Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

andrea.m
12. nov 2008

roasha a to sa ako dá?

roasha
12. nov 2008

normalne,pokial dostanes casopis tak trci,teraz mi napriklad zmizlo metro,ale bezne mi vytiahli aj obalku s fakturami/telefon..vsetko uz platime z uctu,pre istotu/ 🙄

andrea.m
12. nov 2008

pane bože 😲

slnieckova
12. nov 2008

andrea.m da, na vychode sa teraz kradnu eurokalkulacky 😀 ale nie... ak postarka nevhodi list do schranky tak ako ma, tak sa to urcite da vytiahnut... zazalovala by som ich... (nie postarky 😀 ale susedov)

roasha
12. nov 2008

ved hej,keby som ich dochytila,ale dokaz ze to je ten,alebo ten. 🙄
napriklad metro je im na dve veci,ked nemaju kartu/co viem,tak len jedna krava sa k nej vie dostat,lebo ju maju v robote/ 🙄
a zober si,naco je komu faktura za telefon?potrebuje vediet kolko prevolam,alebo chce moje cislo...??? 🙄
napodiv kalkulacka zostala v schranke,bola vopchana hlboko,a nedala sa vytiahnut. 🙄
fakt by som vrazdila! 🙄

slnieckova
12. nov 2008

jasne, je to tazke, ked niet dokazov, ale tak teda.... to snad ani nie je normalne, niekedy mam fakt pocit, ze niektori ludia uz ani nevedia, co by od rozkose vymysleli...

Ci chcu vediet kolko prevolas? Nemyslim... proste im robi dobre, ze ti sposobia skodu.. pretoze teba budu pombardovat upomienky, nie ich, vsak?.... 🙄

Tupost najhrubsieho zrna niektori ludia, fakt

slnieckova
12. nov 2008

pombardovat 😀 😀

bombardovat 🙄 som chcela napisat

roasha
12. nov 2008

fakt asi len to im moze robit dobre-špiny!! 🙄

staxa
12. nov 2008

roasha nedalo by sa pockat na postarku, ni su vacsinou mile a ustretove a mozno by vwedela k vam chodit v presnu hodinku +- niekolko min. a mas to z prvej ruky 😀
u nas postarka necha listok ak sa jej nieco nezmesti do schranky, ale mi mame take pidischranky.

mna na suedoch vytaca ich apatia co sa v baraku deje, nic ich nezaujima.

peta1510
autor
12. nov 2008

Caute zeny!
Tak ja by som na nich,vykradacov,nieco naraficila,vopchala by som do tej obalky olomoucke sirecky a nech si ju len vytiahnu z mojej schranky!!! 😀
A apatia vie nadvihnut aj mna,lebo jediny cloveek,ktory nieco riesi v prospech je potom za debila a ostatni ticho suhlasia,ale nezakrocia.

petka_s
12. nov 2008

skoda ze nieje tema,otravny stary rodicia :D

roasha
12. nov 2008

staxa,s postarkou som dohodnuta,ze ked cosi donesie,zazvoni,a zbehnem po to,lenze nie som stale vtedy doma. 🙄
ked sa da,napcha to do schranky co najhlbsie,ale aj tak sa to da vytiahnut,ak ma niekto "tensie prsty". 🙄
po dnesku som jej taketo veci kazala nechat na poste,a budem si po ne chodit . 🙄
fakt som dnes mala"spicku",chytit dakoho,tak ho odvezu. 😠 🙄

veronikahel
12. nov 2008

roasha, tak to by aj mna vytočilo...
my máme nad nami susedov, ktorí, už od augusta prerábajú byt...
pán je nezamestnaný a rozhodol sa, že bude prerábať kúpelku, kuchyňu... ale čo na tom robí 3 mesiace a každý deň búcha kladivom... fakt nechápem...
máme ročného syna a od vtedy ako začali, nemá žiadny režim, čo sa týka spania... 😠
muž ho aj upozornil, že cez obed malý spí, ale na druhý deň začal znova...
a ešte su tu u susedov tiež dve malé deti.
len dúfame, že do vianoc bude klud... ☹

leva
12. nov 2008

No aj u nas som si neraz vsimla co dokaze postarka napchat do uzkej schranky,no ale samozrejme tak,ze to trci na pol vonku,mne raz prisiel svetrik z mmb a odosielatel ho neposlal doporucene,samozrejme som ho mala na pol schranky vonku,no nastastie som sla o 11,00von,postarka zvikne chodit okolo 10,00,vobec nezvonila,jednoducho ho tam narvala a bolo,ano nastastie tam bol,no ale aj tak som jej povedala,co ak by mi ho niekto vzal,hadala by som sa s predavajucim,kvoli lenivosti postarky,neraz sa mi stalo ze som mala listok v schranke,vraj netastinuty a ja cely den doma,to uz nechala na poste,neviem podla coho roznasaju,asi niak,ze"toto tam strcim a toto sa mi dnes nechce tahat"asi a tie euro kalkul.to sa dalo cakat v dnesnej dobe ze to budu ludia kradnut,take hovä.a co v dnesnej dobe su,ukradnu vsetko co maju na dosah,aj dnes v spravach,vraj niekto starej pani tu kalkulacku predaval 😲

