 2008

my sme to vyriešili tým, že sme si kúpili byt na najvyššom poschodí ... to bolo našou podmienkou ... a pod nami býva suseda, ktorej vadí aj ten najmenší hluk, takže pre nás super, keďže ani ona ten hluk nerobí ... akurát som celú noc počúvala brechot psa, ktorý býva o dve poschodia nižšie ... na toto som alergická ... 😖 😖 😖

blovitc120
22. júl 2008

Krasna temicka 🙂. Pridavam sa, my nastastie byvame na najvyssom poschodi, to bola vzdy moja podmienka, lebo na intraku som si uzila s konmi dost za 5 rokov. Suchanie stolicky po dlazke o 2 v noci, klepotanie v podpatkoch v hociktoru dennu ci nocnu hidinu je fakt skvele 😠 . Moja mama ma nad sebou susedu, ktora ma asi derave ruky a stale jej nieco pada na dlazbu, to su ine soky, ked jej tresne o polnoci na dlazbu hrniec, naberacka a podobne. Ale ona perie v rukach a vesia na balkon mokre veci. Takze ak tam ma moja mama nieco zavesene a uz suche, ma smolu. Nechapem to, ale ona jej nic nepovie. Ja by som si to teda nenechala.
Nasi susedia su sprosti v inom, taku bandu tupcov pokope clovek tazko najde. Stale nieco sleduju, ohovaraju, vsimaju si a hodnotia. Navyse nam teraz zatepluju a rekonstruuju dom, tak to by som priala pocut tie sproste hlasky. Zavidia si este aj to, ze jeden si vezme viac starych dlazbovych kociek ako druhy. Dalsej vadi, ze ten dom robia teraz. Ze sa to malo robit ked nebude prsat (zaujimalo by ma, ako sa da na slovensku vybrat obdobie 2 mesiacov, kedy neprsi, podla mojho nazoru lepsi termin ako jun-august neexistuje, ale ked je niekto dement, tazko s tym nieco urobit vsak). Dalsi chova v dvojizbovom byte okrem zeny a syna este 3 dobermanov, tak to si viete predstavit, co sa tam deje. Inak neznasam psov v panelaku, ktori cele dni stekaju, to je otras.

peta1510
autor
22. júl 2008

Aj my mame psov (my mame asi vsetko 😅 ),ale ti mne,nastastie az tak nevadia.Len dnes mam uplne pokazenu naladu a vynimocne za to nemozu susedia ☹

womenne
22. júl 2008

Ja som dnes nadala susedovym detom lebo tak vyvadzali že malych mi zobudili,naštastie zaspali.Ma to nebavi každy den riešituž aby sme byvali vo svojom ešteže som posluchla manžela aby sme nekupovali byt 😉

ma_se
22. júl 2008

....tiez by som mohla pisat romany,ale ja uz sa tym ani nezaoberam....pochopila som,ze to nema vyznam....dokonca sa snazili takym sposobom robit zle,aby si iny v panelaku mysleli,ze to robim ja.......nema zmysel s hlupimi ludmi bojovat....

peta1510
autor
22. júl 2008

Mase,ale dokazes to trpiet,ked ten bordel pocujes?