Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

asitka
18. júl 2008

no krista...akurát mi nejaký debil nad nami vylial niečo na povešané prádlo....a aj na hrajúce sa deti pred vchodom...no vedieť kto to bol....tak mu vynadám do biela....fakt...tak ma nasrali...čerstvo opraté a vyvesené...hlavne detské veci...no bila by to do zblbnutia.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bubba
18. júl 2008

to je jedno ci ti to obleje nejaky super sused alebo osere daky mestsky orol ako raz mne a do ruzoveho tricka mi vypalilo bielu dieru 😅 😅 ta to som inac nadavala...

peta1510
autor
18. júl 2008

Asitka,prisla si na to kto?

peta1510
autor
18. júl 2008

Toto osieranie mi pripomenulo jednu prihodu,ked sme cakali vonku pred skolou na zaciatok skusky a kamoska sedela na schodoch,na chrbte vystrih jak Brno a zrazu splech!Ale take hovno,ze ostriekalo aj dievca stojace vedla,ja som sa smialaaa aj s inou kamoskou do popuku,ten vtak mal asi sracku,ci co🙂))) Ale nam smiech zamrzol,lebo tie dve osrate tu skusku spravili a my nie!Tak Asitka,mozno budes mat stastie 😀

langkofel
18. júl 2008

dobra tema....ze otravny susedia 🙂))) tak ja nemam otravnych susedou, ale otravnu susedu... spava s mojim muzom...asi by som bola radsej, keby mi nad hlavou dupala....

peta1510
autor
18. júl 2008

Fiha,na to si ako prisla?

langkofel
18. júl 2008

no asi by som bola radsej keby som na to nebola prisla....
no nastastie existuju aj dobri susedia a ti ma upozornili.... ☹

peta1510
autor
18. júl 2008

to ma mrziiii ☹ V tomto pripade je dupanie vyhra.

kisska
18. júl 2008

langkofel - niet nad priatelske susedske vztahy. Ja sa na to spolieham, ze len strach z nasich dedinskych klebetnic udrzi vsetky "mile" susedky od mojho muza 😠 . By som sa susedy spytala, ci mu nechce aj navarit, oprat, pozehlit a postopkat ponozky... 😠

peta1510
autor
18. júl 2008

Alebo by som jej to pradlo tam rovno doniesla,by zostala inak prekvapena 😠

langkofel
18. júl 2008

no ved uz to nebude dlho trvat a moze zacat...
Len sa mi zda, ze po tom bordeli co som narobila, mu uz tie ponozky nebude prat nikto...Ja urcite nie a ona tusim tiez uz nie... Kto chce kam, pomozme mu tam...

Bocime od temy a tak prajem vsetkym len dupajuce susedky 🙂)) No samozrejme nech nedupu s cudzimi manzelmi 😉

hubka
18. júl 2008

Peta-myslela som, ze tato tema este nie je ale vidim, ze nie len ja mam nervy nadranc.Vies si predstavit, ze mas hlucnych susedov z kazdej strany??? 😀 😀 Ta kofa nad nami so svojimi skoro dospelymi dcerami tak dupe, ze pocujem v ktorej izbe prave su a na zachode o com rozpravaju, nehovorim o tom, ze ich obyvacka je nad nasou spalnou apocut TV ked maleho uspavam, alebo nas rano jednoducho zobudia, pretoze ta snad ani do roboty nechodi............ked vrtali rano, sla som sa pekne opytat, ze ako dlho a plesla mi dvere pred nosom...........ten pod nami je Francuz-maju 2 rocne decko a kym som neporodila vadili mu nase kroky, klepanie reznov apod., teraz je to trochu lepsie aleked sa vadia, tak to stoji zato a vedla nas su Taliani, cize talianska hadka, vies si to predstavit.....cize moj manzel je uz chory z toho, ze sa stale stazujem a preto hladame dom, co je tiez problem......fnuk asi stacilo haha ☹

