Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

hubka
24. júl 2008

Ahoj Peta, jasne, ze som sa nenahnevala, uz na vyske som pocuvala o nasom smradlavom meste takze v poho, dnes som sla konecne s malym von a j to hned pri odchode zacalo prsat, tak som sla, ked som bola vychystana....dnes mali dupackovci asi zurku, prave vtedy ked som amleho uspaval-na obed.Maly sice zaspal, ale keby nie, uz som chcela schytit metlu...haha 😀

skolara
24. júl 2008

caute susedky 😀 😀
No ja som bola dnes v ADLE sa informovat o odhucnenych bezpecnostnych dverach. Takze je rozhodnute davame ich lebo ja nebudem v byte pocuvat trepajuce vytahove dvere, rozhovory susedov a samozrejme nasu pubertacku od vedla ktora j..e s ich bytovymi dverami. 😝
No a ta izolacia je vlastne taka akoby pena alebo skor vata a je to v takych kockach alebo ako by som to nazvala. Je to speci material na odhlucnovanie stien.
Ale to davame az ked budeme robit steny.To je pravdepodobne az na druhy rok 😝
Hubka takze dupackovci dupaci o 106 😠 😠 na nervy by som ich udupala 😀
A normalne dnes aj stetkina(pubertiacka) kamoska krava naschval trepala na dvere aby ma nasrali a mali z toho riadnu srandu 🙄 😠

peta1510
autor
24. júl 2008

Zuzi,tak to mas stastie,dakuj bohu za pohodu🙂
Hubka,som rada,ze sa nehnevas,u nas tiez dneska zurka,kopec deciek a cely den doma...Ved naco cerstvy vzduch?!
Skolara,myslis,ze tie dvere pomozu? 😅 Chapem to spravne,ze to je suseda oproti?Mlada jaka drzana,by som hned na nu cosi vymyslela...Treba jej nejako zhodit sebavedomie...

nanyka
24. júl 2008

mne ked robili susedia nervy, tak som to riesila pustanim hudby na plne pecky - a v takych casoch ako oni, potom aj pochopili aspon na chvilku 😅 .. ale nie ludovky - ale poriadnu alternativnu hudbu, co teda znesie malokto 😀 ..

skolara
24. júl 2008

peta no my mame na chodbe 3 byty jeden o proti a jeden vedla a ta od vedla trepe dverami, vlastne kazdy u nich trepe dverami takze tak. Mama asi najmenej ale ona a jej 8 rocny brat 🙄 🙄 🙄
no jej len tak sebavedomie nezhodim lebo ta je sebavedoma ze aaaaaaaaaz ma 16 rokov a frajer okolo 30 a domov jej chodia hufy hlapcov 😖 😖
noproste stetka mala 😅

peta1510
autor
25. júl 2008

Nanyka,uz aj ja zacinam praktizovat podobnu metodu,hned zrana,ked maly vstane,niekedy aj o pol 7 to pustim na plne gule,vsetci v baraku su vacsinou v robote,len oni nie,tak tomu vytnem a je to!
Skolara,tak to mas tam raidnu spolandu dolezitu.Neviem,ale nieco na nu musi platit.By som si vymyslela pred jej frajerom,ze tam bol minule iny,hihi,nech si riesia,len to on by ta bonzolo a ty by zas aj dvere roztrepala,co by ti robila natruc 🙄 No neviem,neviem...

hubka
25. júl 2008

cauko babule, uz aj ja som raz vypekala v spalni hudbu, bo oni nad nami a vedla maju obyvacku, tak nech z tej TV nieco maju 😀 😀 ale uz ma aj napadlo, co takto nechat hudbu a odist von???vcera vecer ked som zase uspaval maleho, tak debata na plne gule, maly zaspal ale ja mne to uz lezie krkom............este aj na intraku bol vacsi klud....ja to nechapem, ale debilita..ved to....ti dupu v kazdej izbe, to je naporazenie....sa to tu ozyva ako v jaskyni, do prcic

peta1510
autor
25. júl 2008

Hubka,verim ti a nezavidim,podobne prezivam sama.Ozyva sa to jak parom a najhorsie,ked je clovek v podstate v prazdnom byte...Vytni im hudbu na plne gule,nestvi sa,nech si uziju....

