Čo si myslíte o arogancii a využívaní výhod politikov, hercov?

mirka414
22. máj 2008

aky mate nazor na parkovanie politikov,hercov a velvyslancov na roznych zakazanych miestach,podpisovanie sa za kolegov a co si este vsetko ine dovolia??nebolo by to super aj pre ostatnych ludi taka imunita??

maja22
22. máj 2008

Kedysi ma politika bavila, ale teraz na materskej mám voči nej vybudovanú "imunitu". 😀 😝 🙂
Ale inak stačí môj názor zhrnúť asi do toho smajlíka: 😠

lencici
22. máj 2008

To nielen politici to robia všetci tý hore... Ja nemám nervy keď som počula v 7 s. r. o. že Slota má plat okolo 108 000 myslela som že ma trafí môj manžel zarobí necelých 200 000 na rok. A materska smiešnych 5100 a to nehovorím ani o dôchodkoch človek robí 40 rokov ako hov... a dostane smiešnych 9000 ja viem že to s touto temou ani veľmi nesuvisi ale toto všetko ma strašne serie. . .

Ešte niečo manžel si zlomil nohu a za april mu ešte socialka nič neposlaĺa predstavte si vyžiť z 5100sk ☹ Ale keby to bolo naopak tak na nás pošlu ekzekutora...

Keď si to tak vezmeme tak za všetko môžu tý hore....politici a zvyšok vyššej vrstvy...

kili
22. máj 2008

lencici, nech manžel zavolá do poisťovne a zistí, čo je vo veci, dosť možné, že niečo chýba a preot peniaze neposlali.

aliria
22. máj 2008

...lencici a to je iba jeden z jeho OFICIALNYCH príjmov

lencici
22. máj 2008

to je problem že ano keď chodí do práce tak sa sem tam niečo dá ale teraz bol 2 mesiace doma a so zlomením členkom sa na fušky chodiť nedá.

Už si dnes našiel číslo na socialku a zajtra tam zavolá...dúfam že s tým niečo spravia

uhlikova09
22. máj 2008

lencici viem ze marodka sa posiela do 30 dni od ukoncenia takze sa pozri do papoerov kedy ju ukoncil,tvoj manzel ma akoze 30 dni na odvolanie,keby sa mu nepacilo nieco 😖 davaju si nacas tie nase socialky

lencici
22. máj 2008

on ju ukončil včera takže to máme čakať mesiac bez penazí?
Myslim že socialka posiela marodku za mesiac a nie až po ukončení marodky.Aspoň dúfam... Potom načo posielal papiere od lekára do práce pred koncom apríla?

uhlikova09
22. máj 2008

No moj manzel marodoval 2 tyzdne v marci a 2 tyzdne v aprili a peniaze nam dosli len teraz,ktovie ako to tam maju 😖

lencici
22. máj 2008

Tak to mi ani nehovor lebo ma hneď tu trafí.. Ja viem že manžel posialal ku koncu marca papiere do práce ale vtedy mu ešte prišla normalna vyplata lebo 10 dní pracoval a 10 dní platí ešte firma... A teraz v apríli zase posielal papiere a to mu už mala vyplatiť socialka..No a dnes je už koniec mája a peniažky nikde...Ale čo už na Slovensku je to tak 😠

lencici
22. máj 2008

V novinách som čítla že župani chcú majáky. Vôbec si neviem predstaviť načo? žeby mali ešte večšie privilegia?

adrioska
22. máj 2008

Lencici, marodku by mal dostat za mesiac, ako si pisala, nie az po ukonceni...

pacna
23. máj 2008

ja sa zbytočne rozčulim nad takymi ich "vykonmi" parkuju všade, piju aj za volantom, prednosť maju jednoducho všade 😠 😠 😠 😠 😠
a čo my? zaparkuješ zle a šup už su tam policajti, na uradoch prehanaju od dveri k dveram a ked tam pride najaky papalaš tak s usmevom vojde 😠 😠 😝

grettka
23. máj 2008

lencici, ja som sa raz zo socialkou natahovala o preplatenie pn-ky tri mesiace, a to som penila, lebo som si nanovo musela vybavovat celu pnku spatne, od nas z prace bola odoslana v riadnom termine doporucene, ale ci sa stratila na poste, alebo ju zapotrosili na socialke, tak to neviem...na vsetko mali caaaaas...
A moja sesternica takisto cakala na peniaze, po skonceni pn tak tusim 6 tyzdnov, tak tam volala, pracovnicka jej pokojne vysvetlovala, ze to je v poriadku, a ze sa asi teda nedstal rad na ten jej papier a ze hned na dalsi tyzden jej to snaaaad poslu.. no ona sa tak nahnevala, na milu pracovnicku naziapala, ze cakala 6 tyzdnov a nech jej tie peniaze poslu okamzite, povedala, ze to chce ihned a na ucet a podakovala a zlozila. a hadajte co? peniaze mala o dva dni na ucte.
Netreba sa dat, castokrat si uradnici myslia, ze si mozu na ludi dovolovat, ale my obycajni obcania mame svoje prava a treba sa ozvat. 🙂

