Čo si želať na Vianoce?

mirka414
22. okt 2008

alebo typy a linky na darceky...

etuska
25. okt 2008

a nemyslim tym diamantove prstene,ale nieco male mile,hoci aj "hand made" co Vam pripomenie,ze ten druhy na Vas nezabudol...

angua27
25. okt 2008

ahojte,

my sme dnes akurát s našimi rozoberali tému Vianoce. a dohodli sme sa, čo si nazvájom kúpime. ja mám tiež rada prekvapká, také malé ako spomínala etuska a moja mama je v tom fakt dobrá. tak ich aj ja chcem prekvapiť, asi spravím klasiku kalendár so synovými fotkami. 😉

no a ja by som si priala, aby som nemusela počítať každú korunku, aby sme so synom mali vlastné bývanie a možno nejakého fajn tata. tak to dúfam, že sa mi o pár rokov splní, pilne pracujem zatiaľ na tej prvej veci. 😀 a také hmotné? nejaký fajn parfémik, knižku, pekné spodné prádlo,...

didusa.risulo
25. okt 2008

ahojte, tak ja si zelam na vianoce babatko, mozno ho uz mam pod srdieckom 😉

etuska
25. okt 2008

Angua-my sme tie kalendare venovali rodine a znamym minuly rok,ale chystam sa na ne aj tento 🙂

kocurik16
27. okt 2008

najkrajší darček pre mňa je kedˇsa zídeme všetci pri sviatočnom stole.ja som do mája mala prácu,kde sa robili všetky sviatky na deň alebo na noc ako mi vyšla služba a teraz aj ked som momentálne bez práce,čo je dosť zlé sa teším na prvé vianoce bez pozerania na hodinky a pocitu že zase musím utekať.Kedže nám chýbajú financie budem spokojná s hociakou maličkosťou

verulka
27. okt 2008

baby, ja by som chcela spat vkuse aspon 4 hodky 😅 ostatne si zariadim ako potrebujem 😀

tamarka
27. okt 2008

baby, na vianoce sa fakt teším, nie kvôli sebe, alebo mangelovi, ale kvôli tým očiskám naších babuliek. Tiež síce ešte nevieme, čo presne pod stromček kúpiť, ale naše deti áno. Chytili včera katalóg z dráčika a dve hoďky som nepočula nič iné, len máámííííí, toto napíšeme ježiškovi a toto tiež a toto by sme tam tiež mohli pripísať, no koniec. To by som musela sedávať v lone milionára každý deň 😀 😅 😅 😅
Ale čo mužíčkovi to fak nemám predstavu, handier má toľko, čo už pomaly ani ja nie, striebro a zlato má, na hudbe nejako veľmi nefičí, tak čo??????
Ja chcem nové auto, ale na to si musím počkať po novom roku, takže to pod stromčekom nebude, chi 😅

kocurik16
27. okt 2008

na nové auto by som pristala aj ja . kde sa dá zohnať chlap čo dáva pod stromček auto? 🙄 išla by som hľadať aj ja 😝

tamarka
27. okt 2008

kocurik, počula som, že už taký chlapi nie su 😀 😅

kocurik16
27. okt 2008

to je smola ☹ tak sa musím uspokojiť s tým,čo mám doma 😖

lucka1987
29. nov 2010

no kedze nam sa akosi pokazili povodne plany (povodne sma mali mat Vianoce stastne s rastucim bruskom a viac nam ku ststiu nebolo treba), tak tieto Vianoce som povedala mm nech mi kupi
3 balenie femibionu800 , a taktiez sme kupili novy satelit zariadujeme sa este v novom byte takze nemam potrebu mat vela darcekov....
otcovi sme kupili novu rychlovarnu kanvicu a pribor(to uz fakt potreboval)
svokre okrasne pohare na kavu,
krsniatku akesi hracie cudo co aj svieti a tak (ma len rok)
segrenke kozmeticku tasticku
a mojmu birmovniatku tiez kozmeticku tasicku
s inym si hlavu nelameme.. ked dojdeme na navtevu samozrejme flasa , kolace, to musi byt, a podla potreby mala drobnost...
no a mm kupim asi nejake oblecko, a thermotricka