Čo sa oplatí kúpiť v Tescu a čo v Lidli ?

simula
19. mar 2008

Caute ,co kupujete v Tesco ,Lidli ,co mate vyskusane ,co sa oplati kupit a co nie?
Bola tu podobna tema ,ale jednalo sa o plienky ,ale ja myslim aj z potravin 🙂
My casto kupujeme v tescu piskoty ,tie su velmi chutne a este pukance maslove,tie niesu moc slane a aj detom chutia 😉

tinusi
19. mar 2008

V Lidl su v pohode rybicky, hydinove parky - najma do varenia, zvyknu mat cerstvu a lacnu zeleninu a ovocie (aspon u nas). Kupujeme tam tiez ryzu. Cestoviny radsej nekupujte. Niektore konzervy su vyhodne. A mame radi tiez kokosky - male kokosove tycinky) - ale sladkosti su indi-vindi. Kozmetika nic moc. A maslo je nechutne. Niekedy maju super akciu na vyborneho udenaca.

nitka
19. mar 2008

Tak ja osobne lidl nemusim...drahy a na vyber nic moc 😉

masinka
19. mar 2008

ahojte
my mame Lidl co by kamenom dohodil, tak tam dost casto chodime. zeleninu tam maju krajsiu a obvykle lacnejsiu ako v Tescu (moj nazor). kupujeme IBA tam krajany salam Polican, ked je v akcii tak stoji 199 sk/kg, inac 269, slahacku v tetrapacku, vydrzi aj tri tyzdne na rozdiel od tych kelimkovych co su po troch dnoch skysnute aj ked su v este v zaruke, mrazenu zeleninu - zmes mrkva, brokolica a karfiol, aj ked to mavaju iba obcas, cottage syr - ten je podstatne lacnejsi ako v Tescu, soletky, cinske rezancove polievky, papierove vreckovky, alobal, tuzkove baterky, olivy, viac ma teraz nenapada, no a inac co je v akcii a ine podla potreby. co tam NIKDY nekupujeme je acidko, to maju nejake divne. parkrat som tam kupila aj maso, ale to si potom vzdy nadavam, lebo pod dvoma platkami kare je skryta kost a na 1 kg kurata je tam pol kila loja (ale zase v Tescu to tiez nie je ktovieaka vyhra), jedine co tam maju dobre su kuracie pecienky a z kozmetiky kupujeme u nich iba tekute mydlo na ruky a penu na cistenie WC a zo sladkosti hrozienka v cokolade a polomacane piskoty

irenkat
19. mar 2008

ja lidl nemusim, ale hrozienka v cokolade od nich mozem 😀

kattom
19. mar 2008

v lidli pravidelne: chlieb, kekse, ovocie a zeleninu v zime /inak na trhu/, papierove vreckovky, kuracie pecienky, sem-tam maso kuracie, eidam baleny, koreniny
v tescu potraviny kupujeme velmi malo, nemame tesco u nas v meste, sem-tam tam robime velky nakup - zo vsetkeho

briluxina
19. mar 2008

my v lidli nakupujeme všetko možné a neviem či sa to oplatí lebo stále tam na moje počudovanie necháme kopec peňazí a sranda je že sa na to " sťažujú" aj moji známi 😀

alenik
19. mar 2008

ahojte,my pravidelne kupujeme v Lidli ovocne stavy,take v sklenenych flasiach,ktore inde nemaju,uz spominane kuracie pecienky,ovocie,zeleninu,lentilky,toastovy chlieb,maslo zlata hana,cestoviny len tam(nam chutia len tie)...a v Tescu to,co sa nam momentalne vyhodne a podla mna tam maju najlepsie chladene kurca...

lul
19. mar 2008

ked sme uz pri tom, mne sa nepaci ani jeden z obchodov, najrasej mam Billu. my sme male mesto, ale mame vsetky tri obchody, tesco take male, nic v nom neni. Lidl - tiez nic moc kvalita, neoverene zahranicne vyrobky - povacsinou s kvalitnou davkou E-cok, kuracie pecienky nejeme, takze nic moc, ale kolegyna sa nevie dojest lidlackej babovky. Billa u mna jednoznacne vedie

monkula
19. mar 2008

ja kupujem v Lidli kuracie prsia, kurčatá, a sem - tam dáku kreatívnu sadu pre synátora, ale väčšinou sa s tým "hrám" ja...
Tesco tu nemáme, tam len na veľké nákupy, takže chodím do Billy, tam upujem cestoviny, tie Lidlácke sú sstrašnbe tvrdé a kávu, pijeme len Popradskú a tú v Lidli nekúpime...

