• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo vás dokáže vytočiť?

30. októbra 2009 
Milá Olina, to cvičenie je v MC Anjelik (oproti kostolu)v Snine a volá sa Hopkajúce zajačiky. Ešte sa to nerozbehlo.Platí sa za to 500,-SK, ale pochybujem že by ste dochádzali z Hé, ja som totiž zo Sniny a v Hé iba pracujem, ale aj v Humennom by ste mali mať nejaké materské centrum, popr. v niektorej škôlke je jeden deň vyhradený pre maminy s maličkým deťmi skús sa poinformovať. Vy máte v Humennom aspoň Detskú zónu, kde sa môžu deti hrať, ale v Snine nie je ani jedno detské ihrisko, a tak sa nám deti hrajú na ulici a ja stále tŕpnem, že mi malá vbehne pod auto. Dnes sme sa zase boli zahrať v MC, aj s kamarátkou a jej synom.Inak nikto.Aj tak to bolo super malú som nemohla odtiaľ dostať.
17. sep 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dokaze v poslednom case vytocit, ked nie som schopna trochu "vychladnut" a vsetko by som najradsej riesila s horucou hlavou..... som prilis impulzivna :sweat_smile:
hmmm... zeby vysledok sebareflexie, ktora sa mi po rokoch snazenia konecne obcas zadari? :confused: :grinning:
17. sep 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa "vytáča" bezohľadnosť, ješitnosť, klebetnosť, zlomyseľnosť...
Príklad: Jéj, to vaše dieťa je také milé ...(za rohom: Videla si aké je tučné, škaredé.....)
tlačenie sa do autobusu, špinenie vo výťahu (nielen zvieratá :frowning2: ), ak jeden sused upratuje spoločné priestory a druhý to pravidelne nerobí, ......
30. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok