Čo si želať na Vianoce?

mirka414
22. okt 2008

alebo typy a linky na darceky...

mirka414
autor
22. okt 2008

poradte mam psika a deti od inych mamiciek na starzenie a chcela by som vzdy cistu podlahu,myslite ze sa mi oplati tento cistic?mate ho niektora ?Parný mop na čistenie podlahy - CY-6118B

julia225
22. okt 2008

mirka myslim, ze niekde tema o parnom cistici uz je... 😉

cervena_ciapocka
22. okt 2008

ja mam zas taky problem, ze co si nezelat a hlavne co vybrat pre ostatnych 🙂
pretoze ked si spocitam cenu darcekov ktore by som chcela kupit pre blizkych tak mi to vijde aj 4000 na kazdeho 😅 niezeby som na to nemala, ale nie je to prehnane?

mirka414
autor
22. okt 2008

julia225 ano ale to je na streche a tam skoro nik neodpoveda a vazne by som to chcela ako darcek ale nechcem kupit macku vo vreci... 😖 a co si zelas ty a tvoja dcerka??

slnieckova
22. okt 2008

ak by som mala byt sentimentalna, tak si prajem, aby sme v minimalne v zlozeni ja-manzel stravili este dalsich 100 spolocnych Vianoc 😔

ale inac by som neopovrhla domom, autom, dobrou pracou a taaak 😀

ale nie.... to prve je to najdolezitejsie na svete... aj ked to ste zrejme nechceli pocut 🙂

a typy na darceky? Tak za tie by som bola vdacna, lebo zatial nemam ziaden napad 😖 😀

julia225
22. okt 2008

ty vies co by sme si mi dve zelali...zial sa nam sen neplni, ale sme stastne a to je hlavne...ja som povedala, ze nechcem nic, takze vse dostane mala... momentalne este riesime dary na jej narodky, takze vianoce prichadzaju na pomysel bud. mesiac... 😵

dzany
22. okt 2008

ahoj,
mirka já jsem parný mop dostala k svátku (ten TV shopu) - no musím říct že síce vyčistí ale žádný zázrak to není 😝 těšila jsem se hlavně na ty spáry jak je reklamují že se hned vybělí - ale mně se fakt nevybílili ani po x tém použití a došlo až na drastickou chemii aby byly jak jsem si přála. no a ten nástavec na koberec teda taky nif mof 😝 😔 máme doma psa a aj tak musím min.1 za 14 dní šáhnout po rýžáku.
a ještě jedna vec co mi vadí - nesmí se tam dávat kromně vody žáden přípravek - takže mi po umytí podlahy neprovoní celý byt 😔
ale říkám - třeba plovoučka je vytřená hezky - žádné šmouhy a myslím že něco do sebe má i tá pára (že desinfikuje).
takže doufám že jsem tě moc nezklamala 😉 😅

rinuska
22. okt 2008

Ked 4 roky , chodili sme na logopédiu a logopedička sa ho pred vianocami opýtala, že čo chce mama na vianoce a on pohotovo odpovedal , že svatý pokoj 😀 - tak to chcem ja 😉

kotenko
22. okt 2008

rinuska, toho sa dockas po smrti.. teraz si zelaj daco hmotne... co ti mozu kupit tvoji najblizsi... aj ked v dnesnej dobe si mozes aj ten svaty pokoj kupit. hm.
a co planujem? nasim kazetky-kozmetiku, potom dvd prehravac, dvd s liliankou, pekne zostrihane a spraveny aj obal a taaak, potom solnu sviecku, hodiny do kuchyne a kalendar Lilianky... nech maju na nu pamiatku...
a drahemu nenapisem sem, lebo sem chodi, ale mozem do IP, ak chcete 😅

