Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

monca301
15. júl 2008

Tak to by zaujimalo aj mna. Nam nerobia problemy deti,ale ich matka. Strasne krici a to hlavne vtady ked uspavam maleho. Dnes napr. kricala ked spal(chvalabohu sa nezobudil) hadala sa so synom a ten jej povedal,ze ju nenavidi a ona,ze jej to je jedno a lutuje ze ho porodila. Mne ako matke prislo toho chlapca strasne luto. Je pravda,ze niekedy mam chut na nu poslat socialku. Cudujem sa jej mutovi,ze uz davno nezbalil seba a syna a neodisiel od nej.

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

aj nad nami žiju kone 😝 3 decká a klavír k tomu 😠

peta1510
autor
15. júl 2008

Katka,zlata,uplne som vybuchla🙂) Nase dive svine,ako ich volam,sa tiez vyhrazali klavirom! Ale koks,co oni doma robia,nad obyvkou maju decku a ten stredny nerobi nic ine,len skace,on ani nechodi,podla nich sa vraj raduje!!!Chalan prestastny! A ako to riesis? Tito su cele dni doma

monkula
15. júl 2008

nad nami býva starší manželský pár... On je OK, ale stará... Len čo deti zavýskajú, už trieska po radiátore a ohovára nás každému zo susedov, a tí nás vôbec nezdravia, nepomôžu s kočíkom, radšej stonajú, ako dlho mi to trvá... nič to.... takíto ľudia ma netrápia....

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

kone nad nami ožívajú navečer 😝 ale ide telka tak sa to ako tak dá, že ich neni až tak počuť .. sa hrajú nahanačku, hulákajú ale strááášne, sa čudujem tým rodičom že to oni vobec vydržia, lebo mam pocit že sú dosť benevolentní .. minule jedno dieťa vymkli na balkon o 22,00 večer asi za trest a tam hulákal ako zmyslov zbavený 🙄

peta1510
autor
15. júl 2008

Monca: tak to mi je chlapca luto,potom su decka take ake su,ked maju takychto rodicov!

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

ako nech si kričia, ved aj ja mam dieťa a aj moja kričí ale zase odtial potial a niekedy mam fakt pocit že skáču z lustra na zem .. ja väčšia váha ako tie deti neviem tak dupať ani keby som chcela 😝

skolara
15. júl 2008

joooooooj ale som sa nasmiala 😀
My mame sibnutu susedu vedla susedia s nasou obyvackou. Nadava svojej 16 rocnej dcere do vsetkych moznych aj nemoznych nadaviek a dcera jej tiez. Ta si zase pusta hudbu tak hlasno ze som ani telku nepocula 😅 a s vchodovymi dverami trepu tak silno ze sa nam cely byt otrasie 😠 😠

peta1510
autor
15. júl 2008

Ti nad nami trieskaju od rana od 7 cely den,po byte plavacky,vsetko pocut.Ostatni susedia by ma tiez nevzrusovvali(ti su inak v pohode),ale tito byvaju rovno nad nami a pocu este aj vrzganie postele! 😖

tilly
15. júl 2008

aj my máme strašne otravných susedov, furt len nalievajú, hrúza s nimi, že janetka 😀 😀 😀 😀

ono to panelákové bývanie má presne tieto nevýhody, naši majú krásny byt v super lokalite, býva v ňom segra, ktorá je strašne výbušná a to je des, tá stále len hučí po susedoch 😝

ale s tým kočky asi nič nenarobíme, skrátka každý sme nejaký... 😝

my tu máme tiež všelijaké prípady, aj sa to ťahalo po všetkých možných úradoch a boli z toho pokuty, ja skrátka nechápem, ako sa niekto môže pohádať a na smrť rozvadiť kvôli tujám, alebo plotu 😖

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

hej hej a vedlajšia suseda tiež nalievala 1-2x do týždňa 😝 😀

k.a.t.k.a.
15. júl 2008

to potom museli mať ostatní radosť z nás 😅 😀

skolara
15. júl 2008

a este ked sa jej dcera chystala na diskoteku a bola drza tak jej mama popriala aby to bola jej posledna 😅

monkula
15. júl 2008

tilly, kt ochce psa biť, palicu si nájde...
Sused mojich rodičov, zakázal susedovi oproti otáčaťsa pred jeho domom autom, pretože ta mmá štrk a to potom budí jeho syna... 😅 😅
Hádajú sa celý deň, zalezú do garáže a tam sa hádajú, aby syn nepočul, sranda, že tam sa to ozýva najviac..Som s mame smiala, že sa pri nich aj po maĎarsky naučila viac, ako za 26 rokov bývania s mojím otcom... 😀

tilly
15. júl 2008

monkula 😀
inak tie štrky pred domom nechápem, u nás to má tiež jedna kočka (postavila si sama barák) a vždy viem, kedy príde domov 😀

peta1510
autor
15. júl 2008

ja sa ale uz po tolkych rokoch neviem nad to nejak povzniest.Ked som prisla z porodnice "zrobena" a boli sme ju poprosit,aby boli tichcsie,ze mame babatko a ja potrebujem odpocivat,tak do hodiny doniesla 3 dalsie kobyly,som myslela,ze ju fakt odstrelim.Ona je inak po psychiatrickej liecbe a na invalidke,ucila asi az 3mesiace,nezvladla to,ruplo jej a teraz si vyvaluje prdel doma.A to si este zvlaca vkuse ine decka,neviem,ci sa testuje,vrrrr

sonoga
15. júl 2008

no, nad nami zije rodinka, ktory maju sice uz dospele deti. ale oni tak divne chodia, nejak cez paty, ze to vsetko pocut ako dupocu. Ked deti ich deti boli mensie, tak bratranec to charakterizoval tak, ze akokeby skakali v lyziarkach z lustru. to sa nam natriasal vsetok nabytok. u nich nie je problem o pol druhej v noci vysavat, klepat rezne a tak.

