Čo si myslíte o vodítku pre deti?

zuzka1.
12. dec 2008

ahojte maminy,
zaujima ma co si mylsite o "voditkach" pre deti.
Pouzivate ich alebo ste rozmyslali, ze budete???
mne to doniesla kamoska s UK, mam to v skrini a cudujem sa. zda sa mi to cudne, samozrejme to nezavrhujem, hlavne ked je to od nej, jej dieta je stelesnenie diabla, ta to teda vyuziva na 1000%. 😀

greta24
24. feb 2009

Ja by som chcela ten ruksacik so zvieratkom, uz som to videla, len to nemozem najst

amatula
24. feb 2009

ahaaa 😉 dik tana

aj mne sa paci ten ruksacik......

zuzka1.
autor
24. feb 2009

kde maju ruksaciky, nemate link??neviem o com hovorite!!
amatulka United Kingdom 😀 😀 😀 😀 pre toto ta mam tak rada 😀

amatula
24. feb 2009

hahaha zuzka 😀 😀 ve dpockaj aj na teba pride 😝 😀

tie su rozkosne 😵

zuzka1.
autor
24. feb 2009

bihan tak ties u super, tu na svk to nemaju?

shaarka
24. feb 2009

len tak nahodou som nasla tuto temu...
ja som jednoznacne ZA! je to super, mile, vtipne, bezpecne... 😵

bashka
17. mar 2009

no konecne som to cele docitala...fu.
Z vlastej skusenosti mozem povedat, te popruhy-(teda tak to volame my)-aaaaano. Moja mala zacala chodit v 9 mesiacoch, teraz ma 11 ale rovnovaha este stale nie je celkom OK. Takze ked nechcem aby sa zabila...Ona si v pohodke chodi, ze chodi 😀 ona beha, no jasne, cim dalej, tym rychlejsie namiesto toho aby si davala vacsi pozor...kocik nosime uz len vyvencit...vzdy s nadejou, ze tentokrat mi tam urcite vydrziiiiiii...po 5 minutach uz je mala vonku a kocik sa tlaci. Za ruku sa nebude drzat ani za svet...normalna sa hodi o zem 😕 Predtym som ju zvykla drzat vzadu za bundu pri krku, ale ja mam 178cm a ona 70cm takze dakujem pekne krize. Teraz vacsinou za kapucnu, to ju ale zase skrti. No a teraz to hlavne. Kamoska to pouzivala pri svojej malej a dost sme sa kvoli tomu hadali, tiez som jej hovorila, ze je to ako voditko pre psa, nuz....ale aj ja som si popruhy kupila, veru hej a nemozem si ich vynachvalit. Mala je spoko, vobec jej nevadia, ruky ma volne, ja som spoko 😵 😵 😵

andika10
11. aug 2009

vedel by mi niekto poradiť kde sa da na slov. alebo cz. kupiˇvodítko pre moje dvojičky ďakujem za radu

brnka
16. okt 2009

prosim o radu - tie co vlastnite voditko s tym plysovym ruksacikom - ake dlhe je voditko? Odpurucate toto voditko alebo poradite nejake ine? Dakujem

sylvia75
16. okt 2009

ahojte,aj ja som používala pri synovi popruhy.syn má už 4 roky,keď som dostala tie popruhy tak som bola najprv v šoku,že čo mi to dávaju veď ja mám dieťa a nie psíka,no keď som ich prvý krát vyskúšala,tak som bola rada,že ich mám,preto ich vrelo odporúčam...ak by niekto potreboval,mám ich v bazáre...

tatolu
16. okt 2009

A myslíte že niečo také je aj pre tri deti?

nikolkaaa
22. feb 2011

@bashka ahoj prosim a kde na akej stranke ste kupili popruhy lebo ich je viac su aj stym batohom zvieratkovym a su tale s dvomu popruhmy vzadu a potom iba take obycajne..dakujem aj moj nazor je že je to super vec aj ja som dosť vysoka a nechcem sa zohybať stale maly mi už neobsey len by krokoval..tak to určite využijeme.. 🙂 dakujem

bashka
22. feb 2011

@nikolkaaa ahoj, my sme kupovali v obchode take chicco s macikom a chcem ho predat akurat, pre malu ich nebudem pouzivat som sa rozhodla. Pre velku boli super, tam islo o zivot, ona bola besnaaaaa, Tak ak chces zajtra ich nafotim a pridam do albumu v bazari.
🙂

