Čo si myslíte o piercingu?

marse
26. aug 2008

Kedze som takuto temu nenasla, iba o tetovani, chcem sa spytat aky mate nazor na piercingy? Paci sa vam to? Mate nejaky?

Ja mam piercing v nose uz tri roky(samozrejme ze nie nonstop, ale menim ho podla nalady a farby oblecenia ), predtym som mala na oboci, a tiez piercing ( kamienok ) na zube.

Ako ste na tom vy?? 😉

mima1
26. apr 2010

ahojte potrebujem radu. viac ako rok mam v pupiku piercing no a zozaciatku sa mi to zapalilo potom bolo ok. no a znova sa mi to zapalilo ale tak ze tam mam pri kazdej dierke taku hnisavu gulicku povedala by som ze az fialovu a dnes mi odtial vytekala aj krv. bola som v lekarni povedali mi ze to mam cistit s liehom a dali mi masticku. mysliteze to mam vybrat von ci nechat tak ako to je s nauskou? 😒 😕 ak to vyberiem asi mi dierka zarastie ze?

jeudi
27. apr 2010

ahoj.já mám piercing v pupiku od 15 let a ani v tehotenstvi jsem ho nehodlala sundat,pri vetsim brisku jsem ho vymenila za krouzek.pak mam jeste v jazyku..a v oboci jsem mela taky jako mlada ,ale dnes mi to prijde takove vulgarni na zenskou..nevim..a nos se mi libi moc. uz jsem ho mela pichli,ale pichli mi to spatne tak jsem to musela vyndat a dnes uz na to nemam odvahu.

jeudi
27. apr 2010

mima a pokud mas piercing vic jak rok a porad to hnisa tak zjisti jaky kov mas v pupiku .treba mas alergii na naky kov,tak zkus to zamenit treba za chirurg.ocel,nebo stribro podle toho co tam mas ted

momin
28. apr 2010

mima1 me tohle delal piercing v nose.... A porad dokla. Zahojilo se to za chvili znovu bolelo a hnisalo.. Asi 4krat sem to vydrzela pak letel ven.... 😠

mima1
28. apr 2010

malo by to byt striebro a ta tycka co je v dierke by mala byt chirurgicka ocel tak neviem. zacala som si to liehovat a v lekarni mi dali masticku. vytlacila som odtial krv a hnis a myslim ze sa to hoji uvidime co to bude robit. o tej vynene som premyslala aj ja poradila mi to znama co je sestricka ze si mam vyskusat kupit piercing umely ze co to bude robit. nechapem ale ako je mozne ked som to mala uz ok ze to zacalo hnisat. mozno som o nieco zavadila a dako sa to zapalilo no neviem uvidim. ja som sa len nalakala ked mi odtial isla krv ze aby som nedostala otravu krvi 😀 😀

jeudi
28. apr 2010

mima otravu snad ne ale nakou infekci ten umělý to je dobrý nápad

jeudi
28. apr 2010

a infekce uz tam nejspis je kdyz to hnisa zkus s tim dojit na kozni

mima1
29. apr 2010

odvtedy co som sem pisala a po liehu a tej masti to prechadza. vyzera to ovela lepsie. uz to nehnisa ani mi netecie krv. cele sa to zmensilo zacelilo tak snad to bude ok.

heliik
25. máj 2010

Ahojky, tak já měla piercing v nose, bradě, a jazyku a ani jeden mi nehnisal. Akorád mi to toršku oteklo, a za několik dní splasko, ale nejhorší asi byl jazyk, ten bolel šíleně, a taky byl šíleně nateklý, asi týden, pak z ničeho nic byl v poho.. Nos i bradu jsem mazala framikoinem a čistila líhem...
Jazyk jsem asi 2.měsíce nevyndala, čistila jsem pastou na zuby a jazyk, a hodně často(po každém jídle) jsem používala ústní vodu.
Pokaždé jsem měla ,,šperk" z chiturgické ocely,a u mě dobrý 😀

ygreen
25. máj 2010

já měla 4 roky píchlej jazyk a helik, mě to normálně vůbec nebolelo - to píchnutí 😉 kloktala jsem heřmánkem.

Pokud ti ten pupek hnisí, možná bys měla zkusit zaskočit fo profi studia aby ti ho přepíchli, vyčistili a dali tu umělou, nebo celou z chirurgické oceli. Pupík je často problematický a hodně hnisá. Přeci jen - voda z vany, bazénu, apod. Je ot hodně citlivé místo.

nikollette
26. máj 2010

Ja som mala 4roke v nose malú lesklú bodku.
A vyše roka kamienok nad perou, tak na boku 😉

elgereta
8. jún 2010

tak já mám v uchu industriálku, chtěla jsem i hrot do brady, ale to se menžílkovi nelíbí:(

aniratak696
14. máj 2011

ahojte baby, chcem sa opytat mate niektora skusenost s piercingom v pupku?ci to bolelo,kolko sa hojilo,atd atd 🙂

