Čo vás dokáže vytočiť?

olina01
9. aug 2007

Tu si možte napisat čo vas v poslednej dobe naštvalo.
Určite ste sa stretli denne so situaciou kedy sa je treba poriadne vyventilovat 🙂 🙂 🙂
Tato tema je tu preto,tak prispejte 😀

Mňa naštvalo, ked som dnes videla ako jedna pani dochodkina venči svojho psa rovno v detskom pieskovisku. 😠
A to ho mala na voditku.A potom že su naše deti chore. 😒 Ja sama som mala dlhe roky psa takže proti zvieratam nič nemam ,ale čo je vela to je vela.
Tak som sa naštvala a chcela som jej to aj povedat ,ale kym sme tam došli odišla .

Tak mi napište vaš názory. 🙂

mikca
13. aug 2007

mě ted poslední dobou dokážou vytočit někteří rádoby "řidiči" v naleštěných kárách co si myslí že jim patří silnice, když vidim jak jezdí jak prasata, tak jdu do vývrtky. jo a tuhle mě ještě vytočil ten ubožáček, co chtěl spáchat sebevraždu a nenaúpadlo ho nic jiného, než to napálit do protijedoucího auta, jasně že jemu se nic nestalo a le ten druhý řidič to samozřejmě odnesl.takového vola bych už nepustila z blázince to v lepším případě...no a už jsme zase vytočená 😠

nika251
13. aug 2007

Tak aj ja sem pridam novy zazitok.
V sobotu sme boli s manzelikom na prechadzeke. Chceli sme prejst cez prechod. Kedze auto bolo este daleko, navyse ho zdrzali dvaja bicyklisti vedla seba, tak som vstupila na prechod. Auto riadila taka mlada zena. Manzel si nevsimol ze som na prechode, tak tam ostal stat. Ja som sa dostala do stredu cesty (po 2 prudy v kazdom smere) a zostala som pre istotu stat v strede, kedze som videla ze auta sa nejako nesnazia spomalit. Cuduj sa svete, z oboch stran sa auta pokojne rutili dalej, ja vystrasena, drzim si brusko a este ma aj obidu- panboh chran zastavit. A to pripominam, ze som neskocila na zebru odrazu, len som tam zastala aby som mala istotu ze zastavia aj oni. A najviac ma islo rozhodit, ked som si vsimla, ze vo vsetkych 3 autach soferovali zeny. Skoro ma porazilo. Clovek by cakal, ze zena ked uvidi na zebre tehotnu zenu tak zastavi a pusti ju, ale tieto nie, frcali dalej a ,,pricvikli,, ma v strede cesty. Z druhej strany zas manzela takze som stala v strede a cumela ze hadam ma nezrazia.

bihan
13. aug 2007

Mňa dnes neskutočne vytočil jeden štátny zamestnanec v tomto administratívnom francúzskom bordeli, ktorý sa začal tváriť, že Slovensko patrí do východnej Európy, ktorá bola pričlenená k Európskej únii... som myslela, že ho tam pohryziem 😠 A pri tom išlo o môj vodičský preukaz - mám európsky, tak som chcela vedieť, či ho naozaj potrebujem vymeniť za ten starý šmejd, ktorý stále používajú oni 🙄

maruschka
13. aug 2007

viete, čo dneska vytočilo mňa?Keď človek v dobrom niečo mieni,podelí sa a za chrbrom ho niekto dobre ohovorí a smeje sa mu.A potom keď v miernej forme zareagujem naspäť,tak sa celý ten problém otočí proti mne a ja zostanem v niečom až po kolená, v niečom, čo som si nevymyslela.Prečo je to tak,že niekto musí mať v každom prípade pravdu a niekto,nech robí čokoľvek zostane na vine,aj keď to nechce a nie je tomu na vine????Je mi z toho smutno,dneska mi to pokazí asi celý deň.