peta1510
autor
18. júl 2008

Hubka,to mas paradu.Ja tiez tvrdim,ze sme susedov "vyhrali".Tiez pomaly z kazdej strany.Z vedl.vchodu si sused,17roc.fagan vtedy pustaval fasisticku hudbu,mne tu drncala stena (lebo nam susedia izby),ale to sa nam podarilo poriesit.Rodina "Uzasnych" nad nami ma tiez popremiestnovane izby,tam,kde maju vsetci obyvku,oni decku,nech maju viac miesta na dupanice,a ked tam nedupu oni,tak sa teraz nastahovali k nim susedia-on ozran zbierajuci spaky po ulici,bez hanby,s manzelkou a 4detmi,tak ked nie su ti priamo nad nami doma,oni urcite a co ti robia!!!On hukava ozraty na chodbe,oni lietaju a skriekaju,hulakaju,ze prehucia radio,co hra na plne gule a ked rano este spime,oni si hadam nastavuju budik,aby boli prvi a vsetci ich mohli pocut chodit v opatkoch po parketach....Aj my hladame dom,len par melonov na chyba☹

monkula
18. júl 2008

my máme susedov len dvoch, zhora a z ľavej strany ,bývame v prvom vchode na prízemí...
Ale sú tichučo, ak nerátam,kdeď má stará beasnotu a búcha kvôli každému hlásku ,čo moje deti vydajú..
Ale už dávno nebúchala, klo, klop, klop

peta1510
autor
18. júl 2008

Monkula,tak to bud rada,je fakt neprijemne denne si zrat nervy s nevyhovancami.Teraz napr. sedim v izbe a nad nami huci telka tak,ze by som aj TV stanicu uhadla 😠

monkula
18. júl 2008

peta, ja som rada..
KeĎ sme bával iv inom byte, ako v tomto, tiež na prízemí, v prvom vchode 😀 😀 , tak nad nami bývala rodina so 4 deťmi, on alkoholik, ona hysterak ,deti všetky do osobitnej, každé ráno neznesiteľný dupot, vreskot, bitky jej jačanie... Večer, t oisté, ona vrieskala na deti, bili sa chalani medzi sebou, potom ona ich, potom prišiel ožran domov, zmláti lvšetkých piatich, aj s materou, potom v noci ju pototo a ráno to isté dokola....
A vedľa bývali takí starí manželia, myslím fakt starí, okolo sedemdesiat, ona zle chodila, on vyzeral tak ,že si tiež rád vypil a raz som počula, mali sme spálňu ta, ako oni chodbu, ako tú starkú zmlátil, zobral jej barly ,tresol nimi os tenu a ešte sa je jvysmieval ,či nemá zavolať sanitku ☹ ☹
Aona plakala od bolesti a stále opakovala mamička moja, mamička moja zlatá, vtedy som plakala s ňou, mala som ju veľmi rada, vždy sme sa rozprávala a jeho som nenávidela za to, že ubližuje žene ,ktroá ho nadovšetko milovala... ☹ ☹

peta1510
autor
18. júl 2008

Az mi zimomriavky presli.Si zobe,ze s takym kretenom zila urcite cey zivot,na stare kolena sa nim stat nemohol.

monkula
18. júl 2008

veĎ práve preto mi z toho bolo smutno.... taká zlatá pani.. a ako pekne ho vždy oslovovala, že Mirečku, Mirinko môj, t oja som naňho mala "krajšie" slová.... 😠 😠 😠
ja so mna takét oveci citlivá...
Pamätámsa ,ako mi moja nebohá babka rozprávala ,ako ju vlastný švagor ožratý znásilnil ,a ja som plakala a ona mi povedala, : co řveš, dyť to udĚlal mně, né tobě.. 😅 😅
Ale mne to prišl oľúto, tak isto keĎ mi druhá babka rozpráva, ako sa je jnarodil mŕtvy syn a druhého potratila, to poznám naspamäť, no aj tak vždy ,keDˇvidím tú boelsť, s akou to babka rozpráva sa musím pozerať inam, aby nevidela ,že mám slzy v očich 😔 😔

peta1510
autor
18. júl 2008

fakt je cloveku najlepsie samemu vo svojom,v tom dome...