verulka
23. máj 2008

babay, mame co sme si zvolili...keby sme ako narod netolerovali taketo prejavy, tak by to bolo ine...Politicka kultura je neznamy pojem. No politici to nezmenia od seba, treba ich k tomu prinutit..ale nam slovakom je to jedno 🙄 zanadavame si tu, ale bo v krcme a koniec 🤐

emogeon
23. máj 2008

lencici za co vsetko mozu ti hore ?
kazdy sme si strojcom svojho stastia...
a k tej marodke z mojej skusenosti viem ze treba volat a volat aby ti poslali prachy lebo maju v tom krasny bordel

zuzkaprofant
23. máj 2008

ze nadludia 😀 😀 sa musim smiat su to len chudaci co sa na nieco hraju a hrabu pre seba peniazky, a stale je im malo okradaju stat a klamu mne staci si len pozriet spravy a som presvedcena ze na slovensko sa tak skoro nevratim, pokial si ludia neuvedomia a budu zit a rozmyslat tak ako teraz .... je mi to luto slovensko bude stale take ake je teraz 🙄

ale nie je to len vtych hore, ale je to aj v nas mi mame svoju slovensku mentalitu tak sa spravame, robime ,,,sme slovaci 😀 😀

zuzkafuny
23. máj 2008

Verulka... 🙂 blahoželám k titulu ing. a ku krásnemu bábetku 😀 😀 😀

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tretulka
23. máj 2008

tak ta tema so Slotovymi falosnymi podpismi ma tiez uplne dojala 😠 ...som hned vravela muzovi, ze nech skusi on nechodit do prace a nech mu kolega tuka kartou prichody a odchody...isto by mu to nikto netoleroval a to ani zdaleka neberie taky plat...obycajni ludia mozu iba snivat o prijmoch ako maju nasi politici...ja by som chcela vidiet toho experta co "vypocital" minimalnu mzdu, vysku rodicovskeho prispevku a podobnych davok...isto sa prijem jeho prijmy pohybuju v inych relaciach...ale presne ako pise verulka, ludia zanadavaju a ide sa dalej...zial

otrivinkajanka
23. máj 2008

no my obycajny narod si s tym nepomozeme a rozculovat sa ani neoplati ako sa povie ked sa svina dostane ku korytu tak zerie oni si nahrabu pre seba a na nas sa mozu tak akurat vykaslat staci ked platime dane a odvody nech maju pani na vyplaty a obrovske odmeny ved teraz som niekde citala,ze nejaky primator ci kto dostal 600 tisic odmenu ved to je hanba!keby dali aspom matersku o 2000 sk vyssie hned by sa nam o trosku polepsilo

tretulka
23. máj 2008

otrivinkajanka, o tom primatorovi som pocula aj ja´, to Ta vazne len nastvu taketo informacie...ale ved sa hovori,..zabudla krava, ze telatom bola...ked sa clovek dostane k moci, tak sa stara len o seba a uz mu figu zalezi na obyc. ludoch...cest vynimkam...

otrivinkajanka
23. máj 2008

v dnesnej dobe je to tak kazdy chce len nahrabat prachy a predal by aj vlastnu mater a taky co ho,no mali sa dostali k moci a neni nad nich

mirka414
autor
23. máj 2008

a co vravitena pana Hryca co je nejakym konzulom a parkuje si ako sa mu zachce 😠 a este si povie,ze on je nieco viac,ze prenho predpisy neplatia a policajty nemaju zidnu sancu 😠 😠 😠

otrivinkajanka
23. máj 2008

mirka pan hryc je obycajny hajzel mysli si,ze moze vsetko a vsade roztahuje to svoje brusisko aj tu svoju nechutnu dceru vsade pcha bola riaditelkou divadla a aj tak dopadla vsetci ju neznasali

milhaus
23. máj 2008

neviem kto je hryc ale poslanci a taky ludia by nemali mat imunitu, nie je na to dôvod, to maju len na to aby mohli pachat priestupky

mirka414
autor
23. máj 2008

http://www.cas.sk/clanok/77226/lubos-michel-mak...
boze nezavidim ale mrknite na ten pla 😠 😠 kedy maju vlastne ony dost penazi? 😠 ved on musi mat dost len s tych zapasov,nco a este hrab do polityky??

lencici
24. máj 2008

No manžel volal a povedali mu že sa stala niekde chyba (oni nevedia kde) že peniaze dostane 10. júna. Ešte dobre že nám môj otec požičia lebo inak by sme sa mohli isť pásť...

lencici
24. máj 2008

Ja už na tých politikov nemám nervy 😠

zuz11
24. máj 2008

podla mna nadlodia neexistuju 🤐 takze nazov tejto temy vam musim upravit, len Vas poprosim velmi neurazajte 🤐