Čo ste robili po strednej? Ako ste začínali?

oblacik3
6. jún 2008

Ahoj! tak ma zaujima, co ste robili po strednej skole. Otazka je pre tie zienky, ktore nesli na VS. Isli ste hned do prace alebo ste mali brigady? Ako ste zacinali? Pospominajte a rozpiste sa. 🙂

jankando
7. jún 2008

Ahoj, no ja si spominam velmi prijemne na prvych par mesiacov po ukonceni strednej.boli nadherne...vdaka mojej mamci...ktora ma vtedy financne podporovala..tak si to vies predstavit.. 😀 nevstavat skoro do skoly, pospat si dokedy chces, ides si a vratis sa kedy chces...no akurat leto som si uzila a na jesen som uz do anglicka palila do prace.. 😠

julova
7. jún 2008

Ja som par mesiacov brigadovala - po maturite do novembra...potom som si od januara nasla pracu a o polroka na to som odlietala do zahranicia, kde som pobudla 4 roky 🙂

simka9122008
7. jún 2008

Ja som nastúpila po strednej na 3 ročnú nadstavbu denné štúdium. Po druhom ročníku som čakala malého tak som mala štúdium prerušené a keď bol trošičku väčší tak som ten posledný rok dokončila úspešne. 😉

martina.d.
7. jún 2008

ja som po strednej bola mesiac doma a absolvovala som "procedúry" na prijatie do zamestnania. (psychotesty, fyzické previerky a testy zo slov.jazyka). Potom som už išla do práce.

zuzidr
7. jún 2008

ja som hned 10.júna po maturite nastúpila do roboty na brigádu,tam som pobudla do septembra,a v oktobri som si založila ŽL a začala sa venovať finančníctvu a to ma chytilo,a zostala som pri tom až do MD,ale kedže to bolo časovo náročné,musím po MD vymymslieť neičo iné 😒 😠 😀

maruschka
7. jún 2008

ja som sa zo strednej hneď po maturite prihlásila na nádstavbové štúdium...To boli naj roky mojej mladosti..Keď som zmaturovala tam,tak som bola asi 3 mes.nezamestnaná/robila som au-pair môjmu maličkému bračekovi/ a potom som išla pracovať ako obchodná referentká do firmy,ktorá distribuovala lieky,zdrav.potreby do lekární...Tam bolo tiež supéér.Tam som si odmakala 3 roky a potom som nastúpila na materskú..Teraz som na materskej a chodím na vysokú...Čo bude potom,netušííím 😉 😉

marse
7. jún 2008

Otehotnela som v tretom rocniku, cize po maturite som isla na MD a som na nej dodnes 🙂

ankaa
7. jún 2008

Zaujimava tema 🙂
Kde ste brigadovali?

julia225
7. jún 2008

ja som sla na vysku, bola som druhacka otehotnela som, potom som este dva roky chodila navs, teraz mam prerusene studijum, medzicasom som zmenila odbor, cize som zasa len druhacka, no a najnovsie sa idem na to uplne vybodnut a mojim snom, je ist za porodnu asistentku, tak sa tesim ze budem robit konecne daco, co ma naplna na 150percent a straaaaaaaaaasne som rada...
takze ja po strednej skola dieta...a bola som v uk milion krat tam som robila v office pravu ruku sefovi(ujovi) a tam som si nasla aj darcu spermii 😀 s ktorym mam dcerku... 😵

abetka
7. jún 2008

ja som bola dva mesiace doma a oddychovala po maturite, lebo som nemala este 18 a nemohla som nastupit do prace a potom v auguste som isla pekne do roboty na smeny do nemocnice, odkial som potom odisla a teraz nedavno sa zase vratila, ale skoro som odisla na druhu matersku 😉

livika
7. jún 2008

Po mature som si uzila dovolenku a isla som pracovat-do lekarne.

