Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

sisulik
21. apr 2007

no u mna to ani z blizka nevidno, kedze si to neodkryvam...na mne vidno len tvar, ruky a v lete aj chodidla... 😀

escada17
autor
21. apr 2007

😀 inak v akom tyzdni ti potvrdili, ze co cakas?

sisulik
21. apr 2007

v 20.tt sa hambilo ukazat ze co skryva...ale v 24.tt, 27.tt., 28.tt a aj tento tyzden v 32.tt sa uz nehambil... 😀 videla som nieco co som nevidela pri malej..hehe..

escada17
autor
21. apr 2007

heheheee, no to by bolo, ze by si to videla pri malej 😉))

safiah
21. apr 2007

heeeeeeeeej tak vy tu bezomna no pekne.

safiah
21. apr 2007

hehe keby len sisulik sisulik videl ale aj teta safiah videla 😎 🤐

escada17
autor
21. apr 2007

😀

sisulik
21. apr 2007

ano ano...aj teta safiah so mnou v utorok "fifikovala" na usg.... 😀

safiah
21. apr 2007

ahoj escaka tak ako s tvojimi liekmy cosi nastudovala na internete

escada17
autor
21. apr 2007

safiah, no nic moc. Vzala som penicilin a hadam do 30 sekund som nanho mala alergicku reakciu, skoncila som na pohotovosti , ale nakoniec som ok aj ja a aj babo. Hrozne som sa bala.

sisulik
21. apr 2007

safiah..my sme dnes kupili digi.fotak...vies, aishinka ten nas znicila a neplanovali sme teraz kupit novy, ale tetuska sisulik objavila a manzelik platil... 😀 takze uz fotim vo velkom...

safiah
21. apr 2007

ach escada pomoooc hlavne ze si vporiadku a dali ti ine lieky?
sisulik kde si kupila som videla aj v optime lacne ake ma priblizenie.

sisulik
21. apr 2007

ma 7.1 megapixlov. bola to novinka a preto na nu bola aj akcia..len neviem do kedy ta akcia trva, zabudla som sa opytat...

escada17
autor
21. apr 2007

safiah, nie, ziadne lieky, ze ak chcem, mozem take na to svrbenie z alergie alebo Tylenol ( cosi ako paralen doma ), ale nechce uz nic radsej, radsej vydrzim, vcera som sa ozaj tak zlakla o male, ze az..

safiah
21. apr 2007

ale priblizenie ake ma...inak uz citim kopance vcera prvy krat a dnes jedna radost a vies co od vcera som tri krat pozerala tie moje usg zaznamy ale prisla som na to ze si si robila srandu zo mna lebo ja som pipika nevidela nikde

sisulik
21. apr 2007

safi..to ma az tak zle poznas ze si si nevsimla hned na zaciatku ze si len utahujem??? hehehe...priblizenie bude zrejme to optical zoom? tak to je 3x

safiah
21. apr 2007

juj no nevadi mohla si kupit s vacsim priblizenim...pixle nie su dolezite az tak ako zoom.a ty tiez poznas mna ze ja naletim kazdemu.tuto som
escada to ti verim tiez by som stresovala.na svrbenie sa moze aj dithiaden to mam predpisane hehe ale tiez neberiem.

escada17
autor
21. apr 2007

safiah, viem, ze moze, len z neho by som spala a ja mam malu, o ktoru sa musim starat 😉

safiah
21. apr 2007

ja sa s tej diplomovky zblaznim od tretej som na nej robila u kamarata lebo som nevedela nejake veci a teraz mi nejde otvorit pomoc

safiah
21. apr 2007

juj a vecer ked das malu spat sa neda. sak ak nebude dobre tu nieco vymyslime neboj nic.
sisulik mozem ta nieco poprosit?ja mam s niecim problem

sisulik
21. apr 2007

s cim zase? hehe

safiah
21. apr 2007

ale ja len v nudzi som si vsimla ze mi treba v diplomovke prelozit abstrakt do anglictiny nie je toho vela len par riadkov lebo tam chcem vela vynechat
skusim si to hodit do prekladatora nieco podumam sama ja len keby som mala problem ci by si nekukla na to ak mas cas.lebo zese svagor slovensky nevie a jalal ma vzdy cas.

sisulik
21. apr 2007

som ti chcela napisat, sak jalal vie po anglicky...ale uz som si precitala sicko co si napisala...tak fajn, kludne posli ak nieco budes potrebovat..len mi daj vediet...

safiah
21. apr 2007

jej j.a.ch. fakt toho nie je vela len jeden odstavcek plus takze ze potravinarsky priemysel, kozneticky atd.len ak tu diplomovku otvorim zatial tu taham od kamarata uz asi treti krat.lebo sa mi neda otvorit.
a co si dnes pofotila.kam sa nam stratila escada.

sisulik
21. apr 2007

pofotila som aziza a malu..hehe..fotky su nadherne cistucke..megapixle su tiez dolezite..predtym sme mali s mensimi megapixlami a fotky neboli take cistucke...pomalicky musime aj video kameru pripravit (myslim, nabit baterku a kupit do nej cistu kazetu) aby to bolo hotove ked porodim... 😀
prave napalujem vsetky usg zaznamy z tohto tehu na CDcka pre toho rezisera...moc sa mi nechce,ale vdaka bohu uz som na konci... 😀

safiah
21. apr 2007

jasne ze su dolezite.
dost mas toho?dnes si pozerala aj mamka moj usg aj s karolom a karol povedal ze chrbtica deticiek mojich je ako zips. no hotovo.ale pacilo sa im.budes dnes samovat?

sisulik
21. apr 2007

ano..uz je na odchode... 😀 uz par dni som ako slon, nemyslim len vahou ale uz i nosom...neviem dychat...pridavam sa do tvojej skupiny..hehe..
na zajtra sme pozvali nasich na obed...musim poriadne poupratovat.. 😀 chcem mamine ukazat, kde som pripravila vecicky pre maleho do nemocnice..len pre istotu, keby nahodou aziz zabudol..hehhe...sak vies, urcite aj on bude frustrovany...

safiah
21. apr 2007

frustrovany myslis?no neviem ked si spomeniem na to ako si hovorila ked si rodila aishinku a aziz sedel na kave a kupoval nausnicky hehe
ale neutieraj prach teta lebo to byt moc zle na alergiu to ne ch urobi aziz.a skus tie krapky co som ti pisala.

sisulik
21. apr 2007

sice vidis..hehe..on bol ten kludny...ale nakoniec porod aj tak stihol..no je lekar, vie lepsie nez ja, kedy staci prist k porodu.. 😀
inac ked tak narychlo pocitam tak toto tehu ma aj s porodom vychadza na cca 60tis.sk...ani sa to nezda, kym to clovek nezhrnie...a to este nepocitam veci pre babo... 😀 ale to neva, ved v kuvajte by ma to vsetko vyslo ovela viac.
ty tiez sama?

safiah
21. apr 2007

ano samujem aj ja. ale jalal je tu niekde na intraku u kamarata a ja tu stresujem no mam ten abstrakt chces ho vidiet ti ho poslem ak dojdes na yahoo.hmm? a pocuj co stalo 60 tis.?