Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

durino
14. jan 2011

@majkapatko
Ahoj,
podla mna to normalne je, ked buchaju, aj ked sa iba raz prebehne po izbe. Vysvetlim preco. 🙂
Mame nad sebou presne to iste - maly chlapcek okolo 2 rokov. Navyse susedov nad nami zrovna "nemusime". Ked vam take dieta beha cely den nad hlavou, nie v kuse, ale kazdu chvilu trochu, tak verte, ze je to naozaj otravne, najma, ak musite byt doma cely den tiez. Z toho vyplyva aj podrazdenost a potom vadi uz aj take male prebehnutie, pokial je vo vecernych hodinach. Vy si to mozno neuvedomujete, ale pocut to dost a je to naozaj otravne. A nielen to. Ak vam sused chodi spavat neskoro vecer a vy ho pocujete, takze nemozte ist spat skor, ale musite ist neskoro, to tiez nepridava na pohode. Navyse, ak mate taku robotu, ze drzite aj pohotovosti... Takze uplne chapem toho suseda pod vami, ze vam bucha. Skuste ho pochopit aj vy. Mnohi ludia chcu mat doma po robote klud a nie pocuvat este nejake buchoty a dupoty. A do domu ist napriklad nemozu. Takze, nic osobne proti vam, len taka poznamka k tomu. 🙂

veroveronika
4. aug 2011

boze ludia, musim za vyrozpravat (vypisat), lebo uz psychicky nevladzem ☹
mame suseda alkoholika a byva nad nami , je to nieco hrozne, ked sa ozere, tak potom trieska a nadava 😨
uz som to riesila aj cez mestsku policiu, ale on to ma zrejme na haku, zaplatil 3 krat pokutu a pokracuje dalej..
najradsej by som sa odstahovala, ale momentalne financna situacia tu nedovoluje 😢
co mam robit, poradte mi niekto.. ☹ ☹ ☹ ☹

zuziq8
23. mar 2012

Baby, poradte prosim...susedia pod nami vecne pocuvaju telku, ale tak nahlas, ze presne viem co pozeraju...cez den mi to ani nevadi, ale vecer ked ulozim malu spat a cakam na mm kym pride z roboty by som chcela mat trochu kludu, ale oni v jednom kuse maju telku na plne pecky.. vcera to bolo takto do jedenastej v noci... bola som im zaklopat, ale ako stale mi neotvorili.. potom sa vyhovaraju ze spali a nepoculi...a ked ich nahodou stretneme a po sty raz ich poprosime ze by mohli tu tv pozerat potichsie, tak mi povedia ok, to je vsetko, a telka reve vkuse... minule mi dokonca pani suseda povedala,ze ona to pocuje prvy krat ze sa na ich telku niekto stazuje. 😠 . a to v tomto byte byvam 22 rokov a vkuse su s nimi problemy!! poradte prosim ako by sa to dalo riesit...nemam chut volat kazdy vecer policiu a pod... ale uz som z toho vazne zufala!! 😖