Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

ajus
31. mar 2007

dost som pribrala, takych 8kg asi...

escada17
autor
31. mar 2007

ajus, tak to nie je vela, tak optimum na ten cas...

sisulik
31. mar 2007

ahojte baby..super tema...
mne pri malej v 16.tt povedali ze to bude chalan... 😀 ale potom ako som chodila kazdy mesiac na usg, tak to vzdy uz bolo dievcatko a aj sa narodilo dievcatko.. 😀
pri tomto tehulkovani som bola v 20.tt na 2d a 3d..ibaze malo tak dokonale prekrizene nozky, ze lekar si vedel len tipnut aj ked nevidel...tipol dievcatko...no, potom som bola na usg v 23tt., 27tt. a v 28tt. a na vsetkych troch mi potvrdili chlapceka..tak sa vytesujem..aj ked baby su zlatucke..manzel by chcel same dievcata..ale to by bolo nefer voci mne...kedze baby letia na tatinov..aspon u nas to tak je... 🙂

sstefi
31. mar 2007

Ahojky holky, my pohlavie nechceme vedieť. Ja sa veľmi teším na to prekvapko, čo to bude. Každý je v mojom okolí z toho nervózny, že nechceme vedieť, ale veď my to aj tak nezmeníme a ani by sme nechceli. Bude to naše prvé bábo, takže je to jedno. A myslím, že keby som čakala aj druhé, tiež by som to asi nechcela vedieť. Veci som dokopy ešte ani nekupovala a aj tak som posadnutá zelenou, takže to sa dá. 😉
Inak nemám ani "ciťáka", už sa mi ciťák 2x zmenil, takže z toho nič. Meno ešte tiež nevieme, my sme taký pohoďáci trpezlivý.(ja obzvlášť) 😀 😅

escada17
autor
31. mar 2007

sisulik- aj moja na tatina a od mala ma radsej muzov ako zeny 😉 ale ja som aj tak vzdy dievcatka chcela. Dnes sme mali debatu, ze ak je aj toto dievcatko, este raz skusime na chlapceka 😉 tak sa uvidiiii...sstefi- Sofi sme nemali potvrdenu, len som si ja myslela od 20 tt ( prvu polku tehu som myslela, ze isty chlapec ). mas pravdu, ze prekvapko je uzasne, ja totalne verim, ale ja by som sa od tej zvedavosti asi rozprskla 😉 mne je az smiesno zo seba, ked niekam ideme, tak sa vzdey tesim, ako mi ludia tipuju, je to super. Kde som citala, ze jeden par nechel vediet pohlavie a muz to zdovodnil- je to moj najkrajsi darcek , aky som kedy dostal. Nenakuknem do balicka skor ako bude cas. Pekne...kiez by som i ja mohla 😉 ale my sme tuna s kolegynou i darceky hladali ( zuzulou ) 😉))

sisulik
31. mar 2007

no sstefi..klobuk dole...ja by som asi nevydrzala cakat do konca... 😀

escada...moje citaky su nespolahlive..hehe..pri malej sa mi vzdy snivalo ze budem mat dievcatko...a teraz vzdy ked si mam predstavit dievcatko, tak sa mi pred ocami objavi chlapcek...no cisty chaos...ja keby som mala same baby, to by bolo super...ale chcela by som vyskusat aj vychovu chalana, kedze ja mam len sestru...

escada17
autor
31. mar 2007

ahoj sisulik, ja svojim citakom tiez neverim velmi, ale aj brusko mam ako pri malej, aj zle mi bolo, este aj cinksy tvrdi, ze baba, tak viem ja 😉...podla mna je strasne tazke vydrzat...mozno, kebyze mam parik a cakam tretie, tak by som si nenechala povedat...moooozno

sisulik
31. mar 2007

escada...no ja na cinsky neverim..ale pri malej mi vysiel spravne a teraz mi vychadza na chlapceka...hehe..
zle mi bolo pri oboch tehu, len teraz dlhsie o par tyzdnov. ale brusko mi rastie inak...pri malej do bokov a teraz viac do vonka...aj chuti mi inak..pri malej mi chutili kysle, citronove, atd...a teraz uz viac ako mesiac som na sladke...hehe.niekedy az prehnane. 😀

escada17
autor
31. mar 2007

tak ja mam chute opacne, pri malej sladke, teraz kysle, slane, spicy...😉brusko sa mi zda rovnake, ale priberam teraz pomalsie ...

sisulik
31. mar 2007

no...ja mam este take dva mesiace do konca...tak som zvedava ze kolko este priberiem..pri malej to bolo dost vela... 😀 zatial som este s priberanim trosilinku lepsie nez pri malej...ale prave tie posledne dva mesiace to mozu vyrovnat...hehehe..

escada17
autor
31. mar 2007

a kolko si pribrala?

sisulik
31. mar 2007

no dost..hehheeh... 😀 pri malej som najprv schudla 4kg a potom nabrala 21kg...a teraz som najprv schudla len 2kg a zatial nabrala 13kg... 😅
escada..ja uz idem hajat..uz mi od unavy slzia oci....
prajem dobru noc aj tebe aj brusku...
papa...