bianca
7. jún 2008

ja som si este uzila posledne ,,prazdniny,,a hor sa do prace 800 km od rodicov

karolinkafe
7. jún 2008

Ja som si asi mesiac po maturite nasla pracu, v ktorej som ostala asi tak pol roka, medzitym som sa rozhodla ze aj tak pojdem na VS, tak som sa pripravila na skusky, prijali ma. V lete po skuskach som sla na 3 mesacnu sezonu do FR a spoznala mojho terajsieho priatela. Aj tak som sa vratila a zacala sudovat, no po prvom roku som prerusila..... a uz teraz uz zrusila studium 😅

lasenka
7. jún 2008

ja som po strednej takisto visela na rodicoch, no v septembri som uz bola v Londyne 😉

bibula
7. jún 2008

😀 mesiac doma a sup do prace,co som vystudovala.
vacsina mojich spoluziacok vsak bola doma este cele prazdniny. 😉

jaja25
7. jún 2008

Po strednej ma nezobrali na vysokú. Bola som v Nemecku. Potom som rok študovala STU a potom LFUK. 😀

deina
7. jún 2008

Uzila som si prazdniny a potom som sla pracovat. Ale velmi ma to nebavilo, tak som napokon sla o rok na VS. 🙂

maca793
7. jún 2008

ja som mesiac oddychovala a potom som sa hodila rovno do reality. začala som robiť a robila som až do pôrodu dvojičiek, vlastne dovtedy, pokým mi ich sono prezradilo 😉

petaba
7. jún 2008

Ja som mala 5 skolu cize som vystudovala ako 21, potomsom zacala studovat na vysokej skole manazmentu, ale zistila som, ze to nie je to co som chcela...a uz dlhsie sme chceli babo, tak sme si ho naplanovali a sup na to... za par mesiacov sme sa uz tesili z nasej princeznicky 😀

claudinka
7. jún 2008

ja som maturovala len teraz pred rokom, takze to mam cerstvo v pamati 🙂 teda ten stav skor este len trva.. skoncila som teraz prvy rocnik na vysokej a kedze v septembri sa mi narodi mimco, tak uvidime, ako to budem stihat.. ale v mojej skole velmi problem nevidim, kedze je laahkaaa jak nijaka ina..

magda22
7. jún 2008

ahojte
ahoj claudinka 😉 🙂

tak ja som to mala teda pestre...po maturite som studovala vs v ziline, ale iba jeden semester, 🙂 som prerusila, isla som na rok do anglicka, kde som vymenila asi osem zamestnani 🙂 , potom som sa vratila a ucila anglictinu, potom ma prijali do ba na uk, ale v stvrtom smestri som si zamilovana povedala, ze tu skolu nezvladam, nechce sa mi ucit a ma nebavi, tak som to radsej nechala skor ako by ma vyhodili 🙂 , tak som isla robit, za necely rok som tu v ba vymenila asi pat zamestnani, potom som otehotnela, a to som sa tesila zas na skolu 🙂 (ktora by ma uz mala bavit), ale isla som aj tak na prijimacky, spravila som, september zapis, dva tyzdne skola, potom som rodila, no a teraz si uzivam matersku pokial zas nezacnem chodit od septembra do skoly (podotykam, denne studium), lebo na rok som prerusila...

a mam to stale pestre 🙂

magda22
7. jún 2008

a to som si este kazde leto vymyslela nejake cestovanie, alebo cestovanie za pracou

lencici
8. jún 2008

Uživala som si prázdnini nič nerobením a potom v novembri do práce ale to mi vydržalo pol roka lebo som bola tehotná🙂))

makulienka
8. jún 2008

ahoj-te,
ja som po strednej škole bola pár dní doma a potom som nastúpila na 4 týždňovú brigádu-to bola škola života, že nech viem čo je to práca (bola to moja 1 brigáda v živote, moje 1 zarobené peniaze a ,,práca,,) a čakala som za výsledkami prijatia na vš.
po skončení brigády som sa vrátila-vynervovaná späť domov a užívala prázdnin.
na vš ma prijali a ja som nastúpila na štúdium.
😵

danulka2
8. jún 2008

ja som mala mesiac prazdniny a potom rovno do prace. Po roku prva materska /3roky/, znovu robota /10rokov/ a momentalne uz druhy rok druha materska 😀 skoro ako zivotopis 😀 😀 😀