Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

sisulik
20. apr 2007

safiah..ale ja vidim vsetko..heheh... 😀 no akoby aj bolo vidno, ked jeden druheho objimal nozickami... 😀
skus si predstavit babu...skus si predstavit aj chalana..co sa ti objavi? super terapia, co? lebo pri mojom tomto tehu vzdy pri snahe predstavit si dievca, sa mi objavil chalan...a dufam ze to uz tak aj zostane, nie len podla usg a mojich predstav, ale aj v skutocnosti...
no ja uz idem hajat....dobru noc...

safiah
20. apr 2007

ahoj escada ja mam 16 septebra no predpokladam ze skor mne tento termin uviedli hned na zaciatku ked som este nevedela ze budu dvojicky.kde si videla ten porod v telke?

safiah
20. apr 2007

sisulik mne sa stale objavi jeden chalan aj vo sne. ale druhe babo nikdy neviem.no uz je to jedno...a ty si mozes byt ista ze to bude chalan tento usg urcite neklamal 😀 lebo mozno nevidim pohlavie svojich ale tvoj chlapcek ti hovorim ze je uz isty aj po porode v tomto pripade nase oka nesklamali.

tomaslavka3
20. apr 2007

ahoj pohlavie sa dozvies neskor,az budu dobre otocene.Ja som stale myslela,ze jeden bude chlapcek.Vzdy bolo jedno otocene opacne.Dvojcata sa obvykle aj ked nie su komplikacie rodia o nejaky tyzden skor,tak s tym rataj.Mozno koniec aug.,alebo zaciatok sept.Ako pojdes rodit?A kde.Slavka

safiah
20. apr 2007

slavka ahoj ty mas 5 teticiak ach to je kraaaasne a trojcatka ach ja asi vzlietnem.no ja s tym zac sep al koncom aug ratam. ako pojdem rodit to netusim ako to hadam vyjde a rodit by som chcela v kosiciach v saci.ale moc neponahlam s pohlavim ved to co bude bude len nech su dravucke tie nase deticky. zo srdca ti blahozelam k rodinke slavka.

escada17
autor
20. apr 2007

safiah, ano, na Discovery channel, apson myslim, ze na tom...ja stale pozeram na porody, potom som jak doktorka mudra 😉 no aspon dva tyzdne skor by si mala rodit. Inak uz priberas nieco? Ja som chcela dvojicky-parik, ale nemame v rodine, tak sanca bola mala a jednoznacne vraj cakam iba jedno, ale faaajn,len nech je zdravucke. 🙂

safiah
20. apr 2007

escada tak to mi povedz kedy davaju ja mam rada ten kanal tak ked uz pozeram zachranku a forenznych detektivov tak si pozriem aj nieco nam blizke.no v poradni som bola 2 . 4. a mala som plus dva kg.v pondelok idem opat no uz k inemu lekarovi lebo moja ma preradila do rizikovej poradne tak tam ked sa budem vazit uz na inej vahe tak neviem.ale brusko uz rastie a urcite som nieco pribrala lebo nedavno som mala sok ked som si vsimla cervene ciarky na stehnach. 😀 my v rodine nemame ziadne dvojcata som prva tak to hadam nemusi byt jednoznacne dedicne.ja som aj rada ze budu dvojcata akurat som sa dnes rozpravala s jednou tetou tak povedala ze sa budu spolu hrajkat hehe a ja s nimi 😀

escada17
autor
20. apr 2007

v akej krajine si? Ja si to stale denne naprogramujem ako to do list a potom mi to prepina...baby baby, baby story, special deliveries...som v USA.

safiah
20. apr 2007

aha ja som na slovensku.tak si daleko juj

escada17
autor
20. apr 2007

ved toooo...dvojicky je uzasne mat, ja uz mam dcerku dvojrocnu, tak sa hadam uspokojim s jednym....co s atyka strii, tak si davaj pozor na pomalsie priberanie a natieraj sa denne kremami na to urcenymi... 🙂

safiah
20. apr 2007

no vies ja mam ten problem ze som alergicka tusim na vsetky kremy.v stredu som si kupila krem dufajuc ze ak je z aloe vera ze mi neuskodi no aj po nom som sa vyhadzala.mam jeden olej babylove ten smrdosi ako guma uff no tak mi nic neostava len po sprche kedy pekne voniam sa natriet smradikom.hehe ale je bez konzervacnych latok.

safiah
20. apr 2007

nevadi ze nemas dvojcatka treba byt vdacny za to co mame.ale je pekne ze to tak beries iny zase zalamuju rukami ze dvojicky?toto nemam rada ved ako by sme za to mohli my nie?

escada17
autor
20. apr 2007

no kde, podla mna uzasne dvojicky, fakt !😉 skoda s tymi kremami, to neviem poradit, ake sa doma pouzivaju...tuna viem, ze je napr. Cetaphil na taku citlivu kozu...ale zase nechrani pred striami...ale mozu sa ti uplne vyhnut, len na to radsej nemysliet...😉

tomaslavka3
20. apr 2007

safiah dakujem.Len sa natieraj aj ked ti smrdi,ja nemam ani jednu striu na brusku a este som mala aj piercing pri trojickach.Pri konci ti asi dost narastie brusko,tak nech smrdi!!!ale po porode chces byt stale pekna snad hlavne do plaviek.Asi si este nevidela zenu pred porodom,ktora ma strie.Ja ano a dost!Pri takom pohlade by som sa natierala s hocicim ,nakoniec da sa aj a obycajnym olejom.Len kazdy den dbaj o to.

