Čo si myslíte o relácii Partička?

bzucinka
16. okt 2009

Ako sa Vam to pacilo? Neviem ci sla na Jojke len jedna cast (ktoru som videla),alebo ich bolo viac. Uputavky sa mi zdali traaapne,ako scenky zo stuzkovej... Ale celkom dobre som sa zabavila. Aj ked viem, ze keby som to videla viac ako raz...asi by to uz nebolo ono 🙂

emjee
16. okt 2009

zatial boli dva diely, ja som videla len jeden, bolo to fakt dobre, az mi tiekli slzy 😀 v nedelu bude dalsi diel

diddi
16. okt 2009

to im vlastne...na cvikach to robili stale - herecka tvorba

emjee
16. okt 2009

😀 viem, z vlastnej skusenosti 😉 😀 toto som mala najradsej, je to ohromna zabava aj pre samotnych ucinkujucich

zuza80
17. okt 2009

tiež som sa pobavila,som bola sama doma a tak som sa nahlas smiala 😀 😀 😀 skvelé odlahčenie

labelo
17. okt 2009

nechodi Particka nahodou na MARKIZE? 😉

lussy23
17. okt 2009

V prvom rade sa mi nepáči, že to býva tak neskoro. 😝 Ale namajú to kedy dať. ☹ Ja som sa tiež pobavila, som to musela kukať na internete, len sa mi nepáčilo, že tam strašne na seba kričali ☹
Ale to s tým zvončekom mi pripomína nejakú českú reláciu.

kacenqa
17. okt 2009

particka chodi na markize a je to celkom fajn, narehotala som sa pri oboch dieloch az ma brucho bolelo....to s tym zvoncekom mi pripomina show Stefana Raaba TV Total, kde ma taky bzuciak na takom mixpulte a pusta tam rozlicne hlasky, adekvatne situacii...

ale napad je to dobry. mozno ked skonci superstar, pojde to aj v skorsom case....

lussy23
17. okt 2009

len aby to ešte vydržalo, čo sa týka sledovanosti.

fatimuska
17. okt 2009

ja som videla len časť jednej...a to s tými rukami keď jeden opisuje a druhý to znázorňuje o tej lasičke...tak som sa smiala, že som si skoro cvrkla

claudee
17. okt 2009

fúúha, takáto recenzia 😀 idem si to nájsť niekde v archíve a pozriem si to 😀

flamenga
17. okt 2009

ja som tam nenašla nič, na čom by som sa mala zasmiať 😅

fatimuska
17. okt 2009

napr dnešná repríza mi toho veľa nepovedala..možno ten box

claudinka
17. okt 2009

len skoda, ze to ide cez tyzden tak neskoro.. ja som to videla prvykrat dnes a tiez sa mi to zdalo trapne, zato muz na niektorych scenkach vazne skoro plakal od smiechu 😀

bejbypd
17. okt 2009

teda ja neviem ci som malo inteligentna na to aby sa mi to zdalo trapne ale sama som u nas v pd hravala aj na bojnickom zamku aj v divadle a takto improvizovat je hrozne tazke...a hlavne strasne smiesne ked sa podari nejaky fajn forek...takze podla mna su super a ja sa pri tom tak uvolnim a odreagujem a hlavne nasmejem ze koniec...ked som hravala na bojnickom zamku na strasidlach to by clovek ani neveril ako sa tam da nasmiat a to som hrala z najnevyspytatelnejsim clovekom ktory mi robil take veci vo vaznej scenke ze som az plakala od smiechu,raz koktal,potom rackoval,hovoril vsetko v zdrobneninach,sekal slova,zmurkal ocami a niekedy toto vsetko naraz 😀 preto mi ti scenky pridu take vtipne ze ich maximalne chapem a podla mna na oddych uplna parada...

claudinka
17. okt 2009

no vsak urcite, to musia mat v sebe.. mna prekvapil miezga, toto by som na neho nepovedala 😀

bejbypd
17. okt 2009

claudi inak aj mna, tu v prievidzi hral jedno divadlo a uz tam bol uzasny...a v tej particke jednozne exceluje strasny sympos 😉

claudinka
17. okt 2009

tak tak, este kebyze z neho prestanu robit v panelaku suknickara a je dokonaly 😀

beruska.zuzanka
17. okt 2009

Ahojky, len tak sa tu ponevieram takto v noci a ntrafila som na vás 🙂
My to s mm pozeráme a veľmi sa nám páči táto relácia, vždy sa váľame smiechom 😀
A M. Miezga nás tiež veľmi prekvapil, je to zhodou okolností náš sused a vždy pôsobil tak trochu ako "suchár", ale myslím, že preto, aby ho ľudia neotravovali, ale čím viac sa blíži čas, kedy sa stane tatom, tak je taký iný 🙂 a v tejto relácii nás fakt dostal, tak ako aj všetci ostatní 😉

bzucinka
autor
18. okt 2009

pardon, mate pravdu..na Markize....dnes

mikalove
18. okt 2009

pozerala som,je to super 😀

lul
18. okt 2009

zaciname 🙂 super relacia 🙂

cessy
18. okt 2009

aj ja sledujem aa uz sa aj bavim 😀 😀 😀

hasleerka
18. okt 2009

aj ja sa ku vám pridám ... už som to zo 3x sledovala a celkom sa mi to zapáčilo, tak to začnem sledovať pravidelne ... a Miezga mi už trochu lezie v paneláku na nervy, ale tuto je úplne super 🙂

bejbypd
18. okt 2009

no dneska bola pre mna naj ta scenka s rukami ten robo jakab furt kecal a budem vysivat,alebo budem zaludkar 😀 😀 😀 az mi slzy tiekli...

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

no relacie tohto formatu nikdy dlho nevydrzali 😅 uz tu bol volakedy Ventil na STV s podobnym obsadenim, myslim ze ich aj slusne kopiruju, potom Ooops so Sturom- to sa mne osobne viac pacilo no a tato Particka teraz, comu neviem dojst na chut 😖 a konecne Danglovi vypli mikrofon, lebo rehotal sa vzdy do scenok jak debil

diddi
18. okt 2009

kazdy podla svojej chuti.... Mne sa to velmi paci,je to naozaj dost narocne takto improvizovat....skutocne....mna dnes zabila Peta s tym krtkom a potom scenka s casnikom: Volali ste ma?..- No nie,vasho brata?!....- Ja mam brata? 😀 ....su vyborni a drzim im palce,urcite lepsi ako Rene Stur v Ooops!

lussy23
19. okt 2009

Ja som vždy mala rada SOS a toto je ešte lepšie. Tretiu časť som nevidela, lebo som musela ísť spať,ale rozhodne si to kuknem na nete. je to vážne dobré.

bejbypd
19. okt 2009

diddi mas pravdu tiez som sa na tom dobre zabavila a aj ma prekvpil robo jakab lebo mi vzdy prisiel taky zakriknuty a teraz no vcera mu islo...

marianka79
4. aug 2012
https://www.youtube.com/watch?v=HKw_WQ2cA4w

tak na tomto som sa tak nasmiala až mi slzy tiekli 😀 😀 😀 😀