5katarina7
14. máj 2011

@aniratak696 moja dcéra si dala piercing do pupka,keď jej ho dávali tak ju to nebolelo,no nechcelo sa jej to zahojiť.Dosť veľa sa s tým natrápila,potom už aj antibiotickú masť naň dávala,ale nakoniec si ho musela vybrať.Odvtedy si dala piercing do nosa,tam sa jej to pekne zhojilo,len si ho náhodou natrhla,a potom to už pokračovalo takisto ako v pupku,že si ho musela vybrať.No teraz má v nose znova a už pár mesiacov,a žiadne problémy.Na jeseň sa zas chystá dať si do pupku,možno teraz to bude mať aj tam v poriadku.Lepšie je dať si to po lete,lebo nie je dobré sa s tým kúpať a slniť,kým sa to nezhojí. A v pupku sa to hojí najdlhšie.Takže toľko naše skúsenosti 😉

helisek84
14. máj 2011

@aniratak696 ahojky. piercing nebolí, neboj. mám v pupku a to píchaný na 2x, protože se poprvé netrefil (píchali mi to na chirurgii ve špitále) a mám ho už skoro 10 let. měla jsem i v nose, to jednak bolelo a druhak hnisalo asi rok, tak jsem ho vyndala 😖
jinak mám 3 tetování 😀

evulinkab
15. máj 2011

Ahojte holky, chci si nechat piercing nad ret....Kdo má zkušenosti?Bolí to hodne?Já mám piercing v nose a měla jsem v pupku(ale ten jsem si v tehu vytáhla, protože se mi tam dost natáhla kuže a a začal vylízat sam a zpět jsem ho nedala, jelikož jak břicho po porodu splasklo, tak po tom piercingu mi tam zustala ta kuže taková divná..zkrátka už by to tam nevypadalo dobře)Tak chci ten ret....

Tak co, kdo máte zkusenosti?

aniratak696
19. máj 2011

@5katarina7 ja som mala tiez v nose a v pohode, aj v uchu mam dve dierky navyse a hojili sa mi v pohode az ta uplne vrchna mi trosku hnisala ale uz to mam roky, jasne ze tam mam len mini gulicky kedze robim s ludmi 🙂 ja rozmyslam ze si to dam teraz 1.6. to by sa mi snad mohlo zahojit do leta len sa bojim ci mi to nebude hnisat,atd kedze mam robotu kde sedim cely den na vyssej stolicke 😒

@helisek84 tak to si ma ukludnila aj ja mam tetovanieee 🙂 kde ich mas?

5katarina7
19. máj 2011

@aniratak696 dcéra má tiež aj v uchu,to len od nedávna,ale s tým nebol problém 🙂 Podľa mňa,keď si nemala ani s ostatnými problém tak aj v bruchu to budeš mať v pohode.Moja dcéra má také dva mesiace aj dredy,čo už s ňou narobím,keď sa jej páčia také tie extrémnejšie veci 🙂 Ako aj tetovanie,ale som jej povedala,že všetko mať nemôže,ale zato sa chystá,že trošku neskôr si nejaké dá spraviť,také menšie niečo... 🙂

aniratak696
19. máj 2011

@5katarina7 😀 a kolko ma dcera rokov?ja mam tetovanie na pravom boku ja hovorim ze na tuku 🙂 a pracujem v banke takze vsetko musi byt decentne a zase ja som az taky extremista neni 🙂 a dufam ze raz ked budem mat deti nebudu pomne 😀 😀

5katarina7
19. máj 2011

@aniratak696 má 17 rokov,ale ja netuším po kom je 😀,my s manž. sme nemali takéto nápady ako ona,no ale je pravda že teraz je iná doba.Zas ja nie som typ,čo bude s ňou robiť cirkus,kvôli takýmto veciam,však to zas nie sú až také hrozné veci 😀 ,aj tie dredy jej svedčia,trochu sa bála,že čo povedia v škole,lebo chodí na hotelovú akadémiu,ale chvalabohu to brali v pohode.

aniratak696
20. máj 2011

@5katarina7 tak to je inaaa exotka posli foto s drediiikmi 🙂

5katarina7
21. máj 2011

@aniratak696 tak tu sú fotky,najprv mala kratšie teraz má už takéto dlhšie 🙂

petusska
21. máj 2011

@5katarina7 ja teda neviem, nie som odporca dredov, dokonca by som povedala že sa mi to páči, ale skôr na chlapcoch alebo keď už dievča tak úplne tenučké. Ale myslím že dcérke viac pristali normálne vlásky 🙂

5katarina7
21. máj 2011

@petusska prečo teraz má nenormálne vlásky?(ináč toto sú najtenšie dredy čo sa dajú spraviť)

petusska
21. máj 2011

@5katarina7 jasné že niesu nenormálne, len som myslela také prirodzené 😅 nechce si pár dredikov zafarbiť na ružovo? Pekne by jej to oživilo, aj keď to by už asi v škole vadilo 😒 sa mi páči ako to ty ako mamina berieš, mňa by otec v jej veku asi zabil keby som s tým prišla domov 😀

5katarina7
21. máj 2011

@petusska no to by jej už v škole určite neprešlo,aj takto sme sa báli,čo bude...Oni tam majú aj také kostými a kravatku a plus dredíky 😀 No ale,zvykne si ich vtedy tak upraviť,že je to v pohode.Ináč aj manželovi sa to páčilo,keď sme prišli domov,aj keď nebol tým nápadom nadšený 😀,robili jej to v Bratislave.Ja to beriem tak,že je to aj tak len dočasné,hoci ona teraz hovorí iné,tak nech to má teraz keď je mladá. 🙂

aniratak696
22. máj 2011

@5katarina7 jeeej aka je podarena 🙂

aniratak696
6. jún 2011

@5katarina7 tak a uz ho mam od utorka v pupku a cez vikend som sa aj prvy krat vyspala na bruchu 😉

5katarina7
9. jún 2011

@aniratak696 super,a všetko ok? 🙂

aniratak696
10. jún 2011

@5katarina7 ano ano uplne vsetko ok stipalo ma to asi tak dva dni ale inak supe ruz to je tyzden a pol...fakt dobre sa mi to hoji,dufam ze to nezakriknem a mam to za sebou 🙂