Čo vás dokáže vytočiť?

olina01
9. aug 2007

Tu si možte napisat čo vas v poslednej dobe naštvalo.
Určite ste sa stretli denne so situaciou kedy sa je treba poriadne vyventilovat 🙂 🙂 🙂
Tato tema je tu preto,tak prispejte 😀

Mňa naštvalo, ked som dnes videla ako jedna pani dochodkina venči svojho psa rovno v detskom pieskovisku. 😠
A to ho mala na voditku.A potom že su naše deti chore. 😒 Ja sama som mala dlhe roky psa takže proti zvieratam nič nemam ,ale čo je vela to je vela.
Tak som sa naštvala a chcela som jej to aj povedat ,ale kym sme tam došli odišla .

Tak mi napište vaš názory. 🙂

olina01
autor
10. aug 2007

Vidim že vy ešte skoro všetky nad detičkami uvažujete, alebo ich čakate.Tak vam možem povedat, že aj sa k tomu postavite neviem ako zodpovedne,stale sa potom objavi niečo nečakane.Ale to každy zisti na vlastnej koži 😉

rebeka
10. aug 2007

Ahojte, tak mna dokaze vytocit moje krasne dietatko, ked v noci medzi 20:30 a 2:00 proste reve a reve a nie je mu ziadnej pomoci. Vytiahne ma z postele aj 10x. Takze najprv saliem z toho, ze som unavena a nevladzem a hned nato revem, aka som krkavcia matka, ze sa kvoli nemu neobetujem a som na neho zla a prisna. 😔

angua27
10. aug 2007

mňa odkedy som tehotná vytáča bezohladnosť ľudí a nevychovanosť niektorých mladých. napr.: včera okolo 10 doobeda som bola nútená ísť električkou do mesta. myslím, že v mojom 32 tt, je tehotenstvo na mne už teda dosť vydieť. električka nebola preplnená, ale miesta na sedenie boli obsadené všetky. keďže ma dosť bolia bedrové kĺby, tajne som dúfala, že sa niekto "zmiluje" a pustí ma sadnúť si. asi 6 miest mali obsadené chalani vo veku cca. 15-17 rokov. nastúpila som, nikto sa nepostavil, tak som sa odšúrala dozadu. na ďalšej zastávke nastúpili 2 mladé holky a s tých 6 chalanov sa hneď traja postavili, že nech si babuľky sadnú. tak toto ma dokáže vytočiť.
nad systémom v našom "sociálne" zameranom štáte sa už ani nerozčulujem, nemá to cenu.

martinka24
10. aug 2007

ahoj miksa, taky mě vytáčeli lidi s letáky...máme mimi , tak jsem kolikrát kojila nebo uspávala a najednou zvonek...kdyby to byla nějaká návštěva tak neřeknu, ale když 5krát denně otvírám kvůli letákům, vraždila bych 😠 😠 😠 tak jsem to vyřešila tak, že jsem na křiklavý samolepící papír napsala
Letáky - NEZVONIT!!! a přilepila ke zvonku s naším jménem a od té doby nic 😎a to je najednou klíííídek!!!

olina01
autor
10. aug 2007

rebeka ahoj.To si tak ešte nesmieš brat.Ono sa to spravi len tomu treba dat trocha času.Musite si najst rytmus A babo si tiež musi zvyknut na striedanie dna a noci.Hlavne vydrž ono sa to zlepši uvidiš 😀 A co sa tyka revu ,tak to su hormony. 😀 A ked ti to pomože,tak mi sa ešte teraz dobre nevyspime .Tiež mame obdobia kedy sa mala budi aj 4-5 krat za noc. 😅

olina01
autor
10. aug 2007

Možem s čistym svedomim povedat že počas toho čo som bola tehotna sa mi ani raz nestalo žeby mi niekto niekde uvolnil miesto.Dokonca v čakarni u lekara a to som bola v 8 mesiaci ma sestra nechala čakat viac ako 2 hodiny.Zobrala ma až na moje naliehanie že to už nemožem vydržat ,už som nemohla ani sediet.

olina01
autor
10. aug 2007

Tak nateraz končim,majte sa krasne a nenechajte sa vytočit. 😀 😀 😀

rebeka
10. aug 2007

olina: viem, ze to beriem trochu divne. Ale to je presne to co ma vytaca. Ze sa neviem povzniest. Je to trosku tazke, ked si okolo polnoci spomenies na slova vsetkych laktacnych poradcov, ze spravne kojenie nesmie boliet. U nas je to problem, vzdy boli prisatie. A ked ta maly 5x kusne, aby si 3x cucol, tak som fakt v stave pre blazninec. Ale dakujem za podporu. 🙂

olina01
autor
10. aug 2007

Vobec to nieje divne.Len chceš dat svojmu dietatu to najlepšie tak sa netrap 😀 Mne sa stalo ešte v porodnici že sa sestry bavili o tom že kolko mala vypila.Mala som malo mlieka a oni to povedali tak že :zase len pat ml,skoro nič to nieje.Vieš jak mi to prišlo tažko? To som revala ako decko,Lebo sme sa trapili aj pol hodiny a nešlo to.Pokušala som sa do dvoch mesiacov ale nespravilo sa to ,tak sme dali umele mlieko.A pozri mala je pekna slečna a vyrastla aj na umelom. 😀 😀 😀

kafa
10. aug 2007

miksa: alebo si dajte vonku pred branu namontovat taky zatvaraci kosik, alebo skrinku, kde bude napisane LETAKY.. aspon my to tak mame, ze na zabradli je taka drevena skrinka a aspon nam nikto cudzi nechodi dovnutra..

mia.
10. aug 2007

Mna ešte vytočilo - keď som pred 3 rokmi ležala v pôrodnici,tak hneď na druhý deň prišla upratovačka s propagač.materiálom jednej poisťovne-... no a samozrejme, že nás presviedčala -kde a prečo by sme si mali dať dieťa poistiť. To nie je všetko, po návrate z pôrodnice ma doma čakal lístok vo dverách s menom a tel č.poisťováka z inej poisťovne. Na ďalší deň prišli dve baby, hádajte kto mal zrazu o naše dieťa zase záujem...??? No ďalšia poisťovňa 😠 otras!

olina01
autor
10. aug 2007

Pre MIu: to bolo uvitanie čo? Nas sa pytal v porodnici jeden lekar a ešte jedna sestra.Asi potrebovali bočny prijem 🙂
Pozname to.Nedaju ti vydychnut.

mia.
10. aug 2007

To teda nedajú... a práve ma vytočila malá - roztrhla mi obľúbenú retiazku...
Len pokoj.... " Vždy buď uvoľnený, človeka to zmení, sám seba si cení, kto je uvoľnený..." 😒 😀

miksa
10. aug 2007

ahoj holky děkuju za rady asi se zaměřím na to že si tam dám nějaké upozornění ke zvonku a pokud se to neusvědčí tak zvonek vypnu a všem známým řeknu ať nás prozvání na mobil. manžel říká že na nás všichni zvoní nebo máme první zvonek a taky pár krát jme otevřeli a teď už se jich nemůžeme zbavit. krabice na dveřích by mi asi neprošla u sousedů jsou tady samí důchodci co se nedokáží na ničem domluvit už 5 let malujeme chodbu a nic nebo nikdo se nechce skládat oni by to tak zadarmo nebo jen koupili barvu a můj chlopek aby vymaloval nebo je nemladší, ale s tím nesouhlasím. 🙂 ☹

marinka
10. aug 2007

Angua, tak to je teda drsné, s tím autobusem 😠 😠 Měla jsi normálně někoho poprosit, ať tě pustí sednout.. Mně se taky stalo, že jsem jela do města busem, všude bylo až na jedno místo, na kterém ovšem měla taková mladá holčina položený minibatůžek. Stoupla jsem si k ní a ona se dívala z okna a nic. Tak jsem jí řekla, že bych si chtěla sednout, jestli by si mohla dát ten batůžek jinam. No co jí zbývalo 😉

