Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

ivca82
4. apr 2007

escada, no pre chlapca uz mam David a dievca musi priatel vybrat, ved ja budem mat chlapceka a on dievcatko 😀

escada17
autor
4. apr 2007

ivca- to je aj pravda, moja mala vyslovene je ockova 😉 alebo si len on mysli a ja kazdemu hovorim ? 😉

aruska
4. apr 2007

Ahojte, ako? Ja som v 33tt a stale sa nam ukazuje mimco iba ritkou 🙂

ivca82
4. apr 2007

aruska, tak to mas aspon pekny vyhlad, ak sa na ockovu podoba tak je chlapec a ak na tvoju tak dievcatko 😀 😀
escada ved on sa uz ide zblaznit ale tiez nechce vediet, ved by mu moja doktorka povedala a vcera ked sme boli na merani v nemocnici by mu tiez povedal ten doktor, ale on vyhlasuje, ze vie co robi... A vsetko uz vybral v cervenej farbe aj ked este nesmie nic kupovat.. 😵

aruska
4. apr 2007

no vsak mne najprv v 14 tyzndi povedal doktor ze to vyzera na chlapca ale ze to vobec este nemusi byt, lebo to moze byt vybezok pupocnej snury no a odvtedy ani zaboha ukazat 😀 takze moj chlap tiez stale dufa ze to bude babizna. Strasne by bol rad keby to bola baba, ale samozrejme ze bude rad aj chlapovi, ved doma ma teraz mna a sucku tak potom by sme boli 5O/50.

escada17
autor
4. apr 2007

aruska- no take hanblive podla mna dievcatko bude 😉 ivca, v cervenom, nie ruzovom? 😉aruska, tak ty uz len vydrzat...ale co ja, ja som len v 18 tt 😉

ivca82
4. apr 2007

Chlapi chcu vsetci dievcatka, lebo budu mat maznacika.. To by sa im pacilo aby sa za nimi zeny saleli 😉 tak nam by sa patrilo dievcatko, mame totiz psika 😵

vedvies
4. apr 2007

escada zatial mame vybrane mena Nina a Matej 😉 .... Ninu chcem na 100% a Matej je este v stadiu rokovania 😀

milly333
10. apr 2007

Ahojky,
tak já jsem taky strašně zvědavá co to bude, ale na druhou stranu se chceme s manželem nechat prostě překvapit ale nevím zda k tomu mám vůli nebo ne. Když už jsem to minule na ultrazvuku nemohla vydržet tak jsem se dr. zeptala ať se mrkne, naštěstí to nebylo vidět!Manžel chce samozřejmě klučíka a já holčičku!Doufám, že to ještě dlouho na gyndě neuvidí 😉

morusa
10. apr 2007

Milly333: my si to říct nenechali a musím říct, že dneska jsem za to ráda. Myslím ,že to má větší kouzlo, když nevíš, jestli si jedeš pro chlapečka či holčičku a hlavně to překvapení pak volat všem známým a přibuzným, kteří se už nemůžou dočkat, co to bude. 😉

escada17
autor
18. apr 2007

ja si myslim, ze je to individualne...kto chce vediet, kto nechce vediet...my sme prve nevedeli a bolo to uzasne...toto si myslim, ze NEVYDRZIM nevediet ( alebo sa neopytat ), ale ktovie- mozno sama seba prekvapim 😉 vedvies, Nina sa aj mne velmi paci 😉

vedvies
18. apr 2007

escada aha tu si to pisala 😀

escada17
autor
18. apr 2007

no tu 😉

binki
19. apr 2007

Holky a ve kterém týdnu se to už dá poznat, když teda není řiťkou🙂

iza
19. apr 2007

binky kol 20tt,ale třeba mojí kamarádce to řekli už v 17tt...pindík byl úplně zřetelně vidět 😀 😀

kackadu
19. apr 2007

Ja jdu na velky UTZ 15. kvetna a to budu 20tt, ale protoze jsem zvedavka a nedočkavka tak jdeme příští týden na 3D a to budu 18tt tak jen doufám, že už to bude poznat!
Ale dnes se mi zdál zase sen, že jsme tam už byli a že napřed řekli co tam vidíte a já, že kluk, tak udělali druhou fotku a řekli, tohle je uplně jasná holka!!!! A já bych si ji tááááák přála 🙂