monkula
19. mar 2008

Oprava: strašne 😀 😀

uhlikova09
20. mar 2008

nitka ved v reklame chodi lidl je lacny 😀

uhlikova09
20. mar 2008

mi do lidl inak nechodime lebo ho mame daleko a v tescu kupujem pravidelne plienky,utierky.... do tesca chodim rada,inak v lidl popradsku kavu nemaju ale tu u nas v poprade ju tazko kupis aj tescu,velakrat ju hladam a mavaju ju len malo a ak ano tak 250 g za 100 daco sk co je drahe,mi byvame pri baliarnach a mam tam aj kamosku takze cajiky a kavicky mame zdarma-ale nie kazdy mesiac 😉

anamor
20. mar 2008

chcem sa vyjadrit iba k cestovinam v lid, lidl cestoviny z tvrdej psenice, tie 500g za 22,90 su dost dobre, treba kupit tie, nie tie za 5 korun.... inak zelenina, ovocie su pekne a za dobre ceny.

maybee
20. mar 2008

V Lidli sa určite oplatí kupovať ovocie a zeleninu.. majú ju vždy čerstvú a aj dobre vyzerá, napr. aj rožky, chlieb, čipsy a všelijaké sladkosti sa tam oplatia tiež, si myslím. nikdy tam však nekupujem všelijaké tie rybie šaláty, majonézy a zakysané mlieko. Vlastne skoro nič, čo sa nachádza v tej veľkej "chladničke" 🙂

molnitko
20. mar 2008

Ahojte, ja moc v lidli nenakupujem, lebo ho mám od ruky a tie výrobky... No nič moc.
Jediné čo tam kupujem je káva ( taká modrá neska' tá nám chutí najviac a teraz som začala kupovař tabletky do umývačky riadu. Sú lacné a na moje prekvapenie dobre umývajú. Niekedy, keď tam už ideme, kúpim aj nejaké sladkosti, ale nemyslím si, že by boli až také lacné 😒
Radšej nakupujem v Tescu. Všetko, čo potrrebujem, aj keď mnoho vecí nie je lacnejších ako inde, ale narada behám po obchodoch.... Najradšej kúpim všetko na jednom mieste a to spĺä tesco. bývam pri Nitre a tam je tesco naozaj dobre zásobené.... 😵

levon
20. mar 2008

ahoj tak my v Lidl kupujeme najnovšie plienky, olivy, syry - tie drahšie, mlieko - juhočeské, muž si tam kupuje nejaké ryby v konzerve a zavináčov, potom džem ten za 59 sk, ja tam mám obľúbené jedny čokoládové keksy a najviac tam kupujeme zeleninu a ovocie. to je asi tak všetko. a do tesca už nechodím, videla som v trnave ako tam vrabce kadia na rožky a po zemi behajú myši.to sa stáva asi vo väčšine veľkých obchodov. ☹
ale v tescu sem tam kupujeme dobré víno, majú tam moje obľúbené. No najradšej nakupujem v Kauflande - zeleniny a ovocia je tam podľa mňa najlepší výber a potom tiež vína a pekárenské výrobky, ktoré si tam pečú, najradšej mám maslové croasany 😝 kupujeme tam aj mlieko, jogurty, syry vlastne všetko. Ale v otázke sa nepýtate na kaufland, škoda, ten je podľa mňa naj 😉

leva
20. mar 2008

Ahoj my v lidl kupujeme,hydinove parky,ktore su vobec neni mucne ako povetcina,potom babovku maju velmi dobru,taktiez tie 2 litrove dzusi,take co su na nich kocky ladu,sirup bez umeleho sladidla,ster.uhorky,sem tam kupim aj plienky,tiez su dobre,no povetcine kupujem tesco plienky.V tescu kupujem ostatne,kavu,hlavne zltu jacobs alebo zltu tchibo.Ja zasa B

leva
20. mar 2008

Ahoj my v lidl kupujeme,hydinove parky,ktore su vobec neni mucne ako povetcina,potom babovku maju velmi dobru,taktiez tie 2 litrove dzusi,take co su na nich kocky ladu,sirup bez umeleho sladidla,ster.uhorky,sem tam kupim aj plienky,tiez su dobre,no povetcine kupujem tesco plienky.V tescu kupujem ostatne,kavu,hlavne zltu jacobs alebo zltu tchibo.Ja zasa Billu nemusim,zda sa mi to tam predrazene,hllavne ovocie zelenina.