hubka
25. júl 2008

a tvojmu malemu to necadi, ked takto vypekas music???ozik moja spolutrpitelka, odkial si??v pase nemas zadane???ci chces byt inkognito???zajtra ideme na rodinnu oslavu az za BB takze nebudem pocuvat debilkov len prirodu a tak..sa tesim, dufam, ze bude pekne..pekny vikend 🙂

peta1510
autor
25. júl 2008

No ja som zvacsa radsej cely den vonku 😎

asitka
25. júl 2008

čaute dievčatá....vidím, že si susedstvo užívate... 😀 no čo sa mne stalo...suseda nad nami...nám predvčerom doniesla huby, čo bol jej muž na hubách....a včera....koláč slivkový....manžel to pojedol a nič mu neni...tak neviem, či má taký dobrý žalúdok...alebo to fakt neotrávila 😀 ..... 😀

ma_se
26. júl 2008

asitka,tebe suseda vrchna nosi aspon dverami jedlo,nasi susedia nad nami nam to hadzu...na parapet,na balkon...zeby tiez chcela aby sme ochutnali 😀

asitka
26. júl 2008

ma_se...šak jej to vyhoď nazad...alebo zbal...a zanes...že im to spadlo... 😀 také oči by na teba vyvalila 😀

maca793
26. júl 2008

to je nič, u našich žijú v podnájme jedni nájomníci, a tí neustále či je deň alebo noc trieskajú dvermi, hádžu o zem sňáď železné gule, púšťajú si nahlas hudbu, že nepočujeme ani vlastné slovo a poznáme aj ich starosti a trápenia. vlastne celý ich život.

asitka
26. júl 2008

maca793...ja mám občas dojem, že poznám celý život tuším pol vchodu 😀

maca793
26. júl 2008

minule matka kríčala na 13 ročnú dcéru, že kde sa to flákala po noci, keď prišla až ráno. potom som tú dievčinu videla seideť v aute asi s frajerom ten mal asi 22r. a vravel jej, že jej matka je .... a že nech si zbalí veci a odíde z tade. takže 13 ročná sa bola kur.... a nechápem prečo jej to vlastne rodičia dovoľujú?

asitka
26. júl 2008

ja neviem, teda koľko máš Ty rokov...ale ja 30....ale ja si nejak nepamätám, žeby v dobe, keď som ja mala 15 boli takéto až absurdné prípady...či som to len žila na dobrom sídlisku...či ako...ja bežne chodila von...mama sa o nás nebála...no ja mám teraz problém pustiť samé dieťa von...aj keď viem, že je len pred vchodom....tu desať ročné deti fajčia...a keby len to...susedia sa už ani nepozdravia...radšej si zle robia...deti nič okrem chlastu, cigariet...či feru..už pomaly nezaujíma...a ešte...strašný problém, že je v 14tich bez sexuálnej skúsenosti...no ja nejak neviem....

maca793
26. júl 2008

29, ja deti púšťam von normálne, mám ich hneď pod oknom lepšie povedané pri okne bývam na prízení, takže aj keď sedím v kresle, vidím na nich. ja som v 13-14 nevedela, čo sú to chlapci, mala som len školu a pár kamarátov z vchodu. ja si teiž myslím,že dnešná mládež v 13-14 už nie je čistá ako po sexuálnej stránke tak aj po stránke skúsenia nejakých drog