escada17
autor
31. mar 2007

sisulik, ja so Sofinkou 23 kil, teraz asi 3...tak dobru noc...😉

lubkaaa
2. apr 2007

ahojte. chcem sa opýtať, vidím že to tu píšete rôzne.. kedy sa už dá zistiť (v ktorom týždni (kedy vám zistili) pohlavie ? a na akom sono? (obyčajnom alebo 3D?) DIKI

escada17
autor
2. apr 2007

lubka- no zalezi od zrucnosti a skusenosti toho, kto pozera- a ako sa babo otoci, spolupracuje. Zvycajne o 16- do 24 tt, ale najlepsie okolo 20eho ( a normalnom staci ). Mne s dcerkou neurcili v 19 tt, teraz pojdem v 21 tt. Tak dufam, ze sa dozviem. Lubkaaa, tak ty si ale este pockas 😉

lubkaaa
2. apr 2007

veru počkám..mňa to ani tak nezaujíma, ale otecka áno.. 😀 😀 😀

escada17
autor
2. apr 2007

no u nas naopak, ocko vravi, ze budeme mat dieta a hotovo 😉 viac ho nezaujima, jemu sa paci prekvapenie

trish22
2. apr 2007

baby, mne keď sa snívalo, že mám dieťa tak sa mi vždy snívalo, že mám chlapčeka...no a naozaj budeme mať chlapčeka...takže podľa mňa na tom volačo bude. 😉

escada17
autor
2. apr 2007

trish- a mne dvakrat, ze som sa zobudila s menom chlapcenskym na perach a potom do tretice, ze cheerleaderka mi roztlieskavala, ze to bude G-I-R-L 😉 tak to si aj myslim...😉 Trish, v akom tt si sa dozvedela pohlavie?

trish22
2. apr 2007

dozvedeli sme sa to v 22tt na 3D. lekár nám najprv na 99% tvrdil že to bude baba, no nakoniec sa nám malý krásne prdviedol s pipíkom 🙂

escada17
autor
2. apr 2007

na 3d vam vravel, ze baba? tak to je sila...a kedy sa zistilo, ze chlapcek? Na tom istom uzv?

ivca82
2. apr 2007

Ked vas tak citam, tak normalne zacinam lutovat, ze ked sa ma dnes doktorka poytala ci chcem vediet co to bude tak som jej povedala nie... Ale sme sa s priatelom dohodli uz na zaciatku, ze nechceme vediet.. Ale ja myslim ze chlapcek a on zase dievcatko 😀

escada17
autor
2. apr 2007

ivca, a vies, co si myslim, ze mozno dojdem na uzv a hrdinsky poviem, ze nie a potom sa mozem zblaznit...dcerku sme nevedeli, len ja tusila. V akom si tt?

ivca82
2. apr 2007

escada v 22tt, a ja som tiez hrdinka bola, ze nie ale to uz skor pre to aby som priatelovi ukazala, ze ani ja to nechcem vediet a niesom taky zvedavec ako hovorit 😉

escada17
autor
2. apr 2007

ivca, ja sa neskryjem, na mne to precitat mozes, ako chcem vediet 😉

ivca82
2. apr 2007

escada, ved som citala, aj ja som coraz zvedavejasia, najradsej by som uz zacala nakupovat pre chlapceka, lenze... ak to bude dievcatko 😵 aj tak budem rada, ved ako sa hovori, hlavne nech je zdrave 🙂

escada17
autor
2. apr 2007

ivca, ja som napr. strasne chcela dievcatko, nechapala som,ze baby vraveli, ze chcu chlapceka- jaaaak, ved baba s babou drzi, nie? 😉 vzdy som chcela dve dievcatka, chlapceka, ale clovek si nevyberie...

ivca82
2. apr 2007

ved keby to bolo dievcatko tak sa nenahnevam, len sa mu stale prihovaram volako podvedome ako chlapcekovi, tak nech sa necity ukrivdeny.. 🙂

vedvies
3. apr 2007

Ahojte babenky,
ja som sa tak tesila na uzv v 20.tt, ze sa konecne dozviem pohlavie, ale napriek tomu, ze dr. mi robil uzv v 23.tt tak malinke sa rozhodlo, ze sa neukaze. Vo stvrtok ideme na 3D tak dufam, ze sa ukaze 😉 . Ak vyberieme pekne mena, s ktorymi sa stotoznime, tak mi je jedno ci to bude chlapcek alebo dievcatko. Predstavujem si mimi a stale vymyslam mena a kombinujem 😀 - uz som šiši z toho 😀 .

ajus inak ja som pribrala tiez uz 8kg, ale vraj mam dost velke brusko - tak ja neviem kde tych 8kg je 😉 a ako si dopadla na 3D?

escada17
autor
3. apr 2007

ivca- chaaapem 😉 vedvies- moja mala bola taka hviezda hanbliva 😉 toto sa ukaze, dufam...ake mena mas pripravene??? 😉