Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

monkula
18. júl 2008

že prehadzovačku na hlave
A dobre si ho odpálila... 😀

peta1510
autor
18. júl 2008

Monkula:IP 😉
Tutifruti:pehadzovacka aj mna pobavila 😀
Adrika:To tam mas co za spionku??? 😲 😅

tutifruti
18. júl 2008

Este mi povedal, že sa nechce hádat, že to snád vyriešime v pokoji... No tak čo za mnou vôbec chodil s takou somarinou... Som mu povedala, že ja svoje deti nemienim prestat hojdat preto, aby jeho pubetálny synovia, mohli spať do 12:00 hod... Do riti, taká som nasratá, že ani nemôžem spať...

monkula
18. júl 2008

adrika, si mi pripomenula ,raz sme bývali v dome v spoločnom dvore a mali sme susedov, celkom milých, spoločné grilovačky ,boli nám a jza svedkov na svatbe, jarko ich volal babi a dedo..
Ale dedo bol tak neskutočne zvedavý, bývalý policajt, a t obolo stále a kam ideteeee a kde ste boliiiii a raz mi dokonca nakukoval, č onesiem do smeti... mala som t ov takých priesvitnýc hsáčkoch a on len pozeral čo t otam mám a ta ksom mu zo žartu povedal,a no čo dedo, pootáčam to trošku? taksa asi uvedomi a odvtedy pozeral len do popolnice... 😅 😅

peta1510
autor
18. júl 2008

Ja nechapem,co ten chlap riesi,ked sa stahuju....

monkula
18. júl 2008

proste si chce ešte porypkať... 😠

hubka
18. júl 2008

baby s blbacami neporiesis, ja viem svoje, minuly rok mi ten Francuz pod nami nadal do vsetkych moznych....nadavky mu teda sli....a tej nad nami uz bucham do stropu, moc to nepomaha ale sa mi ulavi, mam pocit, ze su este protivnejsi

tutifruti
18. júl 2008

No jemu vadilo, keď môj muž fajčil... Tak mu povedal, že môže, ale len na balkóne... Potom môjho muža odchytil na chodbe, že mal so susedom, čo býval v byte pred nami zavedenú kablovku načierno... A môj muž, že my sme sa už pripojili... A on: "No ale to budete musieť platiť..." A môj muž: "Fáááákt..."

peta1510
autor
18. júl 2008

Hihi,ja tiez bucham🙂 Do stropu,radiatoru🙂) Ale tam to celkom zaberie,no sice niekedy sa mozem rozliat aj na kolomaz

monkula
18. júl 2008

tutifruti, to fakt sa musí za káblovku platiť? 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀
Ale ty si ma dnes strašne rozosmiala ,tie Tvoje hlody... 😀 😀

hubka
18. júl 2008

baby som myslela, ze som z toho prepnuta aprecitlivena kedze mame maleho, ale som rada, ze nie som sama....este ako to poriesit aby sme mali relativne pokoj??? 😝

peta1510
autor
18. júl 2008

Hubka,si taka preto,ze si to najviac uzivas plnymi duskami.Muz v praci a kto je doma?!Poznam to.Ja zas brazgam hodiny po meste,aby ked som sama a malym ma netrafil slak!

hubka
18. júl 2008

ved ano peta, ale ked je skaredo, aj oni su doma, a stale ich pocujem, som normalne myslela, ze ostanem na praskoch...a mala som pocit, ze som z manzelovej strany nepochopena ☹ ☹

tutifruti
18. júl 2008

No ak ja neskoncim v Sucanoch /psychiatria/, pri hrnčiarskom kruhu... tak už nikdy... Môj muž je momentálne v USA (má sa konecne v nedelu vrátiť), ja s deťmi už mesiac sama, chodím do práce... od mojej matky ziadna podpora... a dnes vyslovene den blbec /muz má narodky a ja chodila ako kača, zhánala darcek, s dvoma detmi (3,5 a 1,3)/, mokré flaky pod pazuchou.... vlasy ako ked sova preletí cez tri borovice... a moja Alzbetka mi povie.... "Maminka vyzeras ako princeznááá... " Tak fakt neviem, kto je v nasej rodine naozaj vtipní....

monkula
18. júl 2008

aj ja mám zajtra narodeniny 😀 😀 😀
tutifruti ,vy ste ozaj vtipná rodinka 😀 😀 😀

hubka
18. júl 2008

Tuti to bolo zlate, ma to pobavilo, ale uz idem spat, bo maly ktovie kedy vstane, takze zajtra znova zuriva diskusia, ale je mi lepsie, ked viem, ze v tom nie som sama 🙂

tutifruti
18. júl 2008

No az som ocervenela, lebo toľko ľudí sa zrazu obzrelo... sa mi zdalo ze aj vtaci prestali cvirikat... No ale ked som pekná sa zabijem ci co... 😉

peta1510
autor
18. júl 2008

Sova cez tri borovice?🙂))hihi
Ok,idem aj ja spat,zajtra pokracujeme🙂)
Hubka,ked prsi,som nestastna,lebo prezivam presne to,co ty!Najnovsie im inak robim to,ze vylozim repraky z veze v obyvke na vrch steny a pustim hudbu,isto im to musi liezt na nervy,to ked uz mam toho az az a nemozem to pocuvat

monkula
18. júl 2008

jaaaj, bože tuti....
tak dobrú noc, ja idem uspať druhorodenú slečnu ,ešte t ulieta po byte arobá bublinyk z oslín a nadáva mačke...