lenycka
19. apr 2007

ahoj všem 🙂
My jdeme na ultrazvuk ve 30tt zítra, tak se modlím, aby nám neřekli, že nám za těch 10 týdnů, co jsme tam nebyli neřekli, že nám mezitím narostl pytlík, to by byl průšvih, páč máme doma všechno růžové 😕

escada17
autor
19. apr 2007

dievcatko sa tazsie urci, lebo onyyy nemusi byt len vidno a moze tam byt 😉 lenycka, kazdopadne ste vybrali nadherne meno 😉 nasa sa vola Sophia a velmi casto nam vravia ludia, ze sme dali to najkrajsie meno 😀

gabika11
19. apr 2007

cavte, tak mne povedal doktor v 15 tt, ze to bude chlapcek. Dalsi Dr. mi v 18 tt povedal, ze pravdepodobne dievcatko. Trochu mam z toho v hlave zmatok, ale s manzelom uz malej hovorime Karolinka. A kedze on vybral dievcatku meno, ja vyberiem pre chlapceka meno David alebo Jakub.

escada17
autor
19. apr 2007

gabika, teda vlastne to neviete naisto?

dendisa
20. apr 2007

sakra, UTZ mi doktor dělá při každé návštěvě, ale ten náš raubíř nechce ukázat. Asi tuší, jakou má netrpělivou matku. To je jak naschvál!

safiah
20. apr 2007

ahojte tehulky tak si citam ze ste niektore trosku nedockave no asi by som sa k vam mohla kludne zaradit ja to mam dvojnasobne.cakam dvojvajecne dvojicky a tiez by som velmi chcela vediet pohlavie.

papaya
20. apr 2007

Ahojky, my to vědět chtěli,ale máme smůlu. Při 1. UTZ to vidět nebylo a to jsem byla dost zklamaná, páč jsem byla samozřejmě natěšená a zvědavá. Při 2. to vidět taky nebylo a při 3. mě ani nepřekvapilo, když mi dr řekl, že prďola má mezi nožičkama pupeční šňůru a pohlaví vidět není. Víc UTZ mi dělat nebudou. Naštěstí rodím za chvíli,tak už to vydržím. Je ale fakt,že jsem se na to moc těšila a pak se musela smiřovat s tím,že to třeba vědět nebudeme...
Nechci vám tedy kazit radost,ale připravte se i na tuhle variantu,ať nejste zklamané jako jsem byla já 😉
Jinak vám přeju pohodové těhu a hlavně zdravá miminka 🙂

escada17
autor
20. apr 2007

dendisa, tak to na nervy, ze ked kazdu navstevu a taji sa 😉 bud baba alebo Bond 😉

escada17
autor
20. apr 2007

safiah, tak to je krasne- dvojickyyy, blahozelam 😉 papaya, ja mam uzv v utorok, tak toto sa hadam ukaze, lebo Sofia vymyslala a bola prekvapko 😉

safiah
20. apr 2007

ja sa len bojim toho ze ti moji dvaja drobci bude mat malo miesta na roztahovanie noziciek 😀 😀 ale ak neukazu tak vobec nevadi snad sa prisnije a budem prezivat tie dni len na snovych predstavach 😀 no co tak bude prekvapko ked pridu na svet ved babatka su najvacsi dat tak naco ho rozbalovat aj tym sa mozme uspokojit ked uz nic nie?

safiah
20. apr 2007

nie dat ale dar 😉

sisulik
20. apr 2007

safiah...ale ja ti vravim ze budes mat chalana a babu..tak do paru....ja som to videla na tvojom utorkovom usg... 😀

safiah
20. apr 2007

no odkial to vies, nerob si srandu lebo mam az slzy v okoch a mam vysoky tlak .ved doktor povedal ze nevidno jujty si ale

escada17
autor
20. apr 2007

safiah, dnes som akurat pozerala porod, zena mala dvojicky na sekciu- cakali dvoch chlapcov a mali dve dievcatka napokon 😉 asi budes mat viac uzv a tak vacsiu sancu sa dozvediet...drzim palce, aby bolo tehu lahke. Kedy mas termin?