ma_se
27. júl 2008

asitka,ked mi hodili na parapet slaninu z horcicou tak ma to uz dozralo,lebo prave som doumyvala okna/a ona zvykne tak robit,ze len caka kedy nieco poupratujem a hned upratuje aj ona a vsetok bordel mam ja ... ☹ /napr.z balkona,nezoberie a smetie napozamata na zmatak,ale zmata to z balkona dole a tak sikovne,ze vsetko mam ja na svojom balkone a mozem sa rozlucit z cistym balkonom...tak spat k tej slanine...tak som tu slaninu zobrala a hodila som jej to na rohozku,a este som jej trochu horcice pridala,aby vedela ake to je,ked clovek si poupratuje a oni mu nababru na cistu vec take nieco...a este k tomu jedlo...ved je to aj HRIECH,niekde hladuju a tu sa ohadzuju slaninou... ☹ ....no a mala si vidiet ten randal, co urobila....hned si zavolala susedku atd.potom mi to vratila naspat...samozrejme ja som jej to odniesla zasa naspat/jak dva pubertacky-inak ja take veci nerobim,ale vtedy ma tak dozrala..../no a potom este prisla vecer vyzvanat,ked som otvorila dvere a videla som ju vo dverach,len som pribuchla...potom sa este stazovala po ludoch,ale ja som ju mala v....ved to je uz na zamyslenie...ma cez 40rokov a este k tomu keby sa aspon nerobila aka je ona inteligentna 😀 ,na smiech....preto som si povedala,nestoja mi ze to aby som sa koli niekomu stressovala,a mam toho viac...su dni kedy je klud a su dni,ze ked im sibne tak sa nevedia zmestit do koze....skonci z jednym a zacne z druhym...a stale si nieco najde,len aby urobila zle...este aj dceru ma taku....tiez byvaju sami dva,lebo ma rodinu prec za pracou...ale stoji to za to...ako pise MACA,niekedy je tam taky hrmot ako keby zelezne gule si pustali,alebo neviem co,a to stale az po 22hod.No kazdy sme nejaky.... 🙂

ma_se
27. júl 2008

najhorsie na tom vsetkom je,ze jej dcera robi hrmot a potom mojej dcere sa pyta susedka pod nami,ze co robila,ze bol taky hrmot...a este ked ona nad nami beha a rozprava,o nas vselico...tak sa ani necudujem...robi hrmot a ztazuje sa na nas....pripad pre psychiatra 😀

ewwe
27. júl 2008

ahoj pridavam sa do tejto temy sialenych susedov, my sme si kupili pred 3 r. byt prerobili sme si ho a zacali byvat, no a rano musime vstavat o 7, lebo deti nad nami stavaju do skoly, chcem si trocha pospat ked nejdem do prace ale neda sa, ja susedov nad nami volam slonicata, bo dupocu jak slony, a este horsie je ked sa zacnu hadat rodicia, on ma taky hystericky hlas a ona taky nosovy kricia po sebe z plnych pluc, jak na hokejovom stadione, aj pred detmi, ked sme sa raz boli stazovat ze deti strasne buchaju tak vraj to su este malinke deti a ze sa iba hraju, no ale to bolo o pol noci, nemali by tie malinke deti vtedy uz spat? a to mame znizene stropy pri prerabke, niekedy je mi az do placu

peta1510
autor
27. júl 2008

Mase,ked si nasla tu slaninu a doniesla jej ju na rohozku,to by som spravila tiez,ale ked ti to ona prisla vratit,spytala by som sa jej,co to ma znamenat?Ved ako ona mohla vediet,ze si jej ju tam dala ty???Jedine tak,ze vedela sama o sebe a slanine,co ti tam dala.A ja byt tebou by som zapierala,uplne na dzaka!

Ewwe-tak si mozme podat ruky,gratulujem,to iste mame my.Tiez,ked sme sa boli stazovat,tak nam povedali,ze su to iba deti,ze co maju robit?Som im povedala,nech ich vyhodi von alebo nech ide s nimi sama a nelapi doma,su to predsa jej deti a snad jej ja nemam hovorit,co ma s nimi robit?!X krat sa stalo,ze veonku bolo uuuplne perfektne,mne samej sa nechcelo sediet doma a ona s nimi cely den zavreta doma!A vyspat sa?Tu?Neexistuje?Akonahle rozlepi oci prvy z nich,vsatvaju ostatni a dostihy po celom byte zacinaju.A kedze maju parkety,uplna fasa 😠 A slonicata sme ich volali aj my,teraz sme ich premenovali.... 😉