monkula
18. júl 2008

no, veru je... už sa teší mna ten náš 😵 😵

adrika1
18. júl 2008

juj monkula, aj ja som si poplakala, tiez som dajaka precitlivela...

my byvame na prizemi, vedla nas babka, co zle pocuje. no zle...to je prave diskutabilne. ona totiz podla vsetkeho pocuje zle len telku, pretoze velmi dobre pocuje, ked stiahnem rolety, ked davam terezku spat. do dvoch minut zapina tv a ta tak hulaka, ze rozumiem kazde jedno slovo. fakt! je to inak taka bosorka... vzdy ked sa prihovorila mojej dcere, nemohla som ju polhodinu utisit. a neviem, ci nas sleduje, ked odchadzame z bytu, alebo nas vie nejako "vytusit", ale zarucene, ked otvorim dvere, do par sekund sa otvaraju aj tie jej. to je na slaktrafenie. a ja potom svinskym krokom letim aj s malou na rukach dolu schodmi do pivnice pre kocik, aby s nou nestihla nadviazat kontakt, ale zvycajne nas pocka este pred vchodom, aby sa prihovorila. bosorka jedna!

juj a nas domovnik chlasta. aj minule napoludnie stal pred nasimi dverami a hulakal, ze ma zabije. super! potom sa na druhy den ospravedlnoval mojmu muzovi.

peta1510
autor
18. júl 2008

Ano? Tak to v dobrom zavidim 😀 Akedy?

monkula
18. júl 2008

peti, IP 😉

tutifruti
18. júl 2008

Dnes ráno mi volal môj bratranec, vraj mu volal môj sused, ktorý býva nad nami, že nemám hojdať svoje deti na hojde, lebo jeho syn /17 ročný/, za ním prišiel so slzami v očiach, že sa mu nedá spať... Som v poriadku, keď si o susedovi myslím, že je k...t?

kisska
18. júl 2008

boooze, moje zlate besne psy... a to je susedova mamka taka zlata, ze mi stacilo par krat plesknut balkonom, ked tei psy hucali a maly nemohol spat, ze si uz dava na to pozor... Takze ja sa tu vlastne mam najmenej na co stazovat... 😕

monkula
18. júl 2008

tutifruti, si ma rozosmiala ,prepáááč, ale že 17 ročný so slzami v očiach, že nevie spať 😀 😀 😀
si v poriadku...

adrika1
18. júl 2008

si uuuuplne v poriadku!

monkula
18. júl 2008

kisska, ja sa nemám tiež prečo sťažovať... 😅

hubka
18. júl 2008

Ste baby v uplnom poriadku ked si mysliet, ze susedia su drbnuti, ja som natom uz takto 2 roky, a tiez presne viem, co im ide v telke, o com sa vadia avobec im necadi, ze pod sebou, nad sebou maju male dieta, ktore potrebuje klud na spanie..akoby zabudli, ze aj ich deti boli male....a dufam, ze sa to kazdemu vrati, lebo ked nie zle-nedobre haha 😀

tutifruti
18. júl 2008

Dnes večer bol za mnou, práve ked som dávla spat malú, že som ju hojdala 15 minút... o 8:15 v pondelok ráno, 10 minút o 7:10 v utorok ráno a ze sú predsa prázdniny... A ze on nepocuje televízor, ked ja hojdám dieta... Aby som vraj prisla k nim si to vypocut... Tak som povedala, ze môzem, ale ze dieta hojdat neprestanem...
Tento kretén stavia dom, majú sa vraj do 3 mesiacov stahovat... Tak som sa ho opýtala, že fakt neviem čo vlastne chce... či si myslí, že mu prídeme s manželom brigádovať na stavbu, aby odpálil skôr z bytovky... Na to mi povedal, že som hysterická... No to som teda bola... Som myslela, že zapálim tu jeho prehadzovačku na hlave pohľadom, čo ma tak vytočil...