safiah
20. apr 2007

nooo slavka veru som nevidela tak si beriem rady k srdcu dakujem ti a budem natierat.inak aj ja mam pirsing len mam pocit ze sa mi vytlaca pupok tak neviem co s nim urobim.a plaviek sa neobavam lebo neplavkujem.ale manzelovi sa chcem pacit to je samozrejme.
ja som sa uz inak natierala aj olivovym olejom len mi dosiel alebo sa sratil v skrini.dlhsie som ho neviedela lebo som dloh nevarila ked mi bolo nevolno 😀

escada17
autor
20. apr 2007

tomaslavka, inak olej aj v tv davali, ze kludne, ze to pomaha. Ja tiez sa tak bojim strii, nemam ziadnu po prvom tehu a mala som obrovske brusko a babo, ale aj teraz sa snazim davat taky pozor, ze az...tomaslavka, este by som sa opytala- ked je infekcia nejaka, radsej vziat penicilin? Poklada sa za bezpecny v ethu, ved mi ho aj predpisali...som v 20-21 tt a mala som trhane dve stolicky pred dvomi tyzdnami, teraz mam chripku a protivnu aftu z vnutornej strany lica- samozrejme zapalenu...neviem, ci vziat, ci nie...😢

safiah
20. apr 2007

ak ti predpisali nejaky liek tak by som ho uzila.sice lekarka niesom ale infekcia sa moze sirit to mam z discavery hehe ja mam astmu a tiez mam liecbu do ust inhalator do nosa sprej a kvapky do oci.lekarka mi povedala len tolko ked mam problem s dychanim ja tak ako sa mozu citit babatka.

escada17
autor
20. apr 2007

to vieeem, len ja nechcem zobrat az kym fakt netreba, ja som taka bojazliva v tomto ...😢

safiah
20. apr 2007

aj ja som bola kym som nepootravovala vsetkych znamych lekarov.ale neboj sa lekar vie co moze predpisat.a ak je to nutne teda ze sa zle citis tak si to preliec.

escada17
autor
20. apr 2007

asi budem musiet, lebo ja som normalne nespala uz 4 noci poriadne, strasne som unavena a cez den sa o dcerku staram, na nervy fakt...

safiah
20. apr 2007

pozri ja som chora ak mam brat lieky este viac prv ako zacnem zacnem zistovat na nete, a citim si sprievodny letak potom volam znamym lekarom ci mozem a ked mi taky treti povie ze ano tak som kludna.tak viem co prezivas ale ak nespis tak zober.stale si hovorim ze na zle netreba mysliet.
zubna infekcia sa moze rozsirit do tela a kazdopadne mysli na babo.

safiah
20. apr 2007

a ozaj ak ti predpisal apenicilin tak to v tehotenstve mozes.

escada17
autor
20. apr 2007

presne aj ja ide teraz popozerat na nete, vidis, aky som ja bojko...viem, ze sa pritom moze...inak ale dakujem aj tak.

safiah
20. apr 2007

uz som pozerala za teba ...prezivam s tebou...

safiah
20. apr 2007

escada ja uz idem spat.zelam ti aby si sa vyspala u nas je uz pol druhej rano.popozeraj na nete mna to celkom presvedcilo.docitala som sa ze peniciliny su pezpecne.dufam ze ta to upokoji. budem na teba mysliet potom daj vediet ako sa mas.papa

escada17
autor
21. apr 2007

no moja, si predstav...vzala som si ho a v momente alergicka reakcia. Strasne som sa zlakla, hned sme leteli na potovost. Ja som ho nakoniec vyvracala. Lekarka pozrela babo a vsetko super, nadherne a povedala, ze vyzera, ze dievcatko 😉)) v utorok mi to potvrdia alebo vyvratia, ale ja myslim, ze dievcatko, mam ten pocit od zaciatku 😉))hlavne, nech je zdravunke, moje malicke, a mi papa urobilo.

sisulik
21. apr 2007

ahojte babenky...ja mam strie po aishinke...ked som bola tehu s nou, tak som si kupila kremik na strie..ale nejako som to kremovanie nebrala vazne a kremovala som sa len ked som si na to spomenula..mozno raz-dva krat za tyzden...mamina strie nema vobec tak som sa na to spoliehala...ibazeeeeee v osmom i deviatom mesiaci sa mi zacali tvorit ako huby po dazdi...bolo to skarede cervene, no fuuuj....aj ked uz teraz su vyblednute, ale zostanu uz navzdy...tentokrat sa kremujem denno denne....zatial sa mi nevytvorila ziadna nova stria tak dufam ze do konca sa mi uz ani ziadna nevytvori...ale babenky, nepodcenujte to...vzdy pri kupeli ci sprche si kefujte brusko aby sa dobre prekrvilo a potom si ho nakremujte....;)

escada17
autor
21. apr 2007

sisulik ahoj, to mas pravdu...to sa nema podcenit, ked clovek ozaj nechce riskovat, ze sa strie spravia..po akom case ti vybledli, ked sa mozem opytat? Lebo ich potom uz tak nie je vidiet, vsak?

sisulik
21. apr 2007

no vidiet ich bude vidiet vzdy...najprv boli super viditelne, to ked este boli cervene...ale ze po akom case vybledli, to si uz vobec nepamatam...ale su uz biele...aj tak ich vsak vidno...a teraz sa tak super natahuju rastom bruska... 😀 ale vzdy su len biele..hehe..

escada17
autor
21. apr 2007

to viem, ze zbeleju, len mozno aspon z dialky nevidno...neviem, ako ta potesit 😉