Čo si myslíte o piercingu?

marse
26. aug 2008

Kedze som takuto temu nenasla, iba o tetovani, chcem sa spytat aky mate nazor na piercingy? Paci sa vam to? Mate nejaky?

Ja mam piercing v nose uz tri roky(samozrejme ze nie nonstop, ale menim ho podla nalady a farby oblecenia ), predtym som mala na oboci, a tiez piercing ( kamienok ) na zube.

Ako ste na tom vy?? 😉

5katarina7
10. jún 2011

@aniratak696 tak potom je dobre 🙂 tak to dobre znášaš a podľa mňa to už bude v pohode 🙂

vinifred
12. máj 2013

..chcem piersing do nosa,ale nastrelením,vie mi niekto poradiť salón v BA?A rada by som naušničku asi ako špendlíková hlavička,má niekto tip,kde ju zoženiem?Ďakujeééééééém 😵

luckaschwarz
11. júl 2013

Ahojte, chcem sa opýtať či neviete niekto ako je to s piercingom v pupku pri cvičení. Viem, že sa to hojí v priemere 3 - 6 mesiacov. Treba počkať kým sa to úplne zahojí ? Cvičenie myslim klasicke v posilovni resp. doma, brusaky alebo behanie. ďakujem 🙂

naty
12. júl 2013

@vinifred tak piercingy (kvalitní) prodávají hlavně ti, co je dělají, a nebo se dají sehnat na netu, takový ty bižu bych neriskovala, sou sice levný, ale z pochybnýho matroše a často moc nevydrží... 🙂

anitka22
7. aug 2014

Baby tak ako je to s tym piercingom v jazyku? Nieco s nervami a stratou chuti atd? Rozmyslam nad tym a dost ma to uz lame? Prestali ste potom suslat? Zvykli ste si na ten pocit ze mate nonstop nieco na jazyku? A ako citite to pod jazykom? To je tiez neaka gulicka?

bobulatko
7. aug 2014

@anitka22 ja mam piercing v jazyku uz 4 roky a moje nervy a chute su uplne v poriadku... suslala som iba par dni kym som mala napuchnuty jazyk , to som ani jest poriadne nemohla ale po par dnoch bolo vsetko ok... na pocit ze mas nieco na jazyku si zvyknes rychlo, ked si ho vytiahnes tak ti to dokonca bude chybat 🙂 a spodnu gulicku ani necitim ze mam, akurat sa mi kvoli nej robi asi viac slin, ale inak kazdopadne odporucam 😉

anitka22
7. aug 2014

@bobulatko ja viem ze mam hlupe otazky, ale vo svojom okoli nemam nikoho s piercingom v jazyku. A ked nemam neako extra vzadu uzdicku pod jazykom, tak prepich je aj skrz uzdicku? Alebo sa nausnica da blizsie k spicke jazyka? Kks prepac za tie otazky 🙂 jaj a ked si ju vyberies, vies si ju dat spat?

bobulatko
7. aug 2014

@anitka22 v pohode kludne sa pytaj 🙂 nie prepichuje sa to tesne vedla uzdicky ale v podstate piercing mas skor blizsie k spicke... no jasne prvych par tyzdnov by sa nemal vyberat ale teraz si ho kludne mozem vybrat aj na niekolko dni, ked ho nemam dlhsie tak to ide tazsie spravi sa mi tam ako keby taka blanka a preto ked ho nemam si ho tam len sem tam pichnem potiahnem hore dole nech nezacne dierka zarastat a zas fungujem bez neho tak dlho ako chcem 🙂

anitka22
8. aug 2014

@bobulatko samé zaujímavosti 🙂 a ako s tym ješ? Nekuses si do toho? A keď si už zubára, nezavadzia?