ma_se
27. júl 2008

peta,s nou sa vobec neoplati nieco zacinat...ona aj ked sa deti hraju na chodniku,alebo niekde blizko...tak nie aby ich obisla,ale hlavne najde nejaku vec len aby ich zdrbala...je to proste taky clovek a zaprie aj nos medzi ocami...ale sama sa prezradila,lebo ked sa z jednou bavila,tak jasne jej povedala,ze to som musela byt len ja,lebo ze vraj taky inteligenti ako su susedia nad nou atd.a vymenovala vsetkych susedov, co byvaju nad nou....nemohli jej tu slaninu tam dat,takze sama sa chytili,ze ani ju potom nemohli vyhodit z okna....ze to musela potom len ona....alebo zeby to boli sudsedia, co byvaju naproti,a ta slanina ma kridla 😀 ,normalne ma dojala s tou slaninou... 😀 ...nemusela to byt ani,ona,ale jej dcera...lenze ona ju aj na to navadza....takze je to jedno, ci to bola ona ci nie....to ako by ona urobila....raz som mala na parapete,take ako zvratky,alebo nieco take ako ked niekto pozuje a vypluje...mne az natiahlo,tak som to nechala,ze to druh umyje a kym neprisiel domov,chudery lastovicky to vyzobali...muselo to byt jedle ☹ .....a to by som mohla pisat....odkedy sme sa pristahovali,stale nieco vyviedla... 😠

peta1510
autor
27. júl 2008

Tak to je potom nejaka cudacka,aby zbytocne vyvolavala konflikty?Sa asi nudiii 😒 Na take osoby fakt najlepsie zabera ignoracia,ju to potom prestane bavit...

ma_se
27. júl 2008

presne,cim viac sa rozculujes atd.tym viac to robi...aj teraz nedavno som bola na balkone a zamatala som,a vedla mna spadol popol od cigariet jak som bola zohnuta a namatala som smatie na lopatku...ani ma nenapadlo sa poozriet ci to nemam na hlave...predtym som sa stale ozvala nahlas aby to pocula,teraz to ignorujem,lebo ju to tsi ked sa clovek rozculuje...a teraz hovorim len jedno....mna moze rozculit len inteligentna osoba a ta nou nie je...a to som zvedava,co nas caka,ked zostarne a strati aj ten kusok rozumu,co ma v hlave 😀

peta1510
autor
27. júl 2008

No aj tak ta obdivujem,mna by asi slak trafil s takou kravou,co to robi takto okato umyselne!Ale fakt treba na nu len tak...a pevne nervy k tomu 😒

ma_se
28. júl 2008

diky....zo zaciatku som sa aj ja rozculovala,ale tak som pochopila,ze to nema vyznam...aj tebe pevne nervy prajem... 🙂

biela
28. júl 2008

včera sme sa vrátili z týždňovej dovolenky a zistili sme, že sme vytopení... manžel bol za susedou, dohodnúť sa že z koho poistky sa to bude uplatňovať a stará fuchtla bola ešte oprsklá že ona nás určite nevytopila, ona o ničom nevie...
dnes nám to boli obhliadnuť z poisťovne a chceli sa jej ísť pozrieť do bytu, že odkiaľ to zateká tak ich nepustila dnu , tak som ju zavolala, nech sa ide milá zlatá pozrieť k nám, ako to máme zatečené. pozerala ako teľa na nové vráta ako keby som si to sama tam pooblievala...
hrozní susedia.

titkovamiriam
30. júl 2008

super cerstva skusenost so susedom oproti-zahradku maju len na vikendy a vcera dosiel postriekat hrozno 😠 ,no asi sa ponahlal a zle si to nemiesal a uz vecer ho mal cele spalene,no debil ako striekal postriekal mi jazierko 😠 a moje krasne koi kapre rano plavali hore bruchom,lekno cele zhnedlo - no skoro ma porazilo od jedu a lutosti 😔 😢 😠

depecko
30. júl 2008

ahojte susedky.Tak ja sa tiež pridávam ak dovolíte 😉 Ja som aj na modrej streche založila tému že ako odhlučniť strop-mala som pocit že som asi jediná ktorej to dupanie vadí.A vidím že tu debatujete o susedoch jedna radosť.Takže nad nami bývajú moji svokrovci 😀 To je sranda teda.Aby ste chápali,-svokra je taká poriadkumilovná že vysáva každý deň,buchocú trieskajú,Telka nahlas..proste všetko...Ja presne viem kedy kde sú,čo robia...kedy idú k nám...som z toho na nervy...A ešte keď prídu k nám povedia že vy tu máte tak tichučko... 😀 No jasné keď sú u nás... 😀 Ja som bývala v rodičovskom dome,kľud,tichučko,izbu som mala po strechou,vedľa tečie potôčik...A teraz! KeĎ mám možnosť letím do rodičovského domu..Aj dovolenkujem a víkendujem tam...Takže baby Vydržíme!-Nič iné nám neostáva. 😒