lenka78
13. aug 2007

maruschka,plne Ta chapem.Ja mam v sebe asi od prirody pomahat,no este som nepocitila,zeby sa mi to vratilo.Stale to zle dopadne.A potom si nadavam a vravim si,mysli IBA na seba,o druhych sa nestaraj!No to nejde,som ako vypnuta,pomozem,a potom mam este z toho aj problemy.Tak toto mna niekedy vie rozculit!
A este moj syn,ktory mi dal pocitit,ze jedine ON ma vie vytocit.Neposlucha,neposlucha,neposlucha.Uz je zdravy,ideme na kontrolu,tak sa tesim ako im tam bude lietat po cakarni a ambulancii.Minule sa vrhol na ampulky.Nesmiem zabudnut nejaku knihu,casopis!!!
A na margo tazivej socialnej situacii len tolko,ze my uz odideme do cudziny,lebo tu nemame pracu!Takze sa uz nestazujem,rezignacia. ☹

maruschka
13. aug 2007

lenka obdivujem ťa za odvahu odísť do cudziny.Ja by som na to nervy nemala.A držím palce,aby to u doktorky dopadlo ako má.To poznám,že 100 mamičiek si pokojne sedí v čakárni,veďľa pokojné detičky a iba ja lietam po babách ako odtrhnutý plagát.Ale asi to tak má byť.Veď z toho raz vyrastú-dúfam. 😀

navik
13. aug 2007

awojte mna vcera vytocil moj manzel 😠 stratil a vlastne zabudol na svoje dieta... 😖 boli sme opekat aj s partiou v rekreacnom stredisku alpinka.Ja som sla kocikovat bo pri zaspavani potrebuje klud tak som sa vzdialila.Takyx 15 min som bola a prec a dceru si nikde nevidim pytam sa muza kde je natali a on hmm tak niedke isla. do mna nervy 😠 😒 jedno ma moj manzel stastie ze natalka neplakala od straxu co ma super prekvapilo pretoze je dost citliva osobka .nasla som ju ja.A potom vsetkom som si povedala mojej polovicke deti nezverim.. ☹

mikca
13. aug 2007

nooo navik, tak to by mě vytočilo taky a kde nakonec malá byla, chudinka, ale je statečná že neplakala. 🙂

navik
13. aug 2007

nasiel ju mamzelsky par pri restauracii a xodili po celom stredisku 🙂

maruschka
13. aug 2007

navik,takí sú chlapi.Nič ich nerozhádže. ☹

navik
13. aug 2007

presne tak ☹ a vies maruschka mojho jedine obcas rozhadzu nepodstatne veci co uz 😅

maruschka
13. aug 2007

presnééé,toto som potrebovala počuť.To,čo vytáča mňa,je preňho prechádzka ružovým sadom.To,čo vytočí jeho,je pre mňa nepochopiteľné.takí sme- muži a ženy. 😎

sonana
13. aug 2007

ahoj holky, občas vás tu pročítám, ač nemám co přihodit (co mě občas štve jsou takový ty normální blbosti), ale jak jsem si přečetla příběh od navik... Nedá mi to a popíšu, jaký radosti zažívá jedna známá se svým mužem 😀 :
Když byl jejich klučina ještě v kočárku, dostal ho táta v neděli dopoledn na starost,mamča že zatím uvaří. No, on se stavil i s kočárem do hospody, na zahrádku a když v poledne odcházel, šel přes hospodu, aby zaplatil a ven vyšel normálně dveřmi - a kočár nechal na té zahradě...Když se blížil domů, žena kouřila na balkoně a jak se přiblížil zařvala: Kde máš děcko???!! Tata zaklel Ježišmarjá, Mates!, obrátil se na patě a valil zpět do hospody. Pak ho nenapadlo nic lepšího, než v té hospodě zůstat a dat si několik piv, prý aby manželka zatím vychladla...Samozřejmě, že nevychladla, protože se celou dobu bála, kde ho hledá,co se stalo...Tichá domácnost je neminula 😀 😀 😀

vroni
13. aug 2007

Teda, mat takeho manzela, tak uz ho nemam (neprezil by) 😠 😠 😠 Bihan, co si tomu dobrakovi nedala doslova tu otazku, co si polozila tu? Urcite by si mu pokazila den viac nez on tebe... 😀 Mna dnes vytocil nejaky dotaznikovy vedator, ktory chcel cosi skumat presne vo chvili, ked dieta konecne zaspalo (zazvonil telefon a diete bolo vyspane) 😠 😠 😠 😠 😠

