Čo to bude?

escada17
30. mar 2007

babyy, aj vy nemozete vydrzat ? 😉 ja som taka zvedavaaaaa 😉

pucik
31. mar 2007

ahojky, my byly na ultrazvuku a i když ostatní říkali, že by si to nenechali říct, tak my jsme nechali. Bude to chlapeček a ještě ráno kdyžř jsme šli na ultrazvuk jsme mu říkali, ať se pěkně otočí, aby to bylo dobře vidět a ejhle, otočila se a i ten malinkatý penis jsme viděli, takže to bude náš miloučký Daník 🙂

mimi109
31. mar 2007

aj ja som bola zvedava az hroza tak sa nase dietatko ked bolo este v brusku rozhodlo ze nas ponapina az v 36tt sme sa dozvedeli pohlavie babatka 😅

zdenicka
31. mar 2007

my si to nenechame rict,bude to takovy to nase pekyn prekvapeni.Kazdy rika ,ze je to nejhezci.

macanet
31. mar 2007

Tak já jsem to nechtěla vědět ani omylem, pak jsem šla na vyšetření plodovky a když jsme čekali v čekárně, říkám manželovi, ale nechci to vědět. Pak jsem šla dovnitř, on musel počkat venku, najednou sedím proti primářovi a on povídá, chcete vědět bonus a ani nevím , jak ze mě vypadlo, že jo 😀 A hle holčička, mysleli jsme si to.Manžel to nechtěl vědět, ale vydržel to jen 14 dní, pak mi říká, bude to prcka viď a já no bude 🙂 a on já to říkal, když jsem ji dělal, že dělám holku, zkrátka kdo umí, ten umí 😀 😀

escada17
autor
31. mar 2007

😉))) macanet- taka zvedava, zlate 😉 ja som prvu dcerku nemala potvrdenu, verim, ze by to bolo krasne prekvapenie, ale ja nevydrziiiiim 😉

zuzula
31. mar 2007

Ja som tiez nemohla vydrzat...trpezlivost nikdy nebola mojou silnou strankou, aj darceky som vzdy vypatrala pred Vianocami... 😀

escada17
autor
31. mar 2007

zuzula, to s tymi darcekmi i ja, no hanba 😢 a kolko som si vymyslala, ze som nic nehladala, ale to som bola mladsia, teraz uz nie . No a ked sme toto nevydrzali, tak ako s tym babom potom...ja som si viac-menej ista, ze dievcatko, ale neviem, to ma stve 😉

zuzula
31. mar 2007

Ja som nemala absolutne ziadneho tusaka, a ani som nechcela jedno viac ako druhe...pri prvom je to jedno... 🙂 Ale druhu chcem bambulku!!! 😵
A inak vela bab malo tusaky a vacsinou im nevysli... 😅

ajus
31. mar 2007

ahojte, tak ja stale neviem, co to je a chcela by som....ale v utorok ideme na 3d, tak snad sa to konecne ukaze 🙂

escada17
autor
31. mar 2007

heeej, zuzulka, mozem potvrdit- s dcerkou som asi do 20tt "tusila " chlapceka a potom som zrazu zmenila nazor a aj ked kazdy chlapca tipoval, ja som uz len dievcatko verila a fakt bolo ( no ale od polovice tehu az ) a teraz si isto-iste skoro myslim, ze zase princeznicka, tak ze ci nezmenim nazor v polke 😉

escada17
autor
31. mar 2007

ajus- tak to dufam, ze v 25 tt uz budem vediet, ja to zu nevydrzim druhykrat 😉 doteraz sa malicke neukazalo?

escada17
autor
31. mar 2007

uz nie zu 😉

ajus
31. mar 2007

ono aj ja by som to vedela, lenze stale bolo zle otocene, alebo malo prekrizene nozky betar maly...asi keby sme neboli take zvedave skor by sme sa to dozvedeli 😉

escada17
autor
31. mar 2007

asi ano 😉 moja sa velmi hanbila, tak som si vtedy zacala mysliet, ze to musi byt len baba...po mamke hanbliva 😉

mimi109
31. mar 2007

babule vam drzim palce aby ste uspokojili svoju zvedavost 😉 ja som skoro do 36tt osedivela ked bola mala zakazdym tak otocena ze nic neukazala tajna agentka 😀

ajus
31. mar 2007

🙂 ja mam zase pocit, ze to bude chlapcek, lebo moj muz je taky tajnostkar...tiez sa uz neviem dockat, kedy sa to dozviem a cim som netrpezlivejsia, tym viac sa to taha...

escada17
autor
31. mar 2007

mimi109-baba 😉 ajus, aky si mala prvy trimester? Ze vraj pri chlapcekoch je menej zle 😉

ajus
31. mar 2007

mimi diky 🙂 snad sa to dozvieme skor ako az v 36tt, to by som ozaj asi nevydrzala...

jenis
31. mar 2007

U nas az do poslednej chvile nebolo iste co to bude, ale doktor tipoval, ze dievcatko. A ja som uz aj izbu vymalovala na ruzovu a aj vecicky ruzove nakupila. Ale nastastie sa to potvrdilo aj tri dni pred porodom a aj po porode. 😀

ajus
31. mar 2007

escadka tak mne nebyvalo vobec zle, ale ani mojej mame, ked cakala mna, tak neviem...

escada17
autor
31. mar 2007

jenis- dievcatka su take zlateee 😉 mna muz upodozrieva, ze akoze si tipujem dievcatko, lebo ho viac chcem, tsss 😉

ajus
31. mar 2007

jenis tak to bolo stastie 🙂 , lebo niekedy sa aj lekari pomylia, iba v z plodovej vody je to iste a to mne nerobili

escada17
autor
31. mar 2007

ajus, ze do 36- nikdy....😢 to bude vymyslat, ze ma nieco boli, aby mi stale dali uzv 😉 aaaale nie. No mne pri dcerke nebyvalo ( teda len 4 dni ) a toto tehu 3 mes

ajus
31. mar 2007

to moze byt rovnako dcerka ako aj syncek 😉 trosku sa tvarme, ze nas to uz nezaujima a uvidis, ze sa to dozvieme skor 🙂 napisem ti v stredu, ci uz viem...po tom 3d.

mimi109
31. mar 2007

ja som zvracala celucicke tehotenstvo a aj mi byvalo stale zle 😖 a to my stale vsetci vraveli uvidis to bude chlapec hehehe sa sekli 😀

escada17
autor
31. mar 2007

ajus, nieee, ja sa neviem tvarit 😉 vazne, mne sa v noci snivalo, ze mi roztlieskavacka skakala , ze je to G I R L 😉 no uznaj...😉 muz o tom nechce pocuvat, ze budeme mat dieta povedat a hotovo.

escada17
autor
31. mar 2007

ajus,napis, napis...z 3d budes vediet, som si ista..mimi- no stava sa, ze i pri chlapcoch sa zena ide uvracat...😢 najhorsie je, ked je zle a uz su ine deti na starostlivost

ajus
31. mar 2007

es ked sa ti o dievcatku sniva, tak na tom asi daco bude 🙂 mne zase stale o chlapcekovi...zeby nejaky instinkt?

ajus
31. mar 2007

jasne, napisem ti, aj ked uz radsej kazdemu hovorim, ze vobec nie je iste, ci sa ukaze. zatial sa maj pekne, aj ostatne maminky, ahojte 🙂

escada17
autor
31. mar 2007

ajus- no uvidime😉 ved ja vravim,z e si tak myslim, ze dievcatko cakam..kolko si doteraz pribrala?