Čo si myslíte o vodítku pre deti?

zuzka1.
12. dec 2008

ahojte maminy,
zaujima ma co si mylsite o "voditkach" pre deti.
Pouzivate ich alebo ste rozmyslali, ze budete???
mne to doniesla kamoska s UK, mam to v skrini a cudujem sa. zda sa mi to cudne, samozrejme to nezavrhujem, hlavne ked je to od nej, jej dieta je stelesnenie diabla, ta to teda vyuziva na 1000%. 😀

stvura
19. dec 2008

K tym voditkam pre deticky...odkedy su vlastne vhodne a dokedy?
Mne sa to celkom pozdava, minule som videla na prechadzke starsieho pana s vnucikom a bolo to super. Predpokladam ze nas maly bude nezbedny po mne a tak bezpecnost je pre mna velmi dolezita. Hlavne v meste vidim vyhodu, ked sme na dedine, tam je velmi kludno v nasej ulici, takze sa o maleho nebudem bat...

janka196
19. dec 2008

stvura myslim ze odkedy dieta zacne chodit a dokedy tak to asi uz musi kazda mamicka zvazit. 🙂

lencici
19. dec 2008

miriamkac ano viem že kili ma dve detičky....ja som to pisala len na obranu toho že mi tu vypysovali že je to nehygienické....

miriamkac
19. dec 2008

lencici vies co mne povedala jedna doktorka? Ze najviyc bacilov sa nachadza prave na tych ruckach od nakupnych vozikov (kazdy to tam chyti a ty nevies kto a ake ruky to pred tebou drzali) a ty tam posadis dieta , ktore sa tej rucky drzi a potom si moze prstiky pocmulat 😒 ....tak ja by som povedala, ze ano je to nehygienicke ale urcite nie ze tam sedi dieta, lebo sa tam davaju potraviny, ale preto, ze to hocikto obchytka a ja tam musim to dieta posadit... 😉

kili
19. dec 2008

presne, ja tam dávam A. a ten tú rúčku olyzuje ☹ , už budem nosiť vreckovky a vždy ju umyjem. Ale často tam nechodíme moc často

lencici
19. dec 2008

dobre tak tato alternatíva sa mi zdá byť pravdivejšia....ale to by sme museli potom všetci žiť v inkubatore žeby sme sa nedostali do kontaktu s bacilami...

monkula
19. dec 2008

už sa nehádajte....
to, či používate vodítko alebo nie, z vás lepšiu, či horšiu maminku neurobí.

jaja0110
19. dec 2008

monkula- len ci si to naozaj vsetci myslia... 🤐 😝

monkula
19. dec 2008

tak, to už nie je môj problém.... 🤐 🤐

sirinka
19. dec 2008

jaja no to moze byt kazdej matke ukradnute, co si kto o tom mysli, hlavne ze nase deti preziju detstvo bez ujmy na zdravi a bez blizsieho kontaktu z celnou maskou nejakeho auta a pod.... 😉

jaja0110
19. dec 2008

sirinka- no to mas pravdu 😉 radsej si ho "uviazem" 😎 ako by som potom mala plakat nad "cestnou lisajou"... 😅

greta24
20. dec 2008

Tiez rozmyslam nad voditkom, hlavne, ked bude velky dav, milujem svoje dieta a nechcem on prist. Kludne si mozu niektori ludia klopat na celo, je to len moja vec a moje dieta. Za par rokov sa tomu nikto nebude cudovat, len sa musia vymenit generacie 😀

bianca
20. dec 2008

greta a sirinka presne tak.

nasa mala sa javi ako neskutocne sidlo.Voditko sme videli na zivo uz davno a strasne sa nam to pacilo.Tei keci ako ze to nie je zviera neberiem.

greta24
23. feb 2009

Nam zacal maly behat po obchode jak sarkan, takze zacneme zhanat voditko

sirinka
23. feb 2009

vidim, ze tema je ozivena, akurat som minule na voditko myslela...ze ked bude druhe babo, niektore cinnosti si neviem predstavit...uz teraz mame problem dvaja ju ustrazit v obchode...tak uvidime...

jaja0110
23. feb 2009

Ahojte, no my sa pomaly zaciname rozbiehat a viem si predstavit ked s nimi pojdem vonka sama teraz ked sa otepli, ze kazda sa mi pusti inym smerom... 😝 tiez uz nad nim uvazujem 😉

sirinka
23. feb 2009

jaja uf s dvojkami budes mat zabavu a o fitness postarane 😀 mne sa hlavne jedna o obchody, lebo tam zvykne klara vsetko tahat z regalov a stupat po rozlozenych veciach, ako vcera v knihkupectve...mali na zemi skatulu s pohladnicami, tak ich poskakala a ani neviem ako, otvorila nudzovy vychod...takze sme kludne mohli odist aj bez platenia...az po 5 min si to zamestnanci vsimli...
no a potom ked treba ist popri frekventovanej ceste...

tana012
23. feb 2009

ahojte,aj my mame voditko,este som ho pouzila len 1x,ale o dva tyzdne cestujem sama s malym,bez kocika a s batozinou,takze je to urcite super vec.radsej si ho uviazem,ako sa rozkrikovat na cele letisko,lebo on mi ruku nechce vzdy dat.uz je to velky frajer 😀

greta24
24. feb 2009

Ja by som chcela kupit ruksacik - zirafku, ale nikde som ju nenasla. Nam maly behal po obchode v Rakuskom SCS, hladat tam dieta, ktore este nerozprava ani po slovensky, nieto po nemecky by bolo o hubu 😨

amatula
24. feb 2009

jej konecne som to voditko videla ako to vyzera 🙂
mne sa to zda fajn,hlavne v tom dave....skoda ze som ho nemala ked moj syn ked mal dva roky mi doslova zdrhol v nakupnom centre 😅 ten strach co som vtedy zazila ma poznacil nvzdy...teraz ked niekam ideme a ja ho nevidim na krok od seba dostavam zachvat 🙄

podla mna super vec!!!!

wali
24. feb 2009

maminy a kde sa da kupit take voditko? celkom sa mi to pozdava a ked by bolo treba, tak by som ho bez problemov vytiahla, ale este som take nieco v obchode nevidela. no vlastne som to nikdy ani nehladala, takze nemam potuchy, kde to kupit... 😅

greta24
24. feb 2009

Tiez by ma zaujimalo, kde sa to da kupit ?

zuzka1.
autor
24. feb 2009

ja vam predam nase ak chcete, mame dve.
malemu osm to skusila asi pred mesiaocm, ale je to pre deti, ktore uz vedia pekne same stat, lebo s a vtom krutil ako na kolotoci 😀

greta24
24. feb 2009

Zuzka, hod link, ako vyzeraju

olise69
24. feb 2009

ja som dávala niekolko strán dozadu linky, kde som kupovala 😉

zuzka1.
autor
24. feb 2009

http://www.twenga.co.uk/dir-Sports,Equestrianis... alebo takto, len na nascih je kratsia ta snura, to vodenie

zuzka1.
autor
24. feb 2009

my ich mame z uk, jedny odkladam urcite, je to celom fajn, na nakupy ako stvorene

amatula
24. feb 2009

zuzka co je to ta skratka uk 😕 😅

tana012
24. feb 2009

uk-spojene kralovstvo(anglicko) 😉