sstefi
13. aug 2007

Navik, nehovor, že mu už deti nezveríš, lebo tí chlapi práve na toto čakajú, tak im tú radosť nerobme. 😠 😀 😀

lenka78
13. aug 2007

Ahojte,mna dnes vytocil premudrely sofer.Neznasam,ked si chlapi dovoluju,lebo si myslia,ze ved zena za volantom.Pako,nedal ani smerovku a nedochadza mu,ze ked potom dal smerovku vlavo,ja som mala tiez vlavo,tak mozeme ist naraz,boli sme na hlavnej!!!Velakrat su chlapi za volantom strasni!!!A este bude cumiet,ze aha,zena soferuje.Nech radsej sleduju seba,aby sa co najbezpecnejsie,najrychlejsie a predpisovo dostavili z bodu A do bodu B!
A este ma vecne rozosmeju ludia na priechodoch,boja sa prejst,ked zastavim a vela ludi mi ukazuje,aby som sla a prejdu po mne. 😀 Psycho.To asi ako ten vtip o nasich ohladuplnych soferoch:Babke na prechode dalo auto prednost a ona z toho infarkt. 😉

anta
13. aug 2007

Ahoj holky, zajímavé téma:o) Musím se tady hned "vybrečet" 8 měsíců žijeme v novém a vytáčí mě v baráku naše stará sousedka, neustále čumí z okna, mám pocit, že ať jdeme já nebo manžel, kam jdeme, takže tu starou babiznu máme s sebou, probodává nás očima a to je buď vykloněná z okna, div že nespadne a ještě se nestydí nás špehovat za záclonou! Což o to, ale ještě si mě dovoluje po domě pomlouvat, že nemyji okna na společné chodbě (ráda bych je umyla, kdyby věděla, že na mě nespadnou a nezabijou mě, bojím se je otvírat)
Poraďte, co udělat s takovou babou, aby mi náhodou neznepřijemňovala život stále víc a víc? není nad to mít šarvátky se sousedy. Když to kolikrát vidím v televizi, jak se sousedi mezi sebou střílí, tak se mi dušička klepe strachy 😀

hasleerka
13. aug 2007

anta aj my máme v dome všelijaké susedky, niektoré sedia v okne a čumia furt, iné zase otvárajú dvere, ked sa ktosi na chodbe rozpráva ... a ja si z nich nič nerobím, nech si ma ohovárajú koľko chcú, lebo aj keby si bola dokonalá, aj za to by ohovárali

anta
13. aug 2007

Já si vůbec sama nedokážu představit, že bych stála (nebo seděla 😀 ) u okna celý den. Asi se budu muset naučit jí ignorovat, ale někdy mám sto chutí na ní zařvat pěkný pozdrav, ale je mi to blbý, protože se považuji za slušnou sousedku 😀

maruschka
13. aug 2007

anta slušnosť sem,slušnosť tam.Ja sa tiež necítim,že by sme mali nejaké ohromné súkromie v našom byte.Máme murovanú bytovku,takže z bytu do bytu nie je nič počuť,ale z chodby do bytu je.A tak si občas vypočujem dve susedky,ktoré majú okolo 80 a sú obidve nahluchle a tak rozprávajú dosť hlasno.A ako každého ohovárajú,že nikto nič nerobí a tak.A tak makáme s manželom okolo bytovky ako šróby,len aby sme nikomu nedali dôvod na ohováranie.Mňa to tiež nebaví stále počúvať,pripadám si ako u rodičov,keď nás na všetko upozorňovali.A nemám rada,keď niekto vrieska po mojom decku,aby bolo potichšie.ja som si nekúpila byť za milión a pól len skrz toho,aby sme mali iba kde chodiť spávať.Chceme žiť a sami pre seba.Ja nepotrebujem nikoho z nich k životu.

