Čo sa vám a vašim deťom najviac páči na Minimaxe?

lenny22
26. feb 2009

Mojím deťom sa Páčia kamaráti z lesa. mali radi artura, ale ten je zlý, nedovolil som im ho pozerať. A čo vy?

jaja0110
26. feb 2009

Nase deti este televizor nepozerali, takze ani neviem(e) co je minimax... 😉

zuzana581
26. feb 2009

Lenny ja nechcem moc múdrovať, ale ty kolko tém zakladáš ohladom toho minimaxu? 😉 Si nejaký zaťažený na to. 🙂 Tuším ťa naštartovala tá téma o Jetixe, že? Ale to nepíšem vzlom. Tak skôr úsmevne som to myslela. Podla mňa je Artur fajn (písala som už do témy o Arturovi, prečo sa mi páči) a malej sa ešte páči velmi Co je co, Kvetinka FIFI, Bibi čarodejka a Horsland.

penny
26. feb 2009

mne sa najviac páči Hádanka a Vipo. 🙂

zuzana581
26. feb 2009

Jasné, zabudla som Hádanku. To je teraz NO.1 pre Sofiu.

duskaf
26. feb 2009

U nás tiež Hádanka a Arthur- ten teda podľa mňa vôbec nie je zlý, nikdy som na tej rozprávke ešte nič zlé nepostrehla. 😵

bubba
26. feb 2009

lenny a penny vy nie ste nahodou surodenci 😀 😀 😀 ?

penny
26. feb 2009

Podľa mňa sú tie rozprávky vhodné pre deti rôznych kategórí. pre Najmenších je ideálna Kravička Connie či Nuko, Pako a Lola. Naučí sa tma základné veci. napríklad sa dozvedia, čím sa líšia zvieratká alebo niečo o včelách a podobne.

bubba
26. feb 2009

lenny pis,penny ma o 1 prispevok viac 😀

rikarr
26. feb 2009

ahojte

ja si nemyslím, že minimax je zlý....

moja malá si obľúbila noddyho, fifi, pošťák pat, = to je NO.1
pozre aj artura alebo hádanku, elma.....
ravička conie ju nebaví, nuka si sem tam pozrie ale už len tak ledabolo jedným okom....pri tom nodym ani nedýcha...... 😀

každá rozprávka má svojím spôsobom niečo naučiť a tieto sú určené pre deti menšie aj väčšie...vždy lepšie ako rozprávky kde nerozoznáte čo je to za zviera a kde sa už deti mlátia a strielajú po sebe nejakými lúčmi 😠 také nemám rada....

dia2006
26. feb 2009

NODY, NODY, NODY - esteze existuje, lebo obcas neviem, co s nou, ale ked ide NODY, tak je ticho ako myska.

barborenka
26. feb 2009

aj my pozerame Nodyho a Jahodku

tomaslavka3
26. feb 2009

nasim sa paci uz len samotny minimax,pretoze ich to bavi,ak mame nejaky film,tak prepinaju pokial neskoci mini max

lenny22
autor
27. feb 2009

Vidíš Barborka. Jahodka je no 1 pre moju dcérku. A má rada aj Noddyho a Animáliu. Môj syn má rád Elma a Flipra a Lopaku. A páčil sa mu aj Pižla Mžik, no ten už nebýva.

alon111
27. feb 2009

moje miluju noddy.fifi s kvietikova,zvieratka z lesa a lokomotivu tomas 😉

majula
27. feb 2009

Nicolas miluje Noddy-ho...a aj ostatné si pozrie...no na Jim Jam nie je jedna, čo by sa mu nepáčila, musím mu to vypínať, lebo by dokázal pri tom presedieť dosť dlhú dobu 😒

titkovamiriam
27. feb 2009

marek pozera malo televizor no ked tak Elmo je favorit,potom Nody a ostatne a hlavne uputavky.no a starsie deti su uz na ine programy

tilly
27. feb 2009

dominik našťastie moc telku nepozera, len občas a tak max. dve rozprávky a aj to keď je unavený...
najradšej má "o bacilkoch" (bol raz jeden život), má rád noddyho, bibi, hádanku... skoro všetko, je toho málo, čo sa mu nepáči, zrovna artura moc nemusí a chodila aj slečna... teraz neviem ako to volalo...

maruschka
27. feb 2009

Noddy vedie... 🙂 🙂

jenna7082
27. feb 2009

bubba ty ftipálek 😅

muffy
27. mar 2009

nic. naruto ,pokenom na jetixe.

lenny22
autor
27. mar 2009

Milé mamičky či ostatní ktorí prispeli na toto fóru. Chcem s aVám všetkým poďakovať. vďaka Vám som pochopil, že Arthur nie ej vôbec zlý. Odteraz to dovlím pozerať deťom. Ďakujem.

debra
27. mar 2009

ahojte..aj moja dcera rada pozera minimax,a to uz od dvox rokov,najviac sa jej paci Nody,Mrkvička,vláčik Tomáš a uz ani neviem,no najviac sa jej paci asi ten Mrkvička a ta pesnicka na zaciatku co ide... 😉 len ma troxu mrzi ze to je v cestine,tak moc tomu nerozumie,niektorym slovam,potom jej musim prekladat 😒

rikarr
27. mar 2009

ahojte

lenny som rada že si prišiel arturovi na chuť...

U nás je číslo jeden stále nody , elmo, pošták pat, pozrie už aj iné rozprávky ale pri týchto je absolutne nehybná .....u nás sa minimax pozerá iba ráno, pri ranajkách ..takže to stíhame zrovna elma a nodyho , no a poobede ešte kým príde tato z roboty, si pozrie dve rozprávky a je to ..potom sa hrá a ja si prepenem na svoje alebo vypnem telku lebo by sedela pri tom aj hodinu....

baví ju aj fifi ale tú nestíhame lebo chodí ked spí 😠 bolo by fajn keby sa dala od niekal stiahnuť ....nodyho už tak máme a v prípade potreby si pustíme....

yasmina
27. mar 2009

Elmo, Nody, Pingu, Postak Pat...nahravam cez Magio a v pripade nudze pustam 🙂

jarula25
27. mar 2009

u nas vedie postak Pat a vlacik Tomasik......a samozrejme aj noddy,Fifi a vlastne vsetky rozpravky su fajn ale najviac vtedy ked nejdu cely den 😉

lessy
5. apr 2009

jark oa Gabika milujú Noddyho, Arthura,ale aj Vipa. A Deniska je ešte maličká a pozerá BEBE. 😀 😀 😀

penny13
26. apr 2009

Ahojte. Veľm isa m ipáčia tie Vaše profily, z ktorých sa dá zistiť, koľko rokov má moje dieťa a jeho meno. Moja dcérka miluje všetky rozprávky. Najviac Bindi, Artur, Noddy, Elmo, Fifi a Vláčik Tomáško.

linddi
26. apr 2009

Čafte, tak u nás vedie Pat a Stan, Pošťák Pat, Mašinka Tomáš, Noddy, Svet Elmo a ešte tá, čo tam stále len hrajú na rôznych hudobných nástrojoch 😅 - vôbec neviem ako sa to volá, ale malá je z toho hotová 😀 . U babky pozerala taktiež BEBE - ale zakódovali im to 😲 tak už len Minimax 😉

linddi
26. apr 2009

Penny: nechápem, aké profili? 😲 Myslíš pasy? Veď aj z Tvojho sa to dá zistiť? Neviem, čo myslíš..... 😕

penny13
27. apr 2009

Linddi myslíte synfolíns?