staxa
12. nov 2008

no starsi ludia su velmi dovercivi 😖

veronikahel - neboj Leo to buchanie susedovy vrati v puberte ked bude pocuvat hudbu, tak susedovi bude po jeho prerobenej kuchynskej linke skakat hrncek kavy 😀

v bytovke kde sme byvali predtym, byvali pod nami madarski hovoriaci susedia, ale ti sa tak hlasno rozpravali, ze som nemohla v noci spat, vsetko som pocula, este aj ked sulozili 😀 jedine co ma stvalo bolo, ze ked sa hadali tak som vobec nerozumela ze o com 😉
ten sex od susedov nam s drahym neroil dobre, lebo ti susedia uz boli starsi a ked som si ich predstavila na sebe brrrrr..nemali sme chut sa muckat ani my, ale vybabrali sme s nimi tak, ze ked zacali sa mojkat vykrikovali sme ze ides..ano...si jednotka a ked sme ich stretli tak sme sa vyskierali uz z daleka a po tomto prestali a uz nepipli 😀

peta1510
autor
12. nov 2008

Staxa,hihi.
My sme tiez pocuvali susedov nad nami tak.cely akt trval asi 5min🙂,ale aj to,podla mna nekonecnych.A hlavne,tiez ked som si ich predstavila,nemozem ich citit ani na pohlad,tak som mala antikoncepciu zarucenu,hi.Raz,ked som tam bola klopat,lebo ti jej nevychovanci zas vyvadzali,tak som jej to splechla,ze cely den pocuvame ich dupat a ked zaspia,tak pocuvame ich vrzgajucu postel,a bol klud. (Len tak medzi nami,tie jej decka su siedmak,stvrtak a tretiak,tak neviem,ci aj v takomto veku je normalne NEUSTALE dupanie v izbe.Otvorenim oci rano to zacina a vkuseeeeeee)

asitka
12. nov 2008

petula čau...dlho som ťa nečítala....ináč to dupanie máme aj my...ale tí drobci nad nami sú ešte malí...a doma majú tuším parkety...či podlahu...ja neviem....a tuším sa aj na autíčkach vozia...či v chodúľke...a to sa budia aj po 5tej ráno...a začíname...ešteže deti moje to nezobudí...tie spia jak polená...ale mňa to budí....

peta1510
autor
12. nov 2008

Cau Asitka 😵
Tak pri tychto malickych detoch sa to da tolerovat,sice ja sa s mojim malym snazim zbytocne hluky eliminovat,ale hentake kone stare???A najhorsie je,ze ona si tam vodi este dalsie,vkuse komusi opatruje a vsade plavacky,poloprazdny byt...Ved ked sa nastahovali,robili v strede tyzdna do polnoci parkety,to vazne!O polonoci som tam bola buchat,ze my rano vstavame.Keby som vtedy tusila,aki su bezohladni,volam policajtov a uz by mali nejaky zapis. 😒

asitka
12. nov 2008

hm...máš to pestré...ja som tak dva mesiace mala teraz cez deň o zábavu postarané...naši susedia prerábali jadro....to bolo asi najdlhšie prerábanie...a furt vrtali a búchali...no des...malá, hoc tá spinká aj keď sa takto rachotí sa mi furt budila...keď som sa susedy pýtala...že asi dokedy...už sme hotoví...no a nič...ako ja chápem, že keď sa prerába, tak to potichu nejde...ale skoro dva mesiace vstavanú skriňu v chodbe...a jadro?? vrrr...už je to ale ok....a hneď nato susedia týždeň ob poschodie sa po nociach aj dve hodiny dokázali vadiť a vykrikovať po sebe 😀 😀 😀 bože...asi sa odsťahujem na samotu k lesu 😀

peta1510
autor
12. nov 2008

Vies,ze aj ja som to uz povedala?Kedysi by ma nikto na dedinu nedostal,teraz by som sla vsetkymi desiatimi a na samy koniec dediny🙂

asitka
12. nov 2008

peťula....tak podme 😀

peta1510
autor
12. nov 2008

Ok,ani nebyvame daleko od seba,hihi.