tutifruti
18. júl 2008

Tak všetko najlepšie k tým tvojim 18-nástinám.... ráčik... Veľa zodpovedne vybratých darčekov... (napr. žehlička na naparovanie/po ktorej určite tvoje srdce najviac prahne/ 😉 ... aj keď by viac potešila tá na vlasy.... a už ani nehovorím o "naozaj dobrom kréme na vrásky...", ktoré samozrejme zatiaľ nemáš... ale čo keď náhodou...) 🙂 a v podstate asi bude stačiť keď budete zdraví, naozaj šťastní a trochu aj bohatí.... Všetko najleplšie.... 🙂

peta1510
autor
19. júl 2008

Tak my uz sme davnejsie hore,lebo mile susedy nad nami sa o 8 rano rozpravaju na schodoch o tom,co zavarali minuly rok!!Decka tam vrieskaju a trieskaju do zabradlia,radio ako kulisa....Pekne dobre rano!

darina77
19. júl 2008

My sme bývali na dedine v štvorbytovke a raz sa bola suseda bonzovať mojej svokre , že sme vyhodili do kontajnera jogurty, ktoré ešte ani neboli otvorené / boli už po záruke / . Len neviem ako na to suseda mohla prísť po prvé používam tie zaťahovacie sáčky a po druhé každý byt mal vlastný kontajner. Radšej na to ani nechcem pomyslieť.

hubka
19. júl 2008

caute baby, tak ja som sa precitla o osmej na klopanie, to je standard, u nas kazde rano niekto klope kladivkom a potom nic, im uz sibe ci co???nastastie maly este spal ale je krasny den, tak Peta vyzera to, ze bude klud ale aj my s malym niekam vybehneme

asitka
19. júl 2008

peta...neprišla som na to...ale suseda mi vravela...že nad nami o 4 poschodia je jedna pani..čo má postihnutého Už dospelého syna a jedného normálneho...a ten postihnutý, že sa jej aj pomočuje...a ona ten prešťatý matrac vyloží rovno na šnúry a moč si kvapká...tak aby som si na to dávala pozor...a že ona bežne vylieva po deťoch vodu....no raz to vidieť...tak volám na ňu mestských policajtov...lebo toto je už fakt dosť....mne raz vyviedla, že vymieňali u nej okná...a ja zas prádlo navešané....no či všetku omietku už pri dokončovaní som nemala na prádle...a samozrejme aj ostatný sajrajt...tak som sa pustila do tých robotníkov...a oni, aby som do nich nekričala...že oni tú pani posielali mi povedať, aby som si to dala dovnútra....a že ona len mikla plecom...no...a dnes nech sa ani nikto nesnaží ma nasrať...lebo ma hlava bolí...hrdlo bolí...kašlem....tak nech to ani nikto neskúša...lebo aj hrýzť budem....nielen vrčať 😀

peta1510
autor
19. júl 2008

My sme raz mali taku susedu,byvala na stvorke,ze pozametala cely byt,potom otvorila okno a sup smeti von oknom!!!A metlicku obuchala este o stenu! 😉 Upratovnica jedna.Takze,Asitka,nemate tam "cudakov" samy,sila,fakt.Inteligencia jak hovado!
Hubka,klopanie fici aj u nas🙂 Najradsej mam,ked niekto pravidelne v nedelu o pol 7 (!!!!) vykliepa vo velkom rezne!Ja uz neviem,ci ich zeru (pardon za vyraz) na ranajky alebo co,ale preco nie o 7,nie?!
No a Darinka,tvoja prihoda je normalne uz na tie Sucany🙂)) Som sa opat pobavila...

asitka
19. júl 2008

peta...ved to ma utesuje....že nie som sama...aj keď to slabá útecha 😀

peta1510
autor
19. júl 2008

Ved to,ze?!Mna by totalne utesilo a aj potesilo,keby som sa ich zbavila!!!Kludne prajem dom ja im,len nech mazu...

peta1510
autor
19. júl 2008

Ked sme pri tych susedoch,dajte si Markizu,hihi 😀 😀 😀

asitka
19. júl 2008

hej....ja som ten film už videla 😀 nakoniec sa aj tak odsťahujú 😀

peta1510
autor
19. júl 2008

Takze ani od nich nam nadej nevyplyva🙂 Tiez som to videla🙂