nikolkaaa
22. feb 2011

@bashka dobre možes pozrem si

dakujem

ela2710
22. feb 2011

tak toto vidim prvy krat v zivote 🙂 ale paci sa mi to, myslim, ze je to velmi dobre najma ked sa dieta uci chodit, ale aj ked je nezbedne, skor sa nauci kracat pri rodicoch 😉

helsinka
23. feb 2011

Ja som raz videla jednu pani a mala na tých popruhoch dvojičky, teda každé samostatne, a myslím, že vyzerala spokojne . . . .lebo každé jej utekalo iným smerom . . . určite je to fajn vec . . . 🙂

jasminet
23. feb 2011

ja som malej kupila ruksak v tvare vcielky a k nemu bolo pribalene "voditko", da sa na ten ruksak pripnut, pripadne schovat don, ked nie je treba. nie som vyslovene proti, ale aj mi je to trochu proti srsti malu takto vodit, ale zas, casom mozno vytiahnem 😉 hlavne na ulici ked vsade okolo ficia auta a mala sa naahodou rozbehne... kto vie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7023024&tab=2 zatial chodi vedla mna, za ruku, pripadne ju pridrziavam za kapucnu.

natus
3. máj 2011

Ahoj Zuzka..ja som za voditko..podla mna je to super vec a tiez to budem pouzivat.Nie je to nic co treba prirovnavat k zvieratam.

juliagregor
3. máj 2011

mala som na dvojky a super 😉

redangel32
4. máj 2011

ja to voditko mam tiez,ale syn to nechce ani na seba navliect. Takze nepouzivam. Tiez mi to prislo take hlupe,ako na psa. No v zahranici sa to pouziva bezne ako na svk. Podla mna je dolezita bezpecnost dietata a nie to co ako vizera.

lucikatn
18. nov 2011

kocky objednavali ste si niektora toto voditko http://www.amazon.co.uk/Kiddysmart-53813-Goldbu... ? velmi sa mi paci a pri mojom malom to uvitam.... je to spolahliva www a prosim kolko € je postovne? a ake dlhe je to "voditko"? vdaka

maca_p
18. nov 2011

ja som mam tieto: http://www.amkotoys.eu/product/popruhy-na-chode... bolo to super, budem ich pouzivat aj na mladsom bejbinovi. vsimlo ste si, ze na prvej strane bolo viac odsuujucich a opovrhujucich nazorov ako teraz?
ja som ich pouzivala zaciatkom roka 2010 a to v nasom malom meste bolo teda dost negativnych poznamok priamo na ulici 😀 .

sisatopic
10. feb 2013

ahojte dievčatá, aj ja hľadám pomoc pri výbere popruhov. Mám ťažkosti s chrbticou, takže pre mňa to bude nevyhnutnosť. Tiež ešte "kedysi" keď som videla detičky na popruhoch, tak som sa chytala za hlavu, že rodičia nie sú úplne ok, ale teraz sa pozerám na to inak. To mám asi za trest🙂, že ich potrebujem. Tak vás prosím, ak naozaj máte niektorá dobré skúsenosti s popruhmi, pri ktorých nie ste zohnutá, dajte mi tip. Malá už pomaly začína na nohy a ja naozaj nezvládam predklon. Vďakaaa

martina238
26. máj 2014

vodenie za ruku vsak ale nie je zdrave pre vyvoj dietata. nam hovorila neurologicka. ze dieta sa nauci skor chodit ked sa nevodi za ruku. ale t skusa samo. pripadne sa drzi za boky. aj my preto o tom uvazujeme, ale neviem, tiez mi to voditko pripda cudne

zuzuliennka1
8. sep 2020

tak necitala som vsetko, ale voditko som kupila aj ja, nech si kazdy mysli co chce, nas syn je ako raketa, v klude za ruku nepojde, on vsade uteka a ist stredom cesty medzi iks autami (bohuzial kde byvame, chodnik nie je), to nie, radsej divne pohlady a dieta v bezpeci, ako zrazene autom.... dospelaci maju co robit aby sa im tu vyhli
doteraz akotak vydrzal v kociku, ale uz mi z neho vyskakuje za jazdy, trpnem kedy nas nieco naberie