leva
20. mar 2008

som nechtiac odoslala nedokoncene 😅

monkula
20. mar 2008

Ja nekupujem cestoviny za 5 Sk... 😖 😖 😖

a ešte som zabudla, že v Lidli majú najlepšieho tuniaka... 😵 😵 😵

leva
20. mar 2008

Jeeej a este aj tuniakova natierka z lidl je super 😉

silwietta
20. mar 2008

v lidli maju chutne dzusy, take v sklenenych flasiach... su uplne perfektne... a aj ovocie a zeleninu tam mavaju peknu a niekedy aj celkom lacnu 😉

monkula
20. mar 2008

Ja som minule v Lidli kupovala kilo banánov za 15 korún 😀 😀 😀 😀 😀

silwietta
20. mar 2008

no a v tescu sa oplatia niektre "tesco" vyrobky... staci sa pozriet na obale na vyrobcu a na zlozenie... mliecne vyrobky su skoro vsetky od raja ak si dobre pamatam, s takymistym zlozenim, akurat to ma iny obal a hlavne inu cenu...

demetria
20. mar 2008

ja chodim cielene do Lidla na syr balkanskeho typu od pilos. davam do salatov. a este tam kupujem zeleninu sporadicky.

franziska
20. mar 2008

tak ja nakupujem radsej v tescu, napr. plienky, utierky suche aj vlhcene, a aj potraviny. Co sa tyka lidlu mam taku divnu averziu voci nemu, lebo najcastejsie ked sa pozriem na potraviny, tak je tam for lidl poland, a uz mam presla chut. Urcite by som tam uz nekupila hermelin, lebo naposledy ked som ho kupila mal este minimalne mesiac zaruku a ked som ho isla vyprazat, tak to smrdelo na panvici ako mocovka, asi uz bol pekne chyteny, radsej som ho vyhodila. Odvtedy ked takyto syr kupujem hoci aj v tescu vzdy ho rozbalim a pozriem ci je povrch hladky biely a ak su tam zlte skrvny tak ho ani neberiem. Dalej sme synovcovi kupili na vianoce lietadielko asi za 800,- a vobec nefungovalo, bohuzial blocek sme stratili 😠 .

A co sa tyka zeleniny, sice sa vam vsetkym pozdava, ale v lidli a v tescu predavaju rychlokvasenu zeleninu vypestovanu iba na hnojivach, lebo neexistuje ak nechate rajcinu z tesca alebo lidlu dva mesiace v chladnicke tak sa vobec nezmeni 😨 V nemecku maju ine normy, tam bol dokonca aj velky boom, ohladom ovocia a zeleniny, takze tam musia dodavat ekologicky dopestovanu zeleninu, ale nam "blbym" slovakom staci aj dusicnanova.

danulka2
20. mar 2008

my mame lidl daleko, tak tam chodime len na vyrobky W5 do umyvacky. Ink nakupujem v tescu a kauflande. Niektore tie tesco vyrobky sa ozaj oplatia.

dianecka
20. mar 2008

ahojte
v LIDL kupujem väčšinou len plienky, výborné
zemiakové lupienky sú tiež fajn aj cena

andrea.m
20. mar 2008

ja mám lidl celkom rada. kupujem tam plienky, piškóty, mleté mäso na fašírky, servítky, vreckovky, toaletný, dosť veľa z drogerie, vložky, tampony, rohlíky, vianočku + ak maju niečo dobre akciove a občas tam kúpim aj filipkovi botasky zatiaľ som bola vždy sopkojná.

andrea.m
20. mar 2008

a do tesca chodím hlavne na body a na cherokee akcie