peta1510
autor
15. júl 2008

Sonoga a v pohode,nebola si to riesit?Alebo dajte mi recept na to,ako to ignorovat,ked to clovek pocuje,mne adrenalin stupa...Ved preco mam ja trpiet takych blaznov,ked sama beriem ohlad na inych?!

sonoga
15. júl 2008

no, toto ani nie. zhodou okolnosti sme boli vtedy hore a poculi sme to. neviem, ci by sme sa na to zobudili, keby sme spali. riesit by som to isla vtedy, keby to nejak velmi zasiahlo moje deti. uz velakrat sa stalo, ze nechali svojho psa na balkone a ja som pod nimi dala spat malu a spala mi tak dokopy asi 15min, lebo pes sa roztekal. ale to je taky hruby stekot, ze to mna tam zakazdym vystrie, ked to pocujem a nie male dieta. o pol dvanstej vytrepavaju z balkona koberce a deky. asi si myslia, ze uz spime a ked najdeme ten humus u nas na balkone, tak nebudeme vediet, od koho to je. jedno stastie, ze mame zasklenny balkon.

asitka
15. júl 2008

no a to som si ja myslela...že len ja mám tento problém... 😀 susedia nad nami...vedľa...dole...no na všetkých by som čosi našla....ale susedia o dva poschodia nad nami...je iná kvalita...to ľutujem aj tých nad nami...keď ten nad nimi začne vystrájať....veď to musí byť des...keď náš to zobudí a to sme ob poschodie...čakám už len,...kedy tú ženu z okna vyhodí...lebo oni pri hádke radi okno otvorené...asi aby všetci počuli...no čo má kto spať...keď sa oni hádajú...tak si to užívame s nimi 😉

peta1510
autor
15. júl 2008

Ja toto nechapem!Oni si myslia,ze ked si kupia byt,tak su vo svojom a mozu si robit co chcu!Nezerie vam to zivot?Ako mozu byt taki bezohladni?

sonoga
15. júl 2008

a to zasa susedia pod nami referovali mojim rodicom (kedze im zatial este stale patri byt) vsetko, co sa u nas stalo. kedy sme boli hlucny a tak. raz sme mali doma party. naozaj sme boli velmi hlucny. bolo to z piatku na sobotu. o pol jedenastej nam prisiel sused zdola povedat, ze mame byt ticho. ospravedlinli sme sa a v tom momente sme sa zdekovali vonku niekde do podniku. asi mesiac to stale opakovali mojim rodicom, az raz som povedala mamke, ze ked oni boli na dovolenke v grecku cca pred rokom, tak ich dcera si doma urobila taku zurku, boli hlucni do pol stvrtej rana a my sme ani necekli. a to nam doma spal asi 2-rocny syn. tak mamka to povedala tej susede. ona na to, ze to nie je mozne, ich dcera by si to urcite nedovolila a tak. potom si to asi doma overila, lebo uz nam dala konecne pokoj. niezeby som chcela bonzovat. keby som chcela, tak im to poviem hned. ale vedela som, ze pride den, ked my budeme nieco oslavovat a tiez budeme urcite hlucni.

peta1510
autor
15. júl 2008

Myslim,ze je rozdiel,ked si clovek raz za rok spravi oslavu,to sa da tolerovat,ako pocuvat niekoho denne!

natal
15. júl 2008

Po skusenostiach, ktore som mala so susedmi nad nami, som zvolila alternativu byvania na najvyssom poschodi. Nik mi tu neprasi koberce nad hlavou, nik mi nepluje na hlavu a nehadze horiace spaky na balkon, nikto mi nebuchoce nad hlavou, nik ma nevytapa, nik ma v noci nebudi hadkami, nikto mi nebucha tycou na radiator ked sa smejem, nikto mi nezvracia na okna... atd. Joj dobre mi tu je. 🙂

peta1510
autor
15. júl 2008

to je idealne,len co,ked mas uz byt so susdemi nad sebou???

sonoga
15. júl 2008

no a my zasa rozmyslame o tom, ze si postavime dom. dostali sme od rodicov ponuku postavit si vzadu na ich pozemku spolu so susedovymi mladymi taky dvojdom. ale ja nechcem byvat pri rodicoch a hlavne nechcem mat dvojdom. hovorim, ze my potrebujeme samostatne stojaci dom daleko dalkeo od ludi, lebo moje deti su tiez veeeelmi hlucne.

asitka
15. júl 2008

natal...tak to sú ináč brutálne praktiky... 😀 keď ja mám fóbiu z výťahov...ja tak max.do 4 poschodia zvládam bývanie... 😖

peta1510
autor
15. júl 2008

Hm,dom je nieco, po com prahnem (alebo aspon byt na samom vrchu🙂 ) Len clovek by musel mat podmienky...

asitka
15. júl 2008

a nám ešte na silvestra suseda nad nami vybuchávala.... a vykrikovala z balkóna....no to som fakt nepochopila...o pol noci...a pritom všade strielai petlice....ohňostroj....ľudia sa tešili...oslavovali...a tá naša nad nami...do nás zjapala 😀

peta1510
autor
15. júl 2008

suseda nad vami vybuchavala vam?to je ta co byva pod tymi,ktorych vy pocujete?.-)