petruci6
13. aug 2007

no super tema,prave som bola vencit svojho hava a total som sa vytocila,isiel okolo mna jeden chlap a len tak si nahlas vravi-sami psi a pozrel na mojho a dodal-a bez kosika!no ko...jeden,ja si za svojho psa povinne mestu platim/co mimochodom neviem preco,ked mesto pre psov nic nespravilo,ani nemaju kde volne behat/ a vzdy ho mam na voditku!
preco sa ten chuj radsej nestara do tych psov co volne behaju po meste a ohrozuju deti!taka som nastvana na takychto ludi,ze oni sami by sa od psov mali co ucit! 😠

olina01
autor
13. aug 2007

petruci 6:maš vo všetkom pravdu s tym ,že mesta nič nerobia pre tych psičkarov:Sama som to zistila ked som mala psa.Vyberaju nehorazne poplatky a nič za to neurobia.Ale ked ti tó pomože ,tak som zistila že je to tak so všetkym.Mam dieta a niet sa s nim ani poriadne kde ist pohrat,lebo ihriska su v dezolatnom stave.Takže to sa už ani nerozčulujem 😒

lindda
13. aug 2007

cafte mna dokaze vytocit zenska ktora sa na mna dnes robila mudra pri reklamacii kocika som taka nas,,a ,ze ma ide porazit 😠

olina01
autor
13. aug 2007

Mna včera neskutočne naštval muž.Bavili sme sa o navšteve u svokry .Mne sa nepači jej pristup k malej,stale ju napchava ,ked jej niečo poviem tak ma
ignoruje...Povedala som mu ,že aj tak sa spolu nemame velmi so svokrou o čom bavit a on no to že som tam aj tak ako nutene zlo.Tak som sa naštvala neskutočne. Tak som povedala že tam tak skoro určite nepojdem a on to ma u mna pekne po....

lindda
13. aug 2007

olinka no tak toto mam napodobne ja to vzdy nejako pretrpim 😒

olina01
autor
13. aug 2007

ja sa to snažim pretrpiet tiež,ale za tu jeho hlašku by som mu najradšej vykrutila krk. 😠
Ale dneska sa to snažil žehlit-asi pochopil že to prehnal.
Ale ešte mu to nedarujem,nech si nemysli že mu to prešlo hladko. 😉

lindda
14. aug 2007

tak tak daj mu to pocitit 😀

murasek
16. aug 2007

dobry vecer,
zensky , jak to tady procitam, tak tohle tema jsme potrebovaly, emyslim to ted nejak ironicky,a le je fakjn, ze se vypiseme z nasich trapenicek, jen tak dal.

daphnei
16. aug 2007

Nevim cim to je, ale musim uznat, ze posledni dobou jsem taky trochu vic "v razi" 😀
Dneska jsem byla-nebyla na prohlidce.. Muj doktor ma dovcu, jeho zastup ma taky ode dneska dovolenou 😒 .. Dostala jsem termin u jineho doktora v 15:15 jsem prisla a 17:00 jsem jeste nebyla ani na rade!!! Tak jsem nastvana, zuriva, hladova a unavena odkracela z cekarny (no spis, razantne odpochodovala 😀 ... Sestry si neco vyslechly o planovani... 😠 😠
No, uprimne na co mi pip.ny delaji termin na 15:15, kdyz tam jeste dve hodiny trcim!!! ☹
Takze jsem prohlidku nemela, mimiska manzel taky nevidel - ten se na to chudak cely den tesil... Aspon, ze dokazala sestra mi vzit krev a pristi tyden si k nim muzu zajit pro prukazku... a pak supky dupky k memu doktorovi na zbyvajici vysetreni... 😅 😅

maruschka
18. aug 2007

daphnei tak to teda naštve človeka.. 😖 To ti teda nezávidím.Ja som bola v útorok u doktora a tiež som tam stála tri hodiny v čakárni.Ale všetko dobre dopadlo. 😎 Takže si buď zaplatíme nenormálne prachy za objednanie na určitú hodinu alebo si odstojíme bez objednania tri hodiny a chytíme z toho kŕčové žily.Nepoteší ani jedno,ani druhé. 😅