tyaja
26. máj 2010

ahojte, no nedá sa mi nepripojiť. Ja som sa včera tak vytočila, že som sa normálne nemohla ukľudniť.
Pod nami býva pani, ktorá okrem toho, že si neustále sama doma popíja, tak ma záľubu neustále umývať vchod, schody a výťah so smradlavou handrou.
Včera som ju náhodou stretla pri výťahu a ona na mňa vyštekla, že máme službu, ja jej hovorím v poriadku, že službu máme od pondelka do nedele. Včera bol utorok a ona to tam umývala ako keby sme tam mali nasr..té alebo čo... po jej urážaní mi konečne ráčila pustiť výťah a išla som domov. 5 minút na to mi päsťou búchala na dvere so slovami Vážená pani otvorte... hovorím jej čo potrebuje. Škriekala po mne že som princezná čo nič nerobí atď. Priznávam sa, vtedy ma vytočila do nepríčetnosti a začala som ziapať aj ja. Po hlave si od nejakej notorickej babizne skákať nenechám. Cirkus na celej chodbe. Ja neviem, či nedokáže pochopiť, že človek chodí do práce, staviame domček a sme radi ked sme chvíľu doma a ja hned vystrelím dole umývať schody. uaaaaaaa no potrebovala som sa vyrozprávať 😠 😠 😠

maca793
26. máj 2010

tyaja

to je nič, mňa niektorí susedia vo vchode tak zo srdca neznášajú a strpčujú mi život, že mi pred dvere hádžu smeti, čo vypadnú niekomu z koša. naposledy to boli pampersky. no neviem kde sme v dnešnej dobe. moja malá nenosí plienky 2 roky, ani nepoužívam vlhké vreckovky, nekupujem si žiadne žuvačky, drahé keksíky.... a to sústavne nachádzam pred dverami alebo vo vozíku, s ktorým chodím na roznášku letákov.

a moja odpoved na to? hodím to na schody, alebo na chodbu o ár centákov dalej, no predsa nebudem robiť slúžku niekomu, čo vo vchode robí binec. a upratovanie? to neriešim. bývam na prízemí, takže sa mi pred dverami prešuchoce celý vchod. ja ho už dobrých 5 rokov neumývam, a načo? to budem sama len umývať vchod a páni nie? nie som sprostá, pred svojimi dverami si umyjem 2x za týždeň a dosť.

no proste bývajú tu exoti na entú.

bolo by toho aj viac ale rozpisovať sa nechcem. zbytočne by som sa len rozčúlila

trixi
26. máj 2010

ahojte, dnes je medzinarodny den susedov 🙂

maca793
26. máj 2010

to vážne? že nebadať 😀

tyaja
26. máj 2010

trixi tak to jej pôjdem päsťou dnes večer búchať na dvere zase ja, že jej chcem zablahoželať 😀

maca - to je hrozné... ja sa nebudem ani čudovať ak si aj ja nájdem niečo pred dverami, po tom mojom včerajšom výkone 🤐
už len dúfať, že dom sa čo najskôr postaví a konečne sa odsťahujeme 😒

maca793
26. máj 2010

tyaja

tak to ti držím palce aby ste ho čo najskôr dostavali

a najlepšie na tom je že býva tu jeden dežo, ktorý mi ešte minulý rok dával nejaké kvapky, že mu moje deti popísali kriedou auto a celé ho doškirabali. no vtedy mi viac nebolo treba.
ja som mu dala svoju typickú odpoved no to tu radšej nebudem písať je to nevhodné, ale vynadala som mu do všetkého čo ma napadlo 😀 😀 😀 , posielala som ho kade tade,

no čudovala som sa že nikto to nevidel, nepočul. len moje deti a tie sa tak roztriasli že v tom momente im zavolám záchranku. no a ked som mu povedala že či špehuje či má foto atd. tak už nevedel na to odpovedať. vyhadzoval mi na oči aj to že deti sú deti ulice, že sú von od rána do večera bla bla bla.

a na podiv čo som nevidela o 1 hodinu neskôr. jeho podarený syn sa hral aj s kamarátmi na vojakov, behali okolo aut, mali v rukách papeky a strieľali na seba. pravda ušlo sa aj buchnátov po autách. no škoda reči.

a neviem čo je to za jeho manželku a mater malého, pred 2 mesiacmi bol jeho 7 ročný syn von do 21.15 😠 😠 😠
a to viem preto lebo som si bola zapáliť 2x v priebehu hodiny. malý kričal aj na mamu, že vraj dokedy môže byť von a ona mu na to, že ešte chvíľu môže byť a to už bolo 21.10 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tak to už nie je o čom písať.

venda88
12. júl 2010

No presne aj nad nami žijú slony a sloníčatá :- ((

majkapatko
12. okt 2010

Nasi susedia nam zasa buchaju, ked sa maly o pol osmej vecer prebehne po izbe. Je to normalne, aby im vadilo, ze sa sotva dvojrocne chlapca rozbehne po koberci? Moze to byt az tak pocut? A to sa prebehol presne jedenkrat. Nie pol hodinu v kuse..........