Čo si myslíte o piercingu?

marse
26. aug 2008

Kedze som takuto temu nenasla, iba o tetovani, chcem sa spytat aky mate nazor na piercingy? Paci sa vam to? Mate nejaky?

Ja mam piercing v nose uz tri roky(samozrejme ze nie nonstop, ale menim ho podla nalady a farby oblecenia ), predtym som mala na oboci, a tiez piercing ( kamienok ) na zube.

Ako ste na tom vy?? 😉

minonka24
1. sep 2008

Piercing se mi taky moc líbí...momentálně mám ale jenom jeden v nose, a 4 náušnice...ale měla jsem i v obočí a na krku , jenomže to se nějak špatně drželo. V pupku kdysi taky, ale to už dávno ne, z důvodů, který tady byly zmiňovaný.
🙂
Líbí se mi zdobení těla těmahle metodama...piercing, branding, tetování (taky mám)...snad kromě podkožního piercingu, to už je pro mě trochu nechutný😒

vachovka
1. sep 2008

Ja mam tiez v pupku uz asi 4roky.

poletucha
1. sep 2008

tak ja taky pupik, od patnacti let 😎 , pak tu chrupavku uprostred ucha, nekolik kaminku v lalucku, pak jsem mela ucho nahore,ale to se nikdy poradne nezahojilo a bolelo,tak slo ven 🙂 , pak jsem mela dvakrat jazyk a pecku nad rtem,ale to muselo ven kvuli predesly praci...ted uz mi zase v piercingu nic nebrani, tak jsem si pred mesicem nechala zase dobnout nad ret, tentokrat kaminek ...no a asi uz koncim, i kdyz me obcas prepadne nutkani zase na ten jazyk 😀

jesika26
1. sep 2008

ja mám piercing v pupku a mám aj pár keriek.Ale hrozne by som chcela nad peru, no mne to robota nedovolí, dá sa tam dat aj niečo maličké, čo moc nevidiet a sem tam to dat dole????hlavne v práci???

verulka
1. sep 2008

ja mam piercing v pupku uz 2x..najprv som v 15tich prepichla 2x- dva kruzky vedla seba,no o rok som to kvoli tehu vybrala von a zarastlo to. nos som mala asi 7rokov, potom mi to zarastlo.
potom som si dala pupok este raz prepichnut, pocas tehu to slo von, ale pravidelne som tam pierc dvaala atak nezarastla dierka 😵 no a po porode som to tam dala...sice nemam brucho este take ako by som chcela, ale mam na salame, ze si o mne niekto mysli, ze fuuuj spek a este k tomu piercing 🤐 o rok v lete tam, uz spek nebude a piercing ano 😉 mozno aj takto sa da na vec pozerat- ja to tam mam motivacne 😀

mata.mata
1. sep 2008

jes, miesto kovovej zvol umelu gulicku-priesvitnu, je nenapadnejsia a "sem tam to dat dole"- da sa, ale musi byt uz zahojeny 😉

frog
4. sep 2008

Já jsem měla 2 roky pier v obočí,ale pak jsem ho vyndala,páč se mi to nějak zanítilo a nechtělo se to vyléčit,ale rok na to,jsem otěhotněla,takkže bych ho stejně vyndala.když vidím jak mě malá za všechno co se leskne,tak to by mě to obočí asi urvala..Kamínek v zubu jsem měla taky.Po 5 měs. mi vypadl,páč jsem hryzla do něčeho tvrdýho a bylo to,ale by fakt úžasnej..

petruskaberuska
4. sep 2008

Ja mela piercing v jazyku a pupiku a v kazdem uchu nekolik nausnic.Ted uz mam jen po jedne nausnici a vse ostatni je pryc.Z pupiku jsem ho vyndala jelikoz jsem tam dostala infekci a ted tam mam od toho hroznou jizvu a z jazyku kvuli praci ve ktere uz stejne nedelam tak me to mrzi ale ted uz nemam tu odvahu si to nechat znova pichnout 😅 .Jinak mam kamaradku a ta ma pichnute obe bradavky a rika ze je to super,ale hrozne to bolelo to pichat.

ivulinda
5. sep 2008

já má taky piercing v pupku už od 18 takže 4roky 🙂

sumienka2525
2. máj 2009

Ahojte. No aj ja mam piercing v nose asi rok a pol a v jazyku asi 3 roky.

bora8
2. máj 2009

no ja som mala v pupku ale kvôli tehu som to dala dole a zarástlo to.... a teraz rozmýšlam či si ho tam dám.... ale asi až po lete.... ak sa odhodlám...... neviem na môj vek.....

