Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

pod nami býva švagor .. ten sa može sťažovať kolko chce 😀

bambusko
16. júl 2008

vsetky, ktore mate rady detske dzavotanie a krik 🙂 to by som vam priala nas za susedov 😀 asi by vas to preslo, na cudzie deti je iny meter, aj ja ho mam 😖

cicushka
16. júl 2008

k.a.t.k.a. ) to ich akoze pocujem cez dve poschodia? lebo nad nami aj teraz niekto buchoce a dupota.

A pod vami byva tvoj svagor??? akurat sme sa manzelom bavili, ze z tych dvoch bytov nalavo odomna som vzivote nevidela nikoho vyjst ani vojst..a ze nikdy odtial ani nic nepocujem. 😀

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

v tom jednom byte hned vedla vas dlho nikto nebyval a teraz su tam ževraj nejaké podnajomničky no a vedla švagor moj 😀 no a tie deti asi fakt cez 2 poschodia počuješ lebo ine decká u nas na poschodi už nie su 😅

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

inak si ma minule vonku pozdravila že dobrý den 😀 čo vyzeram tak staro? 😠 😀

monkula
16. júl 2008

cicushka ,katka ,vy ste zistili ,žea ste susedky? Alebo ako to mám pochopiť? 😅 😅 😕

cicushka
16. júl 2008

monkula..anooo k.a.t.k.a. zisitla asi 2-3 mesiace dozadu

monkula
16. júl 2008

no skoro... ako dlho ste vedľa seba bývali?

cicushka
16. júl 2008

no ja som sa sem nastahovala v januari, takze od januara. 😀

monkula
16. júl 2008

dobreeee 😀 😀
Možno aj stará nado mnou četuej, ktohovie 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

a ja tu byvam tuším 2,5 roka 😀

monkula
16. júl 2008

katka ,v Dúbravke?

k.a.t.k.a.
16. júl 2008

na dlhých dieloch 😉
ešteže sme sa nespoznali v tejto téme a v otravnej susede by som spoznala seba 😀

kisska
16. júl 2008

my mame celkom fajn susedov... az na 3 psi vo volierach pod bytovkou. Na dva z nich sused nema cas (tretieho maju druhi susedia, ale on sa vzdy k stekaniu prida) a tak staci, ked sa niekto len prejde okolo po chodniku a stekaju jak besne. O mackach v zahradach ani nehovorim... a este spln a miestny rozhlas ich vie pekne rozparadit... Uz si robim srandu, ze ked sa maly bude ucit ako robi havo, tak u nas robi havo: jak jeb..ty 😠

monkula
16. júl 2008

kisska, mi zabehol ryžový chlebík... 😀

horallka
16. júl 2008

monkula, zase do seba dusíš? 😎

monkula
16. júl 2008

ale zdravo.. A horalky som nechala v taške...

horallka
16. júl 2008

neukecala som ťa?

monkula
16. júl 2008

nie... 😎

horallka
16. júl 2008

Aj tak si ich raz dáš

monkula
16. júl 2008

ee 😎

horallka
16. júl 2008

Monkula a čo si tak dlho hore?

kisska
16. júl 2008

mnaaaam, horalku by som si dala... v taske by vobec nebola v bezpeci 😉

peta1510
autor
17. júl 2008

Tinka,no ja som uplne vybuchla,ze "jeho masnost" 😀 😀 😀 Clovek sa tu aspon celkom dobre pobavi🙂

tina78
17. júl 2008

No, peta som rada, že som ťa pobavila, to pomenovanie je asi jediné najvýstižnejšie a najslušnejšie, ktoré nás s mužom pre neho napadlo, teda, ak sme nechceli urážať zvieratká ako sú medvede alebo slony, lebo to sú podľa mňa oveľa inteligentnejšie tvory ako títo naši dvaja susedia 😉

asitka
17. júl 2008

kisska...dobréééé....ja mám občas dojem, že moje deti...tak budú volať susedov 😀

melory
17. júl 2008

este pridam, ze vadilo im, ze voda kvapka na stolicku toho ich neboheho dietata.

monkula
17. júl 2008

mel.... 😅 😅 ☹ ☹ 😔

asitka
17. júl 2008

dievčatá...ale vo všeobecnosti je to smutné...čo niektorí susedia dokážu.... 😝

melory
17. júl 2008

fakt som rada, ze som sa tychto susedov zbavila, uz maju krasne "nove" dve deti, ale aj tak som rada, ze odisli z mojho zivota....teraz mam susedov s velkym s a som vdacna. aj ked tu enju sa mi pocuvat nasilu nechce.