bobulatko
8. aug 2014

@anitka22 jem s tym uplne normalne, rovnako ako keby som ho nemala iba niedy si ho vyberiem ked napr lizem zmrzlinu lebo to je celkom neprakticke 😀 alebo sa mi tam sem tam prilepi zuvacka tak si ho vyberiem... u zubara si ho vyberam lebo ked ho mam tak mi tecu sliny 😀 ale ked mi len pozera zuby tak to nie je problem

anitka22
21. aug 2014

@bobulatko idem.sa ťa zase vypytovat 🙂 práve som si dala aj ja piercing a upokoj ma prosím ťa, že ma to niekedy aj prestane bolieť :/ suslem A boli to pri rozprávaní... No už teraz sa neviem dočkať kedy.mi dajú kratšiu tycku, lebo mám plne ústa ;) skúšala som jesť ale nehrozí... Nevedela som či to čo mám na jazyku je gulicka alebo jedlo a ani som si to jedlo nevedela "prehadzovať" V ústach aby som ho vedela zhltnut ;) prosiiim potrebujem počuť pár povzbudivych slov 🙂

bobulatko
21. aug 2014

@anitka22 ja som na druhý deň po prepichnutí zjedla pol suchého rožku a aj to tak že som si ho trhala na uplne malé kúsky a pchala som si ich dozadu medzi stoličky aby som mohla žuť 😀 takže nič si z toho nerob, opuch a bolesť po pár dňoch prejde a bude všetko okej 😉 s opuchom samozrejme prestane aj šušlanie 🙂 a keď si veľmi hladná tak si daj nejakú polievku alebo niečo také čo nemusíš moc žuť, a žiadne mliečne výrobky kým sa ti to hojí a dezinfikovať stále, ale to ti určite povedali... takže ešte raz, neboj sa, za pár dní bude všetko ako má byť 🙂

anitka22
21. aug 2014

@bobulatko ach dakujem, to su hrejive slova 🙂 budem dufat, ze ten tyzden rychlo ubehne 🙂 idem si aj ja natrhat neaku potravu nech mi tolko neskrka v bruchu 🙂 a ozaj ked mi vymenia tu dlhu tyc za krasiu, tam budu tiez take velke tie gulicky? hlavne teda pod jazykom je to take divne...

bobulatko
21. aug 2014

@anitka22 ubehne to rychlo neboj 🙂... to uz je na tebe ale gulicky si tam das, ja mam male, tie su lepsie podla mna

dominika74
21. aug 2014

Ja mám piercing v jazyku už 5 rokov skoro, a mám aj v uchu v chrupavke. Piercing z jazyka by som si nevybrala nastálo ani za nič 🙂 Keď idem ku zubárovi, vyberiem si ho, ale nie som to už ja. Veľmi mi chýba . 🙂

anitka22
21. aug 2014

@dominika74 5 rokov je už dlhá doba, ale pamätáš si ešte začiatok? Hojenie? Opuch? mne teraz tak opuchom jazyk že celá dlhá tycka je schovana :/ koľko bude trvať opuch? Ale pekne si napísala, že je to vlastne.už tvoje.ja 🙂 na to sa teším, keď Z toho budem mať už radosť 🙂

dominika74
21. aug 2014

Pamätám si tie začiatky a veľmi. Keď mi spravili piercing v štúdiu povedali mi, že nemám jesť mliečne, ani také tvrdé a tak, aby som si nezahryzla do toho. Žiaľ, predtým som sa dobre nenajedla a dlho som najedená nebola. O hodinu som už doma jedna pečienku :D Takže ja som mala liečbu veľmi dobrú. Jazyk som mala opuchnutý 1 deň, ale šušľala som asi 2 dni. Neboj sa, to ti odpuchne. Jedz zmrzlinu a ľad si na to dávaj a bude dobre. Raz som si musela dať panadol, lebo ma dosť bolelo, a potom ma prešla bolesť hneď. Takže takto sa lieč 🙂 A keď máš takú šťaženú lieču, nejedz mliečne výrobky aby ti to nezahnisalo, a čím menej rozprávaj. Aby si si ten jazyk nenamáhala. A ešte ti odporučím, nejesť tvrdé veci, hlavne jedz polievočky a tie zmrzlinky ;) A rýchle uzdravenie 🙂

terinka015
23. júl 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

Keď sa ti piercing páči a hodí, tak prečo nie 🙂 ale súhlasím s názorom, že si treba kupovať radšej niečo z kvalitnejšieho materiálu - napríklad zo zlata alebo striebra. Bižu a plast, na to mám svoj názor... Raz za čas je predsa dobré piercing aj vydezinfikovať a bižu to nemusí prežiť 😀 😀