peppapig
2. máj 2009

Ja jsem mela uz v devitce na zakladce v kazdem usnim lalucku 3 male zlate krouzky, pak mela na gyplu na wc zicherkou pripichla kamaradka nos (mama se sla zblaznit), ve 20ti jsem si nechala jazyk, bylo to takove eroticke a nakonec pupik. Nausnice v usich me brzy omrzely, nos jsem vytahla asi po roce neb me nebavilo si to urt vytahovat (alerie, senna ryma atd), pupik jsem vytahla kdyz se mi zacalo zvetsovat brisko pri tehu, prislo mi to hrozne hrozne divne a neprirozenemit tam piercing a z jazyka me to vytahl muzik pri porodu, kdyz jsem rvla o epiduralku (kterou nebylo ani tak treba) a dira v jazyku zarostla behem par hodin pri kchani se novy miminkem. Tosku me to chybeo, le byl to jen zvyk, jak ted vidi mlade holky ak zvejkaj mezi zubama nausnici, tak si rikam, ach jo taky jsem byla takova, kdo by to byl rekl 😀
Prome byl piercing jen zkratem v mladi, uzbych o nechtela zpet ani za nic a tetovani me bude d smrti mrzet, ikdyzje jen malinke nad kotnikem ☹

jeudi
2. máj 2009

ja mam v pupiku a v jazyku jinak drive jsem mela v nose a v oboci ale to uz jsem vyndala

lucia283
2. máj 2009

ahojta tak mne sa hrozne paci nos a pupok a aj som stale chcela,ale mamak by ma asi zadusila za to...vzdy vravela,ze ak si nieco take dam v momente ma vyhodi z domu...dlhe roky som ju prehovarala aspon na jednu dierku v uchu a po rokoch prehovaranie dovolila tak v 2.rocniku na strednej som si 2x nastrelila prave a ostatok som len ticho zavidela....aj ked ja sa dost bojim bolesti:D moj brat ked sa odstahoval rak si dal obocie a ma to fajn:D

aida
2. máj 2009

ja mam v pupku asi 7 rokov, ked som bola tehotna som si ho vybrala a 2 mesiace po porode som si ho dala naspat 🙂

johnie
2. máj 2009

cafte... no tak ja som mala pupok, jazyk no ale islo to vsetko dolu... niekedy rozmyslam opat nad jazykom, ale mangelos nechce (nechapem precoooo 😀 )
no ale mam kamosku a ta ma following: pupek 2x, obe obocia, medzi obocim, obe lica, nad perami, pod perami, na vrchnej pere, a usiach tunely... chvilu mala aj vzadu na krku a 😲 le to dala dolu, mozno aj tvar trocha preriedila 😀 ale bolo to skveleeee... ludia si ju fotili 😝

lucia283
2. máj 2009

a inak tak ma este zaujalo...ten kamienok v zube kolko stoji cca neviete???to by som si celkom dala

miskastehlikova
2. máj 2009

já mam v jazyku 3 roky,měla jsem v bradě,nose,nad horním rtem(medůzu),ale ty všechny krom jazyka jsem postupně vyndala.Hlavně kvůli škole,úráci

marselina
2. máj 2009

tak se přidávám,mám naušničku v jazyku už asi 8roků,kamínek v zoubku,v pupíku by se taky našla jedna od 15ti let,tak že skoro 14roku,musím jít ale na přepíchnutí,po tak dlouhé době už to docela visí,v nosánku jsem měla,ale po roce jsem ji vytahla,no v uších jich mám taky asi celkem 7(4a3) no a to je asi všecno.lákalo mě obočí,ale ted si říkám že jsem na to už stará.tetování by se taky našlo(rameno a bedra)

bubinko83
16. jún 2009

baby,pred otehotnenim som mala piercing v brušku a teraz by som si chcela dat znova.Myslite že tu dierku ešte prepcham? Nemožem to mat zrastene? 😲 Je to už vyše roka čo tam naušničku nemam. 🤐

bubinko83
16. jún 2009

baby a neboli to v tom jazyku? Myslim ked sa prepichuje 😖

paola.o1
16. jún 2009

bubinko, ja som si skusala dat naspat do pupka, lebo vypadala ta dierka ok, ale neprestrcila som ho uz. asi mi zarastla🙂 jazyk vobec neboli. ja som ani nevdela ze uz to je prepichnute, ale uz ho tam nemam.

lucia - tie kamienky predavaju aj u nas v drogiske, mozno to budu mat aj na slovensku, stoji 8 euro, bolo ich tam tusim 6 a lepidlo, ale neviem ako drzia, lebo som ich nekupila

domyyy
16. jún 2009

ahojte kocky...neviete mi povedat co stoji v Anglicku prepich a piercing??? chcem si dat nad peru-neviem ci mi niekto rozumie 😅

zuzka1.
16. jún 2009

Ja mam nad hornou perou, tak nalavo nieco cez 2 mesiace, predtym osm uz raz mala, sa mi to za 2 dni skaredo zapalilo, tak chirurg vyberal. Teraz je to ok.

paci s ami veleeeemi

domyyy
16. jún 2009

zuzka...ahoj 🙂 presne tam si chcem dat, len sa bojim zapalu 😔

zuzka1.
16. jún 2009

no ja som mala prvykrat kratku tycku, tak mi to tam aj behom 2 dni zarastlo. Tak preto isiel fuc, teraz som dlaa dlhsiu tycku, aj vytrcala dost, ale zahojilo s aa je dobre. Zuadne problemy, uz mam kupenu kratsiu, uz len vymenit.

domyyy
16. jún 2009

zuzka...a moc ti napuchlo to miesto???? v pohode si mohla papat??? 😅

kosta123
6. nov 2009

mám si ho vybrať z pupku ked som tehotná???

tictactoe
6. nov 2009

ja som si vybrala lebo ked brucho rastlo zacalo mi to vadit a zachytaval sa, ale vraj existuju take co sa nosia v tehu, su ohybne. ja som ho vsak nenasla nikde.

douglas
6. nov 2009

nie, ja som mala piercing v pupku pri oboch tehotenstvach a nic sa mi nestalo 🙂