Čo urobiť so zamrznutým albumom?

janina77
30. dec 2007

Mam problem s albumom. Uz som pisala na e-mail modrykonik, aj bobovi IP, a problem stale neviem vyriesit, tak pisem sem 😕

Vytvorila som novy album a do jeho popisu som dala taku "kocku"s fotockami - odkaz na taku stranku, a odvtedy mam ten album zmrznuty. Nie su v nom ziadne fotky, preto sa album ani neda najst medzi albumami, vidim ho len ja. Album sa vola "Skuska".

Druhy album mi funguje bez problemov. Ale ked kliknem na "Moje albumy", zobrazia sa mi oba, a zamrzne mi cely prehliadac, neda sa nikde viac dostat ani na inu stranku, ani zmazat album, ani vytvorit novy.

Pomoze mi s tym prosim nikekto?

ikke
30. dec 2007

janina, asi nepomoze... teda, pomoze asi iba bob...
tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
v piatom prispevku emjee pise, ze sa presne toto nema robit, lebo to robi sarapatu... 😒

takze len pockat na boba.

janina77
autor
30. dec 2007

dik za odpoved, ale ja som to nedala do nazvu albumu, ale praveze do popisu...

zuz11
30. dec 2007

do popisu albumu je zakaz vkladat take veci 🤐
mozem sa na ten album pozriet a ak to pojde zmazem Ti ho 😉

janina77
autor
30. dec 2007

zuz11 - uz to tam viac nedam, ja som to videla v nejakom inom albume, tak som to chcela len vyskusat, aj preto som ho nazvala skuska. len mi prosim ta nezmaz Dominikov album 🙂 . Ten nepodareny mozes, to budem velmi rada 😉

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janina77
autor
30. dec 2007

emjee - nieee, nefunguje, ☹ stale rovnaky problem - ked kliknem na Moje albumy, su tam dva a vsetko mi zmrzne!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janina77
autor
30. dec 2007

ale ked kliknem na ikonku fotaku pri mojom mene, tak vidim len ten jeden funkcny a vsetko je ok. Ale novy zalozit neviem ☹

emjee
30. dec 2007

janina - musi sa na to pozriet bob - bohuzial je to sposobene tym linkom, co si pridala a my obycajni admini to nevieme opravit

janina77
autor
30. dec 2007

ok, tak budem cakat 😔 😕
A dakujem za zaujem.

sue
30. dec 2007

Emjee, však ale do popisu albumu (nie názvu) sa tieto "kraviny" dávať môžu, nie? 😕

emjee
31. dec 2007

sue zatial podla mojich info ano, ale riesime ci to tak bude aj nadalej, lebo nam to robi castokrat sarapatu ☹ ale asi to nezmizne uplne 😉

janina77
autor
5. jan 2008

Prosiim, prosiiim, neda sa s tym nieco urobit? Stale mi to nefunguje, neviem s tym pohnut, ani vytvorit si novy album ☹ ☹ 😖 😢

zuz11
6. jan 2008

janina, tento problem vie odstranit iba bob a ten je na dovolenke takze trpezlivost 😉

janina77
autor
6. jan 2008

ok, dik za odpoved.

cicka193
10. jan 2008

ahojte, potrebujem pomoct. snazim sa pridat fotky do albumu, ci len fotku do profilu, ale furt mi to vypisuje ze fotky nie su v jpg subore, pritom pri fotke mam ze je to fotka.jpg....tak nechapem kde je problem...aj som ich zmensovala...a nic ..som z toho zufala 😅

monrougemerise
13. jan 2008

Ahoj holky, mám úplně stejný problém jako CICKA! Dělá mi to to samé. Pořád to píše, že fotky nejsou .jpg a že fotka xxx.jpg nelze proto přidat do alba. ☹ Prosím help! ☹

emjee
14. jan 2008

cicka monrougemerise 😅 😅 😅 spytam sa boba, lebo ja neviem, co s tym

monrougemerise
14. jan 2008

Emjee, prosím! Díky! 😵 Mě už to nejde asi dva měsíce. ☹ A zkoušela jsem i založit novou registraci a nic nepomohlo. ☹ Bobobi jsem psala na IP, ale neodpověděl. Ale byl na té dovolené...

eli77
15. jan 2008

dakujem, dakujem, dakujem...ze uz ide pejko...
...musim sa priznat, ze som mala normalne abstaky...
...a dakujem tiez ze je aj konecne rychlejsi...len prosim uz ziadne vypadky 🙂 😀

monrougemerise
17. jan 2008

Emjee, ahoj! Tak co? Ptala ses už Boba? 😉

emjee
17. jan 2008

ano, zatial som nedostala odpoved - hned ako ju dostanem preposlem

monrougemerise
18. jan 2008

Moc díky. 🙂 Trpělivě čekám. 😉

monrougemerise
12. feb 2008

Tak jak to vypadá? 😲 Ještě pořád trpělivě čekám. 😉

martina46
13. feb 2008

mam taky problem s albumom, ze pri fotke, kde je v popise diakritika, mi ten popis neulozi. velmi chcem mat v popisoch diakritiku 😒

emjee
13. feb 2008

martinka bohuzial vieme o tomto probleme a momentalne to inak ako bez diakritiky nejde

zuz11
13. feb 2008

cicka193 a monrougemerise, ak este mate problem ako pisete vyssie tak mi poslite IP poslem Vam instrukcie co dalej, dakujem zuz
a ta diakritika sa ma tak ze nie kazdemu nejde ( napr. mne ide) a kedze ide aj Bobovi nevieme zistit kde je chyba 🤐

martina46
15. feb 2008

nam diakritika najprv isla, len teraz zrazu nie. je to pritom z toho isteho PC.

monrougemerise
18. feb 2008

Ahoj holky, mě už to funguje! 😵 Teda moc to nechápu.... ale bylo to internetovým prohlížečem. 😲 Zkuste si změnit ten svůj a třeba vám to taky půjde. 😉

karotky
14. mar 2008

Prosím o pomoc.Nejdou mi smazat tyto 2 alba.Můžete je někdo z adminů smazat?
Díky předem. 😵
https://www.modrykonik.cz/album/myalbums.php

navi
14. mar 2008

jéé karotky to bude asi nějakej omyl ne? 😅 v tom odkaze jsou moje alba