olina01
autor
10. aug 2007

Tak mna dnes mierne vytočilo že mi cele poobedie nefungoval internet. 😀 😀 😀

bubca
10. aug 2007

ahojte,len tak pre odľahčenie...mňa dnes riadne 😠 vytočila "odbornosť" predavačov v predajni so zvieratami...v sobotu sme deťom kúpili škrečka,vyslovene som žiadala chlapca,takže sme nafasovali škrečka Emila a dnes...to jest po necelom týždni sme pochopili,že miesto Emila máme doma Emilku...ráno po zobudení sme totiž z hrôzou zistili,že miesto jedného škrečka máme zrazu šiestich...

mia.
10. aug 2007

Mne sa nedalo pripojiť na túto stránku - a čo ma mierne vytáča - sú také žienky ako tá, čo si dnes o 20.43 založila novú tému na diskusii... 😉

bubca
10. aug 2007

mia:pripájam sa 😉 😀

mia.
10. aug 2007

Bubca, je to asi tá osoba čo tu vyvoláva rozruch, že?

bubca
10. aug 2007

mia:myslím si to,a takýto ľudia ma naozaj vytáčajú...najlepšie nereagovať 😉

mia.
10. aug 2007

Pochopitelne,tak ja vás opúšťam 🙂 Prajem ešte dobrý pokec a dajte sa vytočiť len v tom pozitívnom zmysle slova... 😉

musko
10. aug 2007

mia. 😀 Súhlasím.... 😝

janickabez
10. aug 2007

miksi, já jsem řešila stejný problém, když jsme bydleli v malém domě... 100X denně zvonily letáky a já bydlela 1p. sousedka v přízemí byla total hluchá a já jsem pořád lítala dolů, protože tam nebyl ani bzučák....já jsem ze staré hadry ušila velkou kapsu, pověsila na dveře a pořádným fixem napsala LETÁKY od té doby jsem měla klid....dnes tam už nebydlím, ale kapsa na letáky tam stále visí 😀

jejke
10. aug 2007

Mna dnes vytocil k slzam 😢 maly, teda 3 apolrocny ked nachcel spat v pyzamku, ale holy a ked som mu natiahla nasilu ze sa ochladilo, musi, priniesol mi to okakane v ruke....aj na plachte bolo toho dost.....mna chytila hysteria, myslim ze to spravil naschval...
🙄

maruschka
12. aug 2007

ach, tak jejke,viem že to je pre teba hrozné,ale tvoj malý na moje podarené detičky ešte nedorástol.Moja malá pred asi hodinou pokazila foťák za 20 tis.Ja sa snažím ovládať a manželík je na prášky.No čo ti budem hovoriť.A malá klíďo-píďo,veď sa nič nedeje.Takže nič si z toho nerob.Nič neni také zlé,aby to nemohlo byť ešte horšie 😎

mia.
12. aug 2007

Mňa práve vytočilo to, že Tea ešte nespí. Dnes sa stalo to, čo už dávno nie - spala 4 hodiny poobede - to má 3 roky...

tomaslavka3
12. aug 2007

Vedelo ma dnes vytocit,ked svokra chcela dat z jej ust nasej malej pozuty zakusok.Esteze som to vcas zbadala,lebo by som sa asi povracala.

murasek
12. aug 2007

ahoj vsem, podelim se o svuj zazitek z dneska - teda uz vcerejska. Kdyz jsem prisla po praci k autu, zjistila jsem , ze nemam ani 1 SPZtku, tak jsem si zajela na Policii a ve 23 hod dojela domu, budiz mi utechou, ze mel sluzbu sympaticky a velmi dobre vypadajici uniformovany muz 🙂) jinak tem, co me o SPZtku pripravili bych rovnou urizla koule ☹)papa

tomaslavka3
12. aug 2007

Lepsie sa stretnut s peknym chlapom,ako s pozuvanym zakuskom od71 rocnej babky.