mirka414
autor
22. okt 2008

kotenko nadherne darceky... ☹ skoda ze to tak dopadlo malinka bola krasna 😢

rinuska
22. okt 2008

tak teda chcem parný mop 🙂

kotenko
22. okt 2008

dakujeme... no co uz, musime sa s tym naucit zit..
baby, mam 18 rocneho brata, co mu kupit k narodeninam a na Vianoce..? cely cas je pri PC, ma difitalny fotak a to ho moc nebavi, ja som skor maniak na fotky, chi.. netusim ake ma teraz zaluby,lebo doma nie som uz 2 roky... chcem mu kupit kozmetiku -kazetku na Vianoce, ale este daco.. co take? a na narodeniny..? na zlato a striebro moc nie je.. hm... poradte... mobil si kupit teraz cez leto novy... mp3 prehravac nechce... ja som zufala

kotenko
22. okt 2008

co by som chcela ja..?
to po com tuzim najviac sa mi bohuzial nesplni uz nikdy.. co sa tyka tych hmotnych veci... fen na vlasy, kozmetika mexx (u nas nedostupna, bohuzial, nechapem preco), novu kameru ccd mini dv a potom take hovadinky... ako kazda zena... chi...

cikyta
22. okt 2008

Kotenko-a čo tak nejaké "KULL" značkové tričko,mikina a pod.?

kotenko
22. okt 2008

nato on bohuzial nie je... na tie hip-hopove veci, to nei je pre nho... skor som rozmyslala nad cd/dvd polemic, celkom ich ma rad a casto pocuva... lenze zijem v takom zapdakove, ze cd a dvd u nas predavaju iba v tescu. a ze okresne mesto, do kelu tam! 😠

cikyta
22. okt 2008

A čo tak pes? 😀

mirka414
autor
22. okt 2008

kotenko a co tak darcekovu penaznu poukazku ja som ju darovala jednej nasek 11rocnej kamoske a ta si sama kupila co uznala za pekne a potom vsade vravela,ze to ma od nas 😵

kotenko
22. okt 2008

to by nasi nedovolili. my nemame v laske zvierata, iba to robi smrad a spinu a neupratuje si po sebe 😠 a steka to kedy nema... jaaaaj, fuj to 😀

mirka414
autor
22. okt 2008

kotenko never nasa kituska poumyva jazykom celu dlazku v kuchyny 😀 mame maltezacika,je nadherna...

kotenko
22. okt 2008

no to verim, ale ten smrad. to vam nevadi? ja mam rada iba macicky, psi mi smrdia, mozu byt akokolvek poumyvani a neviem aki, ale proste pspv nemusim 😝 kazdeho ale osobna vec
ach jaaaj, vianoce... darceky... celkom sa tesim na nakupy a potom na rodcov, ako im budu oci ziarit..

cikyta
22. okt 2008

Aký smrad?Smrdia tie,čo sú vonku uviazané vo vlastných h...A nie tie,čo ležia na gauči v obývačke.Mali sme aj mačku ani tá nesmrdela.Len kakala doma.Síce do piesku,ale to bolo cítiť!

mirka414
autor
22. okt 2008

nas vonia krasne po kokosovom sampone 😵 vsetky deticky o ktore sa starame ju miluju...kitty maltezak je skutocne psicek do bytu a my mame aj ponika,ten smrdi viac 😀 ale nastastie je vonku...

aponchie
23. okt 2008

ja se chci jen zeptat proc zakladate dalsi diskuzi kdyz uz tu vanoce jsou?? 😅 😕

kocurik16
25. okt 2008

mali sme mačky a teraz máme psa a smrad aký bol pri mačkách sa nedá so psom ani porovnať. mačku by som už nechcela ani za darmo a to mám mačky vonku rada

vinka
25. okt 2008

Tak mi s mužom máme vianočný darček už za sebou.Kúpili sme si pekarnik.Takže pod stromčekom sa zas budú len deti vytešovat. 😀

etuska
25. okt 2008

no ked ste uz nacali tuto temu... 😅 kupujete drahym "prekvapko",alebo sa stale dohodnete co kto potrebuje? 😕
lebo ja nemam rada Vianoce bez hoci